Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek hrupen mož

hrupen mož

Jaz ponoči ne morem spati, ker moj mož ne zna spati tiho. Res, redko smrči, vendar stalno proizvaja ene zvoke, izdihne z glasom, ko se obrne, zajamra, potem malo zahrka, spet zajamra. Mene pa zmoti najnajmanjši hrupek in že se zbudim in potem ne morem zaspati nazaj. Zbudi me čivkanje ptiča, avtomobili, ki se vozijo mimo okna, če se otrok premakne v postelji. Čisto sem že živčna, sicer imam pa že celo življenje problem z rahlim spancem, vedno me je vse zmotilo, vse slišim. To je za znoret. Zjutraj pa moram vstati in iti v službo, sem kot ena povožena cunja.
Saj sem mu že parkrat rekla, če zna tiho spati, pa si revež ne more pomagati. Nimava pa prostora, da bi spala v ločenih prostorih. Mislim, da se mi bo zaradi nenaspanosti skrajšalo življenje za par desetletij, opažam že, da ne morem več jasno misliti, da mi pada IQ. Poden. Kaj naj naredim?

V lekarni prodajajo štopeljce za ušesa. Jaz bi probala.

Nabavi ohropax čepke v Sanolaborju, taki pisani penasti so. 3 al 4 pari so v škatlici, stane par evrov.
Fajn stisneš, potisneš v uho, se pol v ušesu fajn razleze in zamaši in čist nič ne slišiš.
Jaz jih kr dosti uporabljam, doma, ko moj smrči, v kampu, v kakšnem hotelu z bolj tankimi stenami…

Najboljši so tisti pisani zamaški za ušesa samo so še vedno zelo neudobni (zelo težko zaspim z njimi). Lahko si daš izdelati po meri narejene za cca. 60€. Je pa tko da si tut verjetno pod stresom, ker tisti, ki niso lahko razmeroma enostavno zaspijo tudi pri smrčaču. Poskusi dominor (tablete) pa začni izvajati avtogeni trening oboje ima med drugim za posledico boljši spanec, umirjenost, ker to da te pri spanju zmoti najmanjši hrup, ki ga sama potem v sebi močno potenciraš in te naredi še bolj živčno nikakor ni dober obet za tvojo psihično zdravje.

Preverjeno delujejo tisti penasti čepki kot že zgoraj pišejo. Jaz sem imela zelo veliko težavo, saj nisem mogla zatisniti očesa ob svojem smrčečem partnerju, pa če že celo noč poprej nisem spala. V bistvu, ko sem se ulegla, sem že začela razmišljati, če bo spet smrčal in ne bom mogla spati. Posledično res nisem zaspala, on pa je kaj kmalu zatem potrdil mojo dilemo- zaspal in zasmrčal.

Nekaj dni nazaj mi je prinesel te čepke in sprva sem bila ful skeptična. Zanimivo je bilo tole, da sem jih stisnila, dala v uho, se ulegla in čez nekaj minut me ni bilo več. On ima tudi to “navado”, da ponoči med spanjem govori v sanjah kar me je prej vedno zbudilo. Zdaj ne več.
Resno, celo ugotovila sem, da ko si jih dam not, je kot da bi padla nekam v svoj svet in zelo intenzivno slišim svoje dihanje, ki me očitno celo uspava.

Odgovor Nenaspani: ja, čepki zelo pomagajo.
Da te malo potolažim, moj ne samo da smrči – to baje tudi jaz- in govori v spanju, ampak tudi brca. To zgleda kot da biciklira in z rokami vesla. Doma imava posteljo 200 krat 200 in vzmetnico vsak zase,
tako da se kar da prenašat. V hotelu na eni dvojni vzmetnici pa se je že zgodilo, da sem šla sredi noči spat na tla :- DDDDDD je blo boljše kot zraven njega.

si živčna razvalina!

boljši so tisti voščeni ohropax, ker se jim oblika ne vrne tako hitro
sicer pa ja – hrup ponoči oz moten spanec ima dejansko fiziološke učinke, ker si nikoli ne spočiješ, poskusi iti tu pa tam spati v drugo sobo, da se naspiš

dedca za mlajši in manj glasen model.

Dober homeopat bi ti znal pomagati.

Te razumem, veliko ljudi ne more spati pri takem, kot je tvoj partner. Pri nas smo rešili tako, da spi vsak v svoji sobi, se oba naspiva. Prej ni spal noben, jaz ne ker je smrčal kot medved (še sam sebe zbudi, ker tako naglas smrči), mahal okoli in vse živo, on ni spal, ker sem ga celo noč zbujala, maltretirala, tepla, rukala, da bi ja bil par minut mir.. Ker nimaš dodatne sobe, je res najbolje nabaviti te čepke.

začepki delujejo. samo glej, da ne boš zjutraj preslišala ure he he.

Daj povštr na drugo stran – k moževim nogam. Nekaj več razdalje bo, morda ga ne boš več slišala.

sexu boš spala cik-cak. Torej?

New Report

Close