Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dolgolaske – na koliko časa si perete lase

Dolgolaske – na koliko časa si perete lase

Imama skodrane srednje dolge las. Prvi dan imam sujper frizuro, drugi še za silo, tretji pa obup.

Je to normalno, da si moram prati lase na dva dni, ok pogojno na tri? To se mi dogaja, zdanje leto, stara sem 35.

Na koliko časa si ve peret lase?

Vsak drugi dan, imam mastne po naravi

Na 2 dni.

nova
Uredništvo priporoča

Js si jih tudi perem vsak drugi dan.

Aha, vidim, da je to kar ok :),..no bom pomirjena, da si jih ne perem preveč :)))

Hvala vam!

Sem skoraj 50 let stara in si jih od pubertete dalje, perem vsak dan, z zelo zelo redkimi izjemami, pozimi, poleti, ni razlike.

Uživam v vonju sveže umitih las. IN ne, nimam uničenih las, moji lasje so še vedno gosti, svetleči in zelo lepi.

Srednje dolgi, valoviti, obvezno vsak drug dan.
Imam mastne, poleg tega mi ne vem zakaj zelo smrdijo, pa tudi navzamejo se vsakega vonja okrog mene.

Poleti vsak drug dan, pozimi bi si jih lahko pa tudi na tri, samo si jih vseeno na dva, mogoče edin ob vikendih ne, ko sem doma in se mi ne da.

Tudi sama imam dolge, kodraste lase. Umivam jih dvakrat tedensko.

Na 2 – 3 dni.

Vsak dan, razen čez vikend kak dan spustim. Imam dolge lase.

V NED, TOR in ČET

na 2-3 dni, lasišče se mi tretji dan ponavadi že kar vidno zmasti, zato umijem, posebno še, če grem ven med ljudi

Nujno na dva dni, pogosto pa tudi kar po enem dnevu.

Jaz imam ravne in dolge do pasu. Umivam si jih enkrat tedensko in vedno sušim na zraku oz brez fena. S fenom so sušeno samo vsaka dva meseca, ko grem na barvanje v salon.Moj frizer pravi, da fen tudi ni dober za lase.

Imam skodrane dolge lase. Umivam jih vsak dan.

Joj, saj ste samo v kopalnici. Na 5 dni.

Pa ženske drage, da se vam da vsak dan ali dva umivat lase? Mislim, a imate res toliko časa ali pa si skrajšate spanec ali kaj?
Imam dolge lase, do pol hrbta, srednje skodrane in goste. Meni samo umivanje las vzame skorak pol ure, da ne govorim potem o sušenju, ki kar traja in traja, pa čeprav si včasih pomagam tudi s fenom. Če si operem lase, se pozimi lahko poslovim od izhoda iz stanovanja in sem celo popoldne vezana na dom, poleti je pa bistveno lažje, grem pač z mokrimi ven.

Perem si jih 1x tedensko, mastnih nimam sploh, v bistvu imam zelo suhe (ne razumem, kako imate kodrolaske mastne lase, če so skodrani lasje znani po svoji ekstremni suhosti). Kodri mi zdržijo 2-3 dni, potem si pa naredim čop, figo, kito, nekaj že, da zgledajo vsaj kolikor toliko urejeni.

Z lasmi sem postala prav obremenjena, ker jih nobena stvar ne spravi v red kot le in edino umivanje. Poiskusila sem že z vsem živim za oblikovanje brez umivanja, pa ni učinka. Imam zelo suhe lase in moram jih hraniti z mastnimi balzami in oblogami, za kar posledično porabim ogromno denarja.
Če mogoče kdo ve za kakšno dobro rešitev, bi bila zelo hvaležna.

Imam srednje dolge, naravno skodrane lase in umivam jih na 1-2 dni.

Najprej si začni lase umivat 1x na teden, nahrani pa jih z oljem pred umivanjem, boš porabila veliko manj časa in denarja.

Imam kodrlajsaste lase dolge do sredi hrbta, precej suhe.
Perem si jih na 5 dni.
Sušim si jih na zraku.
Ne dajem nič na njih v smislu voska, laka, gela.
Samo šampon in pa subrino.
Zelo se obnese Niva hair repair.
Prvi in drugi dan po pranju so lasje tako suhi, da si jih sploh ne češem.
Tretji dan si jih namočim s sprejem za lažje razčesavanje in si jih razčešem in delno uničim kodre.
Potem imam kak dan ali dva super frizuro.
Četrti in peti dan se začenjo mastit.
Če pride peti dan na petek in ne mislim celi vikend nikam it pa tudi na 7 ali več – sicer je stanje že potem katastrofalno, ampak se mi ne da – pranje las pri meni pomeni najmanj 20 min stran vrženega časa, ki ga ne bom dobila nikoli več nazaj 😉
k frizerju grem 2x letno.

Če nič posebnega ne počnem, jih perem enkrat na teden.
Imam rahlo skodrane, dolge čez polovico hrbta in zelo suhe, prhljaja nimam.
Pozna se tudi, da si jih razen pozimi ne sušim s fenom, tako da imam zdrave tako lase kot lasišče in si lahko privoščim ne prepogosto pranje 🙂

Poznam eno tako ki hodi s tisto umazano mastno figo stalno naokrog, in celo misli da je urejena. Menda ji ni še noben povedal da ji lasje na daleč smrdijo in to zelo. Ves čas se očohava, ker ma stalno neke glivice in prhljaj ji leti vsepovsod. Verjetno je čas da ji povem, ker se mi že gabi. Drgač je pa njen tip tud umazanc, zato verjetno niti ne opazi nje, normalen tip je ne bi vohal.

Umijem jih vsak 4 ali 5 dan.

Večinoma vsak dan ali pa vsak drugi dan. Imam dolge ravne lase. Čopa ali česa podobnega skoraj nikoli ne nosim, samo pri športanju.

New Report

Close