Forum.Over.Net

Starševski čvek

prenošče Monte Carlo

Default avatar

ali okolica

Ponudila se mi je priložnost, da obiščem Monte Carlo, potrebujem pa prenočišče, najcenejšo varianto. Iščem po netu, pa je vse zelo drago. Greva pa skupaj s sinom, tako da bi imela vsaj svojo sobo, lahko souporaba kopalnice in lahko je do 50km pred Monte Carlom in do 20km za Monte Carlom. Ima kdo izkušnje, je kdo potoval? Hvala za vsak nasvet.
Default avatar

avtt

Jaz sem prespala v avtu. Poceni boš težko našla.
Default avatar

yohnyboy

ali okolica je napisal/a:
Ponudila se mi je priložnost, da obiščem Monte Carlo, potrebujem pa prenočišče, najcenejšo varianto. Iščem po netu, pa je vse zelo drago. Greva pa skupaj s sinom, tako da bi imela vsaj svojo sobo, lahko souporaba kopalnice in lahko je do 50km pred Monte Carlom in do 20km za Monte Carlom. Ima kdo izkušnje, je kdo potoval? Hvala za vsak nasvet.
a greš ti v Monte Carlo ali Ankaran
Default avatar

neumestne

yohnyboy je napisal/a:
JANEZEK, DOSADAN SI!
Default avatar

Nica

Jaz sem spala v Franciji, v mestu rož - Nica. Hotel tik ob morju, na promenadni ulici. Žal se ne spomnim več imena hotela. Zelo ugodna cena. Do MONAKA približno pol ure vožnje..poguglaj malo.
Default avatar

Menton

Pred leti sva s kolegico spali v hostlu v kraju Menton. Zelo blizu Monte Carla, ko sva poležavali pred hostlom sva slišali hrup dirke formula ena iz Monte Carla. Mislim, da je enih 10 km.

Default avatar

menton

Menton je lepo mestece. Poglejj tam.
Default avatar

yohnyboy

neumestne je napisal/a:
yohnyboy je napisal/a:
JANEZEK, DOSADAN SI!
joj ko bi ti vedela kakšna se zdiš tukaj prisotnim, ki so brez službe, pričakujejo odpoved ali pa nimajo nobene perspektive za službo ti pa kar z MC daj to kam drugam napiši, tukaj so bolj take hoh gospe, ki si nekaj umišljajo pogledajo na internet in svetujejo ti jim pa verjameš, primerjava se mi zdi popolnoma normalna, če greš v MC veš kaj te čaka finančno enako pa če greš v Ankaran, pa ne bit tle dosadna s svojim hvalisanjem nekateri pa še za toplo vodo v lavor nimajo, ti jih pa s takimi zajebavaš.
Default avatar

neumestne

yohnyboy je napisal/a:
neumestne je napisal/a:
yohnyboy je napisal/a:

JANEZEK, DOSADAN SI!
joj ko bi ti vedela kakšna se zdiš tukaj prisotnim, ki so brez službe, pričakujejo odpoved ali pa nimajo nobene perspektive za službo ti pa kar z MC daj to kam drugam napiši, tukaj so bolj take hoh gospe, ki si nekaj umišljajo pogledajo na internet in svetujejo ti jim pa verjameš, primerjava se mi zdi popolnoma normalna, če greš v MC veš kaj te čaka finančno enako pa če greš v Ankaran, pa ne bit tle dosadna s svojim hvalisanjem nekateri pa še za toplo vodo v lavor nimajo, ti jih pa s takimi zajebavaš.
Imaš pa res neumestne! Kaj si sploh hotel povedati, ker tvoj sestavek je brez repa in glave!
Ženska gre pač v Monaco in kaj potem? To ni nobena eksotična in nedosegljiva destinacija. Če bi se preseravala, ne bi spraševala za poceni varianto, ampak bi pljunila par jurčkov za noč z nasmehom!
Default avatar

yohnyboy

neumestne je napisal/a:
yohnyboy je napisal/a:
neumestne je napisal/a:

JANEZEK, DOSADAN SI!
Imaš pa res neumestne! Kaj si sploh hotel povedati, ker tvoj sestavek je brez repa in glave!
Ženska gre pač v Monaco in kaj potem? To ni nobena eksotična in nedosegljiva destinacija. Če bi se preseravala, ne bi spraševala za poceni varianto, ampak bi pljunila par jurčkov za noč z nasmehom!
če bi prebrala samo površno bi ugotovila da išče najcenejšo varianto in kaj je tu mojega brez repa in glave, seveda je eksota in za večino nedosegljiva
Default avatar

PUMA

Poglej za kšn hostel imenovan formula ena. Ceneje težko spiš.