Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prijava stalnega bivališča na centru za socialno delo

Prijava stalnega bivališča na centru za socialno delo

Ker nimam več lastnega doma, mi bo upravna enota prijavila stalno bivališče na centru za socialno delo. Ampak center za socialno delo temu ugovarja, se ne strinja. Kaj me čaka ? Lastnik stanovanja kje bivam trenutno me noče stalno prijaviti, je povedal. Ali me lahko tudi center za socialno delo zafrkne, da res ne bom imela prijavljenega stalnega bivališča, saj brez stalnega naslova nimaš ne pravice do zdravnika, ne do zaposlitve.

Upravna enota mi je sporočila, da se center za socialno delo ne strinja z tem, da me upravna enota prijavi na CSD, so mi pa tudi rekli na upravni enoti, da me oni lahko vseeno prijavijo na CSD, čeprav CSD nasprotuje.

Ajda

UE te lahko vseeno prijavi na CSD, tudi če se oni ne strinjajo. Žalostno pa je, da te UE ne prijavi tam, kjer dejansko si, saj bi se ti po zakonu morala tam prijaviti. Imaš zato, ker se ne moreš prijaviti, kaj nižjo najemnino?

najemnine nimam, ker so se me usmilili dobri sosedi.

Kje si pa imela do zdaj stalno prebivališče? Stalno!

Zakaj si ostala – oz. kako lahko ostaneš brez?

Krava, ki ne vidi dlje od lastnega vimena!

Krava, ki ne vidi dlje od lastnega vimena![/quote]

Na pa se je začelo, krava na kubik!!

ZAKAJ ŽALIŠ, ZMERJAŠ – a se tudi vprašati ne sme? Je v naslovu napisano “sorry res”.

A naj ti prevedem:? A si tega vredna?

Daj napiši, krava, kaj je žaljivega v vprašanju?? Daj se izjasni, krava predrzna, da si dovoliš poniževat. Kdo si omejenka, ki ne zastopiš osnovnih stavkov?
In ti upaš klofat po tipkovnici in se delat nekaj več?

Kako pa jo naj UE za stalno prijavi tam, kjer prebiva, če se lastnik ne strinja? Ti pa si pametna!

Če bi imela najemno pogodbo, bi se s to pogodbo lahko prijavila na UE na naslovu, kjer biva, in to brez kakšnih soglasij lastnika. Ker pa najemne pogodbe najbrž da nima, potem potrebuje soglasje lastnika stanovanja.

Lahko se prijavi brez soglasja lastnika, ampak ZAČASNO, za stalno potrebuje soglasje.
Tako to gre.
Tudi če ima pogodbo, jo ima največ za eno leto, če je lastnik pameten. Sicer pa, pogodba nič ne pomaga, stalno se sama ne more prijaviti.

Če imaš najemno pogodbo, si lahko stalno bivališče prijaviš brez soglasja lastnika. Preveri na UE, če ne verjameš.

Če nima niti pogodbe niti soglasja lastnika, pa se ne more prijaviti niti stalno, niti začasno na nepremičnini, ki ni njena last.

New Report

Close