Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek poznate koga z odgovorno službo, ki kadi marihuano?

poznate koga z odgovorno službo, ki kadi marihuano?

Poznam nekoga, ki ima zelo odgovorno službo – delo z ljudmi – in kadi marihuano. Sem bil zelo razočaran, ko sem zvedel. Poznate koga (učitelelji, zdravniki ipd. poklici), ki se drogirajo? Ste med njimi? Mislite, da to ne vpliva na njihovo delo, ali pač?

ce bi vedel koliko “elite” je na belem prahu tega sploh ne bi spraseval….

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Kako idiotska vprašanja, kaj potem, če zvečer enega skadi? Malomeščanstvo, zaplankanost….

Precej bolje to pijančkarija….. Sicer pa trava sploh ni mamilo, bolj sprostitveni čajček…

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

to pravijo tisti ki jo uživajo…..le zakaj jo potem večina držav ne legalitira???
Poznam veliko ljudi ki kadi travo,nekaj tudi takih ki bodo imeli čez par let zelo uspešno kariero (športniki,pilot….) in nekaj takih ki jo ze imajo..res pa je da se nam sploh ne sanja koliko “elite” je zadrogirane.Enkrat sem slišala dva zdravnika,ki sta se pogovarjala da gresta na đolo preden gresta v operacijsko… 🙂 pol veš

Ja, enga na kokainu….pa baje jih je kar precej…dela pa za en k…

… sem pomirjena, ko si se izpovedal.

Cel kup, pa ne samo to… Kaj pa vem kolk vpliva, po moje, če je po pameti nič kaj. Samo, ko pride do pretiravanja nastanejo problemi.

ne vem, kakšne izkušnje imaš s tem, ampak jaz živm v skupnem gospodinjstvu z odraslo osebo, ki konzumira to travo… smrdi iz njegove sobe skoraj vsak dan in vsako jutro bi se rad kregal z menoj… sem mu že predlagala, naj za zajtrk parkrat potegne, ker mi iz ljubega miru uniči dan… popoldne je pa kot ovčka… bojim se vsakega jutra, ker je zoprn kot pes. jaz imam pa tudi menda pravico v miru popiti svoj kofe…
poleg tega so dnevi, ko sploh ne pride iz sobe oz.prespi cel dan in me začne skrbeti, če je vse v redu z njim… ga pokličem na telefon, se ne oglasi, grem pogledat, me napizdi kot žival…
ne vem, koliko časa bo še za zdržat in kakšna droga je ta trava… človek je utrgan, prijateljev nima, z vsakim se skrega, potem se opravičuje…

Drogeraši si sami perejo možgane. Ubušci 😀

[img]https://encrypted-tbn0.google.com/images?q=tbn:ANd9GcR10_DFsPHjGiD0uJe_LMJgJgvjmwlW08_dBs7oFLb88MmFmvPR[/img]
Le zakaj ne?
Dokler bo država imela profit -koristi od zaplenjene droge, legalizacija ne bo možna.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Kakšna glupost.. Upam, da se hecaš s pilotom, ker lahko bi pa že vedela, da so piloti podvrženi raznoraznim testom prisebnosti in vsebnost THCja v njihovi krvi, bi jim že zdavnaj končala kariero. Tudi pri športnikih dvomim, da jih je dosti travarjev… Prosim, operiraj z vsaj malo bolj resničnimi podatki. lp

vprašanje za tistega, ki je odprl temo

-ali si opazil pomanjkljivo opravljanje dela pri tej osebi preden si zvedel da kadi travo?
-ali si nenadoma dobil drugačno sliko od te osebe, ki kadi travo?
-očitno mu gre to delo od rok, kljub kajenju trave ali zakaj si razočaran?

-imaš drugačno sliko od svetnikov, županov, gasilcev, ki ga radi pijejo?
oni opravljajo dobro svoje delo, kljub temu, da jih od alkohola umre ne vem koliko tisoč na leto in da je to najhujša in najbolj uničujoča droga, ki jo imamo celo za nujno bit družbe?-če ne piješ si pač manjvreden

se vam ne zdi, da imate malo pomešane pojme?

vse ljudi ne mešajte v isti koš…nekateri uporabljajo travo za zdravilo, drugi za zabavo, tretji za sprostitev, na ene vpliva malo bolj, na druge malo manj-dejstvo je, da je to najbolj zdravilna rastlina, zaradi tega razloga pa je postavljena izven zakona.

