Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ni čudno, da so vaši otroci tako nesamostojni

Ni čudno, da so vaši otroci tako nesamostojni

Ni čudno, da so vaši otroci tako nesamostojni. Pri nas gredo otroci s šestim letom od doma – morajo v OŠ na drug konec države. Ne smejo se šolati v svojem domačem kraju. In obvezno morajo biti v internatu. In nobene igre več. Samo šola in učenje, ko pa naredijo vse za šolo, pa delovne zadolžitve – ni razlike med fanti in puncami – pri nas tudi fantje likajo, perejo, itd. Tako se otroci osamosvojijo in so z 14 leti že godni, da gredo na svoje. Da se zaposlijo, poročijo in rodijo otroke. Pri nas ne poznamo tega, da mamice svojim 16-letnikom čistijo zobe in da 30-letniki še živijo pri svojih starših, ki zanje opravijo tudi vsa hišna opravila.

Ja, potem pa uživajte, ane.

Ampak v sebi imaš vseeno neko nezadovoljstvo, ker čutiš potrebo po vtikanju v druge. Mogoče prezgodnja ločitev od otroka? Samo ugibam…

nova
Uredništvo priporoča

Internat od rojstva dalje! Edino to bo rešilo otroke xmoy in podobnih tastarih!!

Kako bi bilo idealno, da smo vsi enaki, a ne? Kar klonirat popolne, pa bo. KAj pa ti znaš kaki so naši otroki, sploh pa naj vsak najprej pomete pred svojim pragom.

Kje pri nas je to??

Preberi svoj prvi post, pa ti bo jasno

Ja ja …najboljš da, ko rodiš ga daš kar k soldatim, če pa je punčka jo pa kar nekam oženiš:)

In kje je ta država?

Mogoče Šparta?

Ah dej nehi no. Sama sem velik zagovornik samostojnosti in intenzivno delam na tem, da je moj otrok čim manj odvisen od mene. Ampak otroka oddati s šestimi leti v internat je pa zločin.

New Report

Close