Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kako dolgo rabi nohet da ponovno zraste?

kako dolgo rabi nohet da ponovno zraste?

mi je padlo nekaj na palec na nogi in imam celega črnega in zgleda grdo…kako dolgo traja preden se to popravi?

Nohti na nogi rastejo zelo počasi, odvisno tudi od posameznika. Pri meni je trajalo eno leto, da se je noht popolnoma obnovil zaradi glivične okužbe.

ČE te boli in se ti je zdej zgodilo, pej k zdravniku da ti zadevo prebode (mal boli) in bolečina in črnina izgine…. al pa napravi domač poseg s šivanko… prej jo segrej na ognju da zažari, pol jo obriši s sterilno gazo na katero daš razkužilo ali jod in nato iglo porineš pod noht do črnine…

Ja, če boli in je do nesreče prišlo pred nedavnim je treba prebosti.
Jaz nisem tako pogumna, da bi se tega lotila sama 🙂

Nohet ?????????

jebi ga … tipkovniški škrat 😉

jebi ga … tipkovniški škrat ;-)[/quote]

????????????????
tipkovniški ????????????????

jebi ga … tipkovniški škrat ;-)[/quote]

????????????????
tipkovniški ????????????????[/quote]

ja tiskarski bi bol težko bil, ker zadeva ni natisnjena 😉
To je blo vse narejeno s tipkovnico…

tipkovniški nohet! 🙂

tipkarski je sicer pravilno

na nogi eno leto,da lepo preraste,na roki pol leta ,da lepo preraste-sem pediker in mkozmetičar. je pa 100 procentno preverjeno,videl sem pri svoji 5 letni deklici. lahko pa povem to,smo lani bili na morju,ravno,ko je nohet rastel na polovico. padlo je na prst nekje februarja,avgusta smo šli pa na morje in ker je deklica se velika kopala,je črna barva izpod nohta izginila v 3 dneh,vendar se je poškodba komaj še kaj videla nekje božiča,tako,da je bilo nekje že 10 mesecev tega,potem pa se je konica na koncu že pri rezanju drobila,pa je bilo že po razprodaji. ima pa zelo dolge blazinice,če ste me razumeli-noht od korena,pa do tega dela,ki ga režeš je podolgovat,eto tako nekako je bilo

New Report

Close