Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek tuširanje partnerke v vročih mesecih

tuširanje partnerke v vročih mesecih

Zanima me vaše mnenje o samem tuširanju v vročih mesecih,se vam zdi dovolj ,da se partnerka tušira enkrat do dvakrat tedesko.Sam, se vsak dan predno grem spat,ona ima drugačno mnenje glede tega ji ne oporekam ,ker ona že ve kaj je prav in kaj ne.
prosim za komentarje.

V teh dneh mi je normalno da se tuširamo več, ko sem imela težave s kožo (dermatitis-srbenje, suha koža, rane…) se nisem tuširala, pač pa umivala “po delih” če se lahko tako izrazim.
Če ima tehten razlog jo razumem, sicer je malce čudno…
Saj se ni potrebno umivat in drgnit z milom, dovolj je kapljica tekočega, pa voda!

a ne. S kakšno packo pa živiš. Jaz se v zimskem času tuširam dvakrat dnevno, poleti pa sigurno večkrat dnevno, sploh v takšni pripeki.

SAJ se hecaš!?

Fuj, samo dvakrat dnevno pozimi. Jaz se počutim čista odkar sem nabavila prenosni tuš – tako se lahko tuširam tudi dvajsetkrat dnevno pozimi kjerkoli sem. Poleti pa voda stalno prši z dodatkom tekočega mila.

Enkrat tedensko je več kot dovolj, sej pravih vročin sploh še ni bilo. Vsakdanje tuširanje je ena grda navada, nenaravna, negospodarna in znanstveno dokazano, škodljiva.

Sodoben človek rabi eno tuširanje na 4 dni, toliko kot “trajajo” ene spodnjice. Stuširaš se in oblečeš nove spodnjice, naslednji dan jih obrneš spredaj-zadaj, tretji dan jih obrneš od znotraj navzven in četri dan še enkrat spredaj-zadaj. Potem se (že) spet stuširaš, oblečeš nove spodnjice in lajf gre naprej. Ne glede na letni čas.

To je dovolj (1-2x tedensko) saj izpiranje energije nepotrebno in škodljivo.

Enkrat do dvakrat tedensko? Pa kako zdrži vsa lepljiva? Jaz se moram v teh dneh enkrat do dvakrat dnevno, pozimi pa enkrat dnevno.

se človek nasmej včeni MON-ovski temi o tuširanju.

Jaz bi rekla, vsak po svoje.

Če tvoja ženska ne švica in posledično ne smrdi, kakor tudi ne opravlja nekih fizičnih del, potem res ni razloga, da se umiva tako kot se.

Preveč tuširanja, sploh z milom, dejansko škodi normalnemu ravnovesju kože in definitivno imajo več problemov tisti, ki v tuširanju pretiravajo.

Če ti tvoja ženska diši, potem naj ona še naprej tera svoje. Ona je očitno zadovoljna.

Tušira se enkrat na teden, če je treba ali ne. En red mora biti.
Spodnjice pa je res dobro vmes enkrat zamenjati. Ker drugače nimaš polnega stroja konec tedna in se ti vse prestavi. Red in higiena mora bit.

p.s.
Sedaj pa malo bolj resno: ponavadi so moški “packi”. Morda ima tvoja žena kak poseben razlog in ji ga pomagaj razčistiti.
npr. Steve Jobs se tudi ni tuširal in je prav zaudarjal. Verjel je v presno prehrano, ki naj ne bi zastrupljala telesa in tudi tuširanje naj ne bi bilo potrebno.

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

Odvisno od letnega časa, hrane, dela. V poletni vročini človek švica že samo ob misli, da bo treba iz hiše in je tuširanje večkrat dnevno samo po sebi umevno. V zimskih mesecih te potrebe ni in je tuširanje vsak drugi dan čisto na mestu glede higiene. Če pa komu paše večkrat, tudi prav – verjetn nima problemov s presušeno kožo zaradi kemikalij v milih. Je pa tudi odvisno od spola, prehrane, presnove. Običajno ženske nekoliko prej zasmrdijo – sardelca pa to :), tu so uživalci alkohola, ki itak smrdijo, da ne govorimo o kadilcih, kjer ne pomaga tuširanje – v tej vročini se ti želodec obrne že samo, ko gredo mimo. Ja, pa debelejši ljudje prej zašvicajo.
Torej za tuširanje ne more biti enotnega pravila – človek se tušira, ko mu to zapaše in ko prične telo oddajati neprijetne vonjave. Kaj je komu (ne)prijetno ja zopet stvar debate. Nekoga obsojat, ker manj smrdi in švica, ni na mestu – mogoče gre bolj za zavist, da se nekomu ni potrebno toliko namakati, da je sprejemljiv za okolico.
Kaj bi bil zaključek? Če si ženska, kadilka, ljubiteljica piva in čevapov s čebulo potem ostani pod tušem. Fantom pa predlagam, da naj ne pretiravajo s tuširanjem sicer se ne bo nobena na njih prlepla.

Jaz se v zimskem času tuširam 1x na dan, v poletnem času pa odvisno tudi 2-3x na dan. Pozimi se zvečer, poleti pa zjutraj in zvečer pa, ko pridem iz službe, če moram slučajno še kam jiti po opravkih, če sem doma, pa ne.

