Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Groza kolk enega špeha, celulita, krčnih žil, vampov, povešenih jošk, itd vidiš te dni po cesti

Groza kolk enega špeha, celulita, krčnih žil, vampov, povešenih jošk, itd vidiš te dni po cesti

Ženske in vaše hčerke a nimate ogledal doma? A nimate niti malo samokritike? A nimate niti malo okusa.

Če imaš debele celulitaste noge, ne nosiš mini krila. Če imaš krčne žile, ne nosič mini krila. Če imaš vamp, ne nosiš kratke majice. Če imaš povešene joške, ne nosiš odprte majice. Če imaš ogromno rit, ne nosis oprijetih hlač. Če imaš mozolje po hrtbu, ne nosiš zadaj odprte majice.

Poleg tega pa kako lahko hodite v službo oblečene in obute (japanke!) kot za na plažo?

Tudi če je vroče, se da obleči okusno in tako, da ti ni prevroče v oblačilih.

Če nimaš kaj lepega za povedati, si tiho.

Draga moja, to pač prinesejo leta in življenje. Vroče je pa vsem. Mogoče boš ti povsem enaka?
Rešitev je pobiti vse debele, s krčnimi žilami, špehate … in imeti lepa trupla.

Pa lep pozdrav iz saudske arabije, ne?

Ojoj, jst sm med njimi, imam žile

a si lezba al kaj zijaš v ženske? Glej moške, sami lepi, postavni, mladi, nič kosmati.

In kdo si ti, da si domišljaš, da smeš drugim postavljati pravila oblačenja??? To, kar si napisala, je samo tvoje mnenje (ki se sicer močno ujema z mojim) in nobene pravice nimaš, da da vsiljuješ drugim in celo predstavljaš kot nek normativ, ki bi se ga morali kar vsi držati.

haha, podpis
če imaš praznino v glavi, je tudi bolje bit tiho

V bistvu je vse to res, kar si napisala. Ne morem se pa strinjati z načinom pisanja in poniževanjem drugih ljudi. Zase sem dovolj kritična in mi zunanjost nekaj pomeni (je odsev notranjosti). Nismo vsi enaki, smo si različni, a ne.

Ojoj grozljivka, a taki ljudje mar žalijo tvojo občutljivo dušico? Verjetno ponoči ne moreš spat zarad vseh teh grozljivih podob, ki jih videvaš na cesti….bo najbolje, da kar doma ostaneš pa cel dan pred ogledalom občuduješ svoje popolno telo.

In kdo si ti, da si domišljaš, da smeš drugim postavljati pravila oblačenja??? To, kar si napisala, je samo tvoje mnenje (ki se sicer močno ujema z mojim) in nobene pravice nimaš, da da vsiljuješ drugim in celo predstavljaš kot nek normativ, ki bi se ga morali kar vsi držati.[/quote]

Ma kaj pihaš, sem mogoče jaz zakonodajalec? Kje vidiš, da postavljam pravila? Vklopi malo možgane. Napisala sem, kar mislim in to je vse.

Resnica je resnica ne glede na to, kako jo napišeš.

si lezba ali nisi?

Nimam popolnega telesa, daleč od tega. Ampak jaz svoje napake skrijem. Zakaj bi moral čisto vsak videti moje napake? In za v službo se ne oblačim kot za na plažo ali za na piknik.

Verjetno si ti idealna….ampak bolana v glavo…..

Po tvojih opisih sem naravnost grozljiva… Ampak toliko samozavestna, da se oblačim tako, kot meni paše. Ti si tega najbrž ne upaš, zato te toliko motijo tisti, ki si to upajo! Ni vse telo, je treba rudi kaj v glavi imeti, veš.

Daj prilimaj svojo fotko v kopalkah, pa da vzamemo mi tvoje perfektno telo pod drobnogled.
Sicer pa, kaj te brigajo drugi? Krčne žile dobi ženska lahko po porodu. A ti misliš, da vse ženske samo nase mečejo in hodijo v kozmetične salone? So tudi drugi prioritete v življenju, ne pa kar naprej razmišljati o svojem izgledu in nenehno stati pred špeglom. Očitno nimaš drugega dela kot samo sebe v špeglu urejati, stroške ti pa verjetno plačujejo drugi. Če bi imela več dela, ne bi razmišljala o takšnih neumnostih, ker ne bi imela časa.

skrivaš napake le zato ker se preveč sekiraš, pravzaprav se tako močno sekiraš da se čutiš poklicano da si kot nekakšna lepotna policija ljudi ki jih srečavaš na ulici in nimajo nič opraviti s tabo…

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

NO, no, ženske, resnično, nekoliko samokritičnosti bi človek le pričakoval. KAko smo oblečeni na dopustu je eno, kako pa za vsakdanje življenje v mestu je pa le nekaj drugega.
Sama opažam enako – ni važno, ali pristoji životu, važno da je modno … Prav groteskno je videti zavaljeno telo oblečeno v modo za suhice.
In ja, sama sodim med živote, ki jim ne pristojijo oprijete hlače, sploh ne ultra kratke – in jih seveda ne nosim.

Nimam popolnega telesa, daleč od tega. Ampak jaz svoje napake skrijem. Zakaj bi moral čisto vsak videti moje napake? In za v službo se ne oblačim kot za na plažo ali za na piknik.[/quote]

A ni pod tisto črno tuniko do tal, z luknjama za oči zdaj pre vroče?!

Se en dokaz da je 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} monkelj zaspehanih odzadaj in odspredaj. So ze tako okrogle da se lazje kotalijo kot hodijo po cesti ampak zacvilijo pa vseeno, se huje kot macka ko ji na rep stopis. Nekatere se pac ne znate obleci postavi primerno (da se lepo izrazim) in to je dejstvo! Pa me to nic ne moti, da bi kaj komentirala ali kaj postavljala pravila kako naj se kdo oblece – si pa mislim svoje. Ce se ve ne zavedate kako smesno izgledate to res ni moj problem. Mislim da imamo vsi vsaj 1 ogledalo doma in ne mores reci da nekomu nekaj pase, ce mu pa ne. Ve, ki ste hinavke in navajene hinavit cele dneve to z lahkoto pocnete, jaz ki povem cloveku resnico v obraz je pa nekaj kar ve ne prenesete!


saj ravno to ti pravim…nimaš nič v glavi,ko se ti tako “gnusijo take”…raje se brigaj zase in imela boš še preveč dela.zame pa je vsak človek-človek..

Ljubi bog, ženska, zase se brigaj. Ma, hujše ste od pakistanskih plemenskih starešin, no. A zdaj naj se pa v burko oblečejo, ker so preveč grde in žalijo tvoj čut za estetiko ali kaj? In kaj hudiča ste imele pred par dnevi toliko proti pokritim muslimankam na slovenskih ulicah potem?

Skrajni čeas, da se shladi.

Grdi ljudje, oblačite se, kakor vam paše, ne se tem tepkam pustit zamorit.


saj ravno to ti pravim…nimaš nič v glavi,ko se ti tako “gnusijo take”…raje se brigaj zase in imela boš še preveč dela.zame pa je vsak človek-človek..[/quote]

???

Jaz dam pa avtorici prav. Jaz debela nisem, imam pa koncentracijo špeha na trebuhu in je ni sile, ki bi me spravila v oprijeto majčko. Imam pa lepe noge, zato nosim miniko. Če je oprijeta, deluje celo še kot steznik.
Tudi jaz opažam, da marsikomu manjka samokritike. V mestu veliko bolj kot na podeželju.

New Report

Close