Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rok-1 in Modri dirkač

Rok-1 in Modri dirkač

Pred cca 3 leti sem spraševala glede kolesarjenja na Toško Čelo. Sta mi vidva mogoče dala nasvete? Eden vem, da kolesari, drgu pa teče gor.

lp!

Ta je tista k štalo dela po Lublan.

Pa kaj pišeš, no? Dala sem si nek smiselen začasen nick, ki odgovarja temi.

Na Tošlem čelu so trnutno okuženi klopi in še nek perverznež se razkazuje….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Lahko da sem res kaj pisal v tvoji temi, ja. Toško čelo je luštna kolesarska točka iz Lj…

Ni problem, včeraj so so vsi pobrali na Katarino, tako da je Toško sedaj ok.

Verjetni si to ti, oboje hkrati, okuženi klop in ekshibicionist.

Rok-1, potem se ti zahvaljujem. Naredil si dobro delo.
Takrat sem si nabavila gorca in se pripravljala na kakšen vzpon. Razmišljala sem o Toškem, šla tja z avtom in me je skoraj kap, kakšna strmina. To ne bo šlo. Odprla sem tule temo in izrazila svoje strahove. In dobila kar nekaj vspodbudnih besed in napotkov, kako naj začnem.

Od tega je 3 leta, Toškega prevozim v sezoni vsak drug, treti dan, bila sem že na Vršiču, Kumu, Mangartu. Kolesarjenje sem dobesedno vzljubila.

Še enkrat hvala za vspodbudne besede. In lep športni pozdrav!


a zato je ta teden tak naval na toškega, cel kup kolesark se kar v koloni vozi gor in dol, ter upa, da bodo vidle curaklna :))))

Rok-1, potem se ti zahvaljujem. Naredil si dobro delo.
Takrat sem si nabavila gorca in se pripravljala na kakšen vzpon. Razmišljala sem o Toškem, šla tja z avtom in me je skoraj kap, kakšna strmina. To ne bo šlo. Odprla sem tule temo in izrazila svoje strahove. In dobila kar nekaj vspodbudnih besed in napotkov, kako naj začnem.

Od tega je 3 leta, Toškega prevozim v sezoni vsak drug, treti dan, bila sem že na Vršiču, Kumu, Mangartu. Kolesarjenje sem dobesedno vzljubila.

Še enkrat hvala za vspodbudne besede. In lep športni pozdrav![/quote]

Super!
Tole me pa res veseli… kar tako naprej in uživaj. Če te kdaj prime, pa poskusi še Dolomite. Tisti prelazi (okrog Gruppe Sella – Passo Gardena, Pordoi, Giau, Falzarego… pa tudi Stelvio (kjer prideš višje kot je Triglav) so tudi kar dober izziv – okolica je pa fenomenalna.

Rok, vidim, da ti to resno kolesariš 🙂 Mi znaš svetovati, kdaj bi bil primeren čas za Passo del Stelvio (glede na njegovo višino)?

Ma ne… nisem ravno resno in z vso voljo pri tem – bolj me nekako ciklično grabi… Grem pa rad – in kadar nimam ravno kondicije pač bolj počasi.

Za tele prelaze… bi pa jaz rekel nekje sredina septembra ali pa junij. Pa tudi takrat te lahko ujame sneg. Pred dvema letoma me je cca. 24 septembra s Stelvia pregnal sneg popoldne. Drugi dan je bilo pa OK.

thx,, bom zeni pokazal, pravi, da prevec pametujem, ampak je po moje vredno za vsakega, ki mu pokazem novo dimenzija zivljenja.
Saj nobenega ne silim, ampak mu dam opcijo, potem pa se sam odloč – tako kot ti. Sem vesel zate.

Edino kar je, je, da poskusam cimvec prekolesariti z druzino, ne sam. To priporocam tudi tebi, mogoce tudi za ceno kaksnega kompromisa kdaj. Lp

Lepo, da si videl temo 🙂 Ja, imam partnerje v kolesarjenju, glavni je mož, sva skupaj v tem.
Mejl pa le pokaži ženi, definitivno. Pa še lepo jo pozdravi!

Sej bi še šel s tabo Modri dirkač, pa sej veš da mi zmanjka časa in sem predaleč ….. 🙂

New Report

Close