Tušira se enkrat na teden, če je treba ali ne. En red mora biti.
Spodnjice pa je res dobro vmes enkrat zamenjati. Ker drugače nimaš polnega stroja konec tedna in se ti vse prestavi. Red in higiena mora bit.

p.s.
Sedaj pa malo bolj resno: ponavadi so moški “packi”. Morda ima tvoja žena kak poseben razlog in ji ga pomagaj razčistiti.
npr. Steve Jobs se tudi ni tuširal in je prav zaudarjal. Verjel je v presno prehrano, ki naj ne bi zastrupljala telesa in tudi tuširanje naj ne bi bilo potrebno.[/quote]Ah, kje pa sta vidva tole slišala?
Takole je, tušira se za veliko noč in božič, če je potrebno ali ne, pač zaradi reda, gate se pa menjajo trikrat letno, enkrat poleti še vmes:)))

Zdaj še čisto resno, večkratno tuširanje dnevno je škodljivo, če se stuširamo v vročini dvakrat dnevno je čisto dovolj, pozimi se res ne rabimo tuširati vsak dan, na dva dni je čisto dovolj, vmes si pa umijemo intimne predele, noge roke obraz…

upam, da tiste, ki se tuširate 100x dnevno zdaj en hodite na našo obalo, ker kronično primanjkuje vode in jo bolj potrebujejo za pitje kot za vaše tuširanje.

sicer pa kakor komu paše. jaz se tudi včasih ne stuširam, samo preoblečem se, pa nima s tem nihče od mojih nobenih težav. in glede na to, da živim na območju, kjer tudi ni vode za odmet, se tuširamo racionalno, ne kopamo se in ne namakamo v banji do nezavesti. pa tudi v bloku voda stane, tako da … če se želi kdo sproščati v vodi naj gre v bazen.

Bravo Prlečka, tako se dela:))

Tako je! Mi se poleti sploh ne tuširamo, ker hodimo skoraj vsak dan v toplice na bazen!

Tušira se samo za božič, na veliko noč se pa na križ obesiš, da se posušiš!

Tušira se samo za božič, na veliko noč se pa na križ obesiš, da se posušiš![/quote]saj sem vedela, da je enkrat letno čisto dovolj, samo potrditev sem potrebovala, hehehehe..

Sem na obali, pa trenutno nisem še slišala, da je pomanjkanje vode, razen če je to informacija od danes. Taki, ki se nemtuśirajo pa v bazenih nimajo kaj početi. Osnovno pravilo je, da se pred vstopom v bazen stuširaš, ampak eni očitnomtega ne veste.

Doma se pač vsak tušira kolikor se mu zdi , da je potrebno. Če nekdo tukaj piše, da se njegova partnerica ne tušira vsak dan, ga to očitno moti. Mene bi tudi, ker sem od otroka dalje navajena, da se tuširam vsak dan, včasih pa tudi večkrat. Si ne predstavljam zvečer it v posteljo, brez tuširanja. Pač ljudje smo si različni.

ja pa ja : potem pa očitno nisi obveščena, da v rižanskem vodovodu že primanjkuje vode in da se vam obeta zapiranje. malo glej dnevnik. jaz vem več od tebe, pa sem na čisto drugem koncu slovenije. 🙂

voda, ki priteče iz tvoje pipe ni tvoja, ampak iz skupnega zajetja, ki je last vseh ljudi, celo vseh živih bitij. avtorja prispevka pa mogoče to sploh ne moti, samo vaše mnenje ga zanima. najbrž pa bo na podlagi tega začel partnerki teži, da ni normalna, da se vsi normalni ljudje tuširajo 50x na dan.

kaj se usekani al kaj 3x dnevno se tuširat…zakaj ??

Sigurno se hecaš?!? 2x dnevno v zimskem času? Eni pa res pretiravate — a potem tudi med delovnim časom skok pod tuš, pa preoblečeš se v 8-ih urah med delovnim časom tudi večkrat,ali kako?

Takšne delavce rabimo ja, ki mislijo samo na tuš in lišp.

No, jst si ne predstavljam, da bi se tuširala 1x do 2x tedensko!! Resnično si ne. Stuširam se prav vsak dan, trenutno, ko je tako vroče pa 2x na dan. Enostavno ne prenesem lepljive kože in si ne predstavljam, da bi šla v posteljo nestuširana. Vsak človek, bi se moral stuširati vsak dan…ni čudno, da ljudje tako smrdijo. In prosim lepo, ne mi s temi forami, da milo škoduje in da ni zdravo…..imamo blaga mila in naneseš samo na potrebne predele, po telesu pa si razmažeš vodo zmešano z milom. Taki izgovori me res pojezijo….zagotovo je bolj zdravo, da je koža prepojena s švicom in ostalimi kemikalijami, ki jih vpije tekom dneva.

Jst osebno sem po tuširanju čista, sveža, občutek svežine in prijetnosti dobim, tudi veliko bolje se počutim, ko pridem izpod tuša, saj me poživi.

Več se tuširajo tisti, ki bolj smrdijo. Če se nekateri od malega tuširajo tolk in tolk krat še ne pomen, da je to zdravo in edino pravilno. Pri moških imajo več uspeha tiste ženske, ki ne pretiravajo s spiranjem feromonov in prekrivanjem z deodoranti ali parfumi. Privlačen je vonj po ženski in ne vonj po kemiji.

Zato sterilneže še pes ne povoha…

New Report

Close