Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj si mislite o moških kateri pišejo po raznih internetih

kaj si mislite o moških kateri pišejo po raznih internetih

meni so malo smešni saj se mi zdi, da so taki interneti kot je starševski čvek bolj za ženske. kaj pa vi mislite?

bi se kar strinjala
ajde če sodeluje na kakšnem avtomobilističnem, kolesarskem itn forumu

Res morajo biti čudni…

…da niti ne govorim o tem, da zgleda samo ženska lahko zapiše “internet” v množini…

nova
Uredništvo priporoča

ha ha

ta je pa dobra

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

zakaj se moški uglašate saj je vprašanje namenjeno za ženske

ker smo žleht

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

hehe, sebe poglejte: kako se gre na wc? v katero smer je treba it, da pridem okrog hiše? kako se zamenja žarnico? če pojem češnjo s pečko vred in sem noseča, ali se plod lahko zaduši? kje se prižge luč? kako skuhati korenček? ali v pakistanu govorijo slovensko? z otrokom greva na maldive, ali je tam možno plačevanje s tolarji? itn.

:))))

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Saj Mavro ni moški, on se lahko.

hehe, sebe poglejte: kako se gre na wc? v katero smer je treba it, da pridem okrog hiše? kako se zamenja žarnico? če pojem češnjo s pečko vred in sem noseča, ali se plod lahko zaduši? kje se prižge luč? kako skuhati korenček? ali v pakistanu govorijo slovensko? z otrokom greva na maldive, ali je tam možno plačevanje s tolarji? itn.

:))))[/quote]

kdo pa take neumnosti sprašuje, tolarjev nimamo več že dolga leta saj nam je bajuk uvedel evro

Saj Mavro ni moški, on se lahko.[/quote]

kaj pa je vitez je moškega spola kolikor vem, upam da ni h…

hehe, sebe poglejte: kako se gre na wc? v katero smer je treba it, da pridem okrog hiše? kako se zamenja žarnico? če pojem češnjo s pečko vred in sem noseča, ali se plod lahko zaduši? kje se prižge luč? kako skuhati korenček? ali v pakistanu govorijo slovensko? z otrokom greva na maldive, ali je tam možno plačevanje s tolarji? itn.

:))))[/quote]

Me ne moti !

Gunar
Zaenkrat še wc najdem brez problema,žarnico si sama menjam,češnje so škorci pojedli(tako,da me to ne skrbi),luči ne rabim(so mi el. odklopili),korenček mam rajši takšnega naravnega trdega ne mehkega,ja v Pakistano govorijo slovensko(slovenski turisti),tolarji pa so že zgodovina….
Daj, nekaj boljšega..

Jaz jih pa rada prebiram in glede ginekoloških problemov sem po 10 ženskih odgovorih brez veze ravno od moškega dobila pameten odgovor. Ginekolog je njegov odgovor le potrdil. Zato o naših monovskih moških vse dobro.

SSKJ:
uglášati -am nedov. (á) uglaševati: uglašati instrumente

Zakaj ženske pišete po forumih, če ne poznate jezika?

mogoče ma Bush sorodnico v dolini Šentflorjanski :-))))))

berem, kar kdo napiše in ne kdo piše.

SSKJ:
uglášati -am nedov. (á) uglaševati: uglašati instrumente

Zakaj ženske pišete po forumih, če ne poznate jezika?[/quote]

Zato,da se lahko potem oglašate vi tako imenovani vsemogočni moški,da vam damo košček kosti za glodat,za premetavat,za lovit,li???,….in vam popestrimo dan!!
Čakam ??


Tako kot je kuhanje , likanje, pospravljanje in trije vogali le za ženske! Bruh!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

To je starševski čvek…In moški ne moremo biti starši ? :))

ne to so lahko samo ženske, sej mende so evolucijsko že tako napredne, da so samooploditvene ratale torej jajčece se oplodi kar samo, brez spermijev :))))

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Jaz mislim, da se večji del igrajo na Alterju, kjer so mačoti, tukaj pa igrajo starše

meni pa neverjetno paše brati neumna ženska vprašanja in odgovore…no, se pa najdejo vmes tudi lepe izjeme, ki bi jih bilo zanimivo spoznati tudi na kofetu in kakšno reči.

New Report

Close