še ena stvar za to osebo, ki je odprla temo………

poglej si dokumentarca

UNION- THE BUSSINES BEHIND GETTING HIGH
in pa CLEARING THE SMOKE-THE SCIENCE OF CANNABIS

prosim vas, ne premišljujte v okviru družbenih norm in kaj je prav in kaj ne-zato pa ste take ovčke, ki vas lahko zmanipulirajo z eno par reklamami in napačno predstavljenimi dejstvi, kot je v 50-ih letih prejšnjega stoletja bila propaganda proti marihuani…a pred 1950 pa je v vsakem zdravilu bila marihuana in kokain; ampak ovčke tega neveste

lep dan še naprej pa lepo prižgite zeleno cigareto saj ta vrača življenje;tobačne cigarete pa uničujejo življenje

vidim, da je še en pametnjakovič odgovarjal prej mojim postom- samo bi še dodal

poznam kar ducat športnikov, ki igrajo v 1. SNL in so celo kapetani pri ekipah-ne bom omenjal katerih vse; in redno kadijo travo; tako da, prosim lepo.

a kavo pa lahko pijejo?svašta rodi majka

eh ovčke niti tega ne vedo, da je do nekaterih večjih in uporabnih stvaritev prišlo ravno zaradi tega, ker so avtorji skonzumiral mal trave ipd.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

eh ovčke niti tega ne vedo, da je do nekaterih večjih in uporabnih stvaritev prišlo ravno zaradi tega, ker so avtorji skonzumiral mal trave ipd.[/quote][img]https://encrypted-tbn2.google.com/images?q=tbn:ANd9GcTn2VjyCVC7pGLK8ajuttuxh7bi9pwDLgao4Zmm2FtpNYwF–0L[/img]
Na zdravje.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Do tega vprašanja sem prišel, ker se je določena oseba čudno vedla, ko sem bil pri njej službeno (popolnoma odsotno) in storitev ni bila opravljenja tako kot sem pričakoval.
Tokrat ne govorim o alkoholikih in drugih problemih, temveč me zanima izključno droga, kamor marihuana zaenkrat spada. Sicer pa obsojam vsako prekomerno uživanje alkohola.

še enkrat se morem oglasiti-ne morem se pomiriti kako je avtor označil prijatelja za drogeraša, ki opravlja pomembno delo z strankami

kako pa označiš tiste prijatelje(med katerimi si tudi sam verjetno), ki pač radi pijejo na veselicah in pa tudi po službi kako pivo,dve? to so tudi za tebe drogeraši?

saj alkohol ti spremeni stanje zavesti, isto kot pri travi- ampak toleranca je drugačna- ali v čem je point tega da tisti ki kadijo travo so drogeraši a tisti ki pijejo pa so normalni ljudje ki lepo funkcionirajo v družbi???

-aja točno, jezus je pil rdeče vino
-aja točno, ko prižgeš prvi joint si takoj obsojen na heroin
-aja točno, od alkohola jih umre letno okrog 2 milijona ljudi od tobaka okrog 5 milijonov od trave pa točno 0-nič-nada-noben.

bog(božanstvo) je dal travo na Zemljo kot zdravilo, a elita belih ovratnikov pa jo je odstranila z Zemlje-pa kdo je po vašem mnenju bolj inteligenten?

ovčke ovčke in še enkrat ovčke

gre se zato, da si ga označil za drogeraša,kljub temu, da sploh nimaš pojma kako ta rastlina raste,deluje,funkcionira….pa škoda, ker mi nisi odgovoril na nobeno vprašanje…tista dva dokumentarca pa bi ti več kot zelo priporočal, saj boš videl, da si živel v zmoti in da še živiš v zmoti

Ja, poznam.
In ne zdi se mi čisto nič bolj grozno, kot pitje alkohola. Namen je enak.

Tudi jaz živim v skupnem gospodinjstvu z nekom, ki kadi že mnogo let, zvečer mi zakaja stanovanje in ljubi vikend prespi, zjutraj pa se težko spravi v službo.Cele dneve samo fantazira o načrtih, ki jih bo realiziral, naredi pa nič.Če ni zadet je agresiven in popolnoma zblojen.Naj mi samo kdo reče, da vsakodnevno uživanje trave ne pušča nobenih sledov.Pozna se mu na spominu,saj kratkoročni spomin mu ne dela dobro in sproti vse pozabi.Navsezadnje se pozna tudi na denarnici, saj vsakodnevno uživanje trave tudi stane.Zdi se mi čisto brezupen primer.Ali se mi sploh splača še ubadati z njim.

Ja dobr..ko berete…berite vsaj dobro….nisem rekla da je že pilot,ampak bo!!!To je razlika!Športniki tudi nimajo celo leto testov…pa še to ko so imajo tisti ki so ala reprezentanca….(nogometaši,smučarji,skakači…)…koliko je pa podkupljenih da naredijo drugačne rezultate se vam pa še sanja ne….
In zakaj jo nebi legalitirali?Mislim da bi imeli več koristi s tem,kot da jo lahko vask otrok kupi na črno…Plačevali bi davek,imeli bi približen nadzor nad porabo,črni trg bi se zmanjšal,vedeli bi od kod prihaja roba….ampak mi smo še vedno zaplankani pa raje delamo po svoje….


Sem ti odgovoril zgoraj, zakaj ni konoplja legalizirana. Država, oziroma xx kujejo dobičke in dokler bo tako, oziroma bo vedno tako. Kapiš?

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Kot piše Sensimilla, travca ni tako nedolžna in dolgotrajno uživanje pusti določene posledice. Si ne predstavljam, da bi se zakajala ali napijala in potem zjutraj šla vsa odsotna v službo kjer delam z ljudmi, popoldneve pa bi vsa zmahana skrbela še za otroke in dom. Nekaj drugega je, če si človek enkrat dvakrat letno privošči malo odklopa na dopustu tega ne obsojam. Zanimivo pa se mi zdi, da se človek z leti privadi, da recimo niti ne pogreša alkohola ali kakšne substance, ki jih je morda v mladosti kdaj uporabljal na raznih žurkah. Verjetno je v tem največja razlika med ljudmi, ki so že dedno in karakterno nagnjeni k zasvojenosti in takimi, ki ne podležejo.

Še nisem videl pijančka, ki ne bi svoje zasvojenosti opravičeval s znanstveno dokazanimi koristnimi učinki pijače na zdravje.

Še nisem videl strastnega kadilca, ki ne bi svoje zasvojenosti opravičeval s znanstveno dokazanimi koristnimi učinki tobaka na psiho.

Še nisem videl kadilca trave, ki ne bi svoje zasvojenosti opravičeval s znanstveno dokazanimi koristnimi učinki mamila na zdravje in na ekonomijo države.

V glavnem – vsi po vrsti so ubogi revčki, ki vedo da so že zdavnaj zašli, pa si en morejo več pomagat. Zato jim ostane samo še, da na najbolj bedaste načine poskušajo opravičevati svojo muko pred okolico.

Pa še en dogodek iz službenega izleta. Zvečer smo se ustavili v eni od EU prestolnic, znani po dinamičnem nočnem življenju. Kakih 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nas je odšlo v mesto, kjer smo ob potepanju po sceni in plesu preživeli čudovito noč. Preostalih 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} se je zbralo v treh sosednjih sobah, kjer so celo noč sedeč na tlah kadili jointe. Mi res ni jasno, zakaj morajo ljudje potovati 500km daleč, da se lahko zakadijo. A ni cilj izleta v tujo deželo nekaj drugega? Naj se še tako trudijo z razlago da marihuana ni droga – pa JE. Ker v ljudeh ubija vsako željo po aktivnosti, po odkrivanju in raziskovanju, po učenju, po odkrivanju novega in lepega. Edino kar naredi je ohromljen zombi s steklenimi očmi in bebavim nasmeškom. Prazni ljudje pač potrebujejo drogo, da preživijo. Polnim je najboljša droga – življenje.

ALELUJA!

New Report

Close