Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali se moški zaljubite – zaljubijo tudi v debele ženske?

Ali se moški zaljubite – zaljubijo tudi v debele ženske?

Trenutno sem samska, po dolgoletni zvezi, brez otrok (zdravstveni razlogi pri zadnjem partnerju).
Nisem več najmlajša in sem predebela.
Odkar sem samska se samo redim (tudi prej sem bila nagnjena k debelosti) sem sicer fizično aktivna po dolgi službi) a imam neurejeno prehrano (jem sicer še kar zdravo, a ne redno – časovna stiska, stres, itd.).
V družbi (med prijatelji, sodelavci, znanci) sem sicer zelo priljubljena, imajo me radi, želijo biti v moji družbi (moški in ženske), imam mnogo talentov, ki so ljudem všeč, dobivam tudi ponudbe za seksualna razmerja s strani moških, a pravega nekako ne najdem… Otroke sem si zelo želela, a to je skoraj že zamujeno, želim pa si partnerja in resnega partnerskega razmerja.
Tudi shujšala bi rada, a trenutno mi slabo uspeva skrb zase, saj poleg odgovorne službe skrbim za ovdovelega očeta, za dve ostareli teti, veliko me potrebujejo nečaki, katerih starši so ogromno odsotni. Ko končam službo, dirkam z enega naslova na drugi, nekje pospravljam in kuham, drugje tolažim, itd… itn…zvečer padem utrujena v posteljo.
Veliko sem med različnimi ljudmi, na zabave pa redko hodim.
Ali naj se sprijaznim, da mi je usojeno biti sama? – tega nekako ne morem sprejeti, saj bi rada umirjeno partnersko življenje, ne pa da me “vlečejo” na vse strani – češ saj si sama brez otrok.
Ali je tudi moj izgled razlog za mojo samskost? Ali je zgolj usoda?
Ali imate debele punce srečo v ljubezni?

moškim v glavnem ni važno kakšna je ženska, glavno da rada da. Ti si pa dekla Ančka. Dedca ne dobiš, ker te ima cela žlahta za sužnjo, od tvojega fotra naprej. Če hočeš imet svoje otroke, nehaj igrat svetnico in začni seksat.

Res je. Če hočeš imeti dedca in svojo družino, se nehaj ukvarjati s tujimi družinami, ampak se posveti temu, kar si želiš!

nova
Uredništvo priporoča

Sicer nisem debela, a kolikor vem, obstajajo moški, ki imajo radi le suhice in moški, ki imajo radi le debele ženske. In variante vmes. Kar pogumno naprej.

Sem pa opazila, da se preveč razdajaš za druge – mogoče ti premalo časa ostane zase. Da ne govorim o skrbi za nečake, prvenstveno morajo zanje skrbeti njihovi starši, ne ti. Tvoj problem ni, da si predebela, ampak da daješ v življenju preveč prednost drugim ljudem. Človek mora biti včasih sebičen, prvo mora poskrbeti za sovjo srečo, da lahko tos rečo naprej razdaja. Imaš sploh kakšen hobbi? A privoščiš kaj sebi?

Vse to kar si naštela da delaš so samo priročni izgovori, zakaj se resno ne lotiš urejanja prehrane. Vedno je čas za kakšen grižljaj, vedno lahko tega použiješ počasi ne pa pogoltneš, vedno je čas da spraviš v usta kaj energetsko šibkega, ne pa mastnega ali sladkega. Torej je vse samo v tvoji glavi. Dokler boš čas zapravljala za “iskanje razlogov”, ne pa za njihovo odpravo, ne bo nič bolje.

Sicer pa kot praviš. Debeli ljudje so običajno večji flegmatiki, zato so v družbi dobrodošli. Samo to in nič več. Običajni moški pa gensko reagira na idealno težo plus 10 do 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nad njo. Tisto kar štrli čez je znak neurejenega človeka, ki ne zna kontrolirati niti sebe, kaj šele koga drugega. Pa ne mi sedaj o tistih, ki so debeli bolezensko. Dokazano je, da je med debelimi takih samo 1 do 2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Vsi ostali pa bi si komot pomagali, če bi le to resnično hoteli. Hoteli – pomeni trajno spremenili način življenja, ne pa 14 dni eksperimentirali z neko kvazi shujševalno kuro, potem pa spet vse po starem.

sicer bolj ”houdrasto” napisano, ampak resnično…

Določeni moški imajo radi samo suhe in postavne ženske, po možnosti blond. Taki moški so lepi tudi nam, predvsem pa sami sebi.

Več je takšnih, ki so jim všeč lepe ženske. Tako pač je. Se pa najde tudi kak, ki mu je všeč vse živo, ali pali na karakter…

Žal so moje izkušnje z moškimi take, da bi jih lahko imela več, če bi bila lepša. Pa saj to je normalno. Tudi tebe ne privlači ravno vsak ane….

Seveda imajo radi debeluške. Samo da imajo topel značaj in ja, da rade seksajo.

SAMO MONOVCI SANJAJO O BARBIKAH – zato pa tukaj utrujajo in si ga mečejo na roke!

Moškega ne najdeš zato, ker si ŽRTEV. Kot je zgoraj nekdo povedal, špilaš svetnico, da bi se preko tega sama glede sebe bolje počutila, v resnici pa nimaš stika s samo seboj, ne veš kdo si in se totalno zaničuješ. In zato misliš, da vsi lahko s tabo delajo, kar hočejo.

Prekini z vzorcem žrtve, vzemi življenje v svoje roke, začni se poslušat, ne pa notranje praznine polnit s tem, da si dan do konca zafilaš z nekimi obveznostmi, s katerimi pobegneš od same sebe pa še gojiš ideje, kako predana si.

Ljudje, ki zase ne znajo poskrbet in se ne cenijo, NISO PRIVLAČNI, ker avtomatično dajejo vtis, da do ene šleve, s katerimi vsak lahko pometa.

Moški predvsem radi poskrbijo za žensko, ji kaj nudijo, kaj storijo zanjo – če špilaš mati terezo, zanj ne ostane placa, ker itak vse ti k riti prineseš. Moški hoče žensko, ki ve, kaj hoče in se CENI. Zakaj bi jo on cenil, če se še ona sama ne? Predpražniki niso privlačni.

Načeloma zakaj pa ne, vendar neke meje vsekakor so, ni ravno okusno, če ima ženska 17 šlaufov….in da se komaj kotali…..poleg tega je še škodljivo za avto ker obremenjuje podvozje…

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Ne.

Za fetiširat so bajsike zanimive…za kazat okrog pa nikakor ne….sploh v kopalkah…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Če gledaš kake resničnostne šove. ki so po mojem mnenju kar dober odraz resnične družbe, lahko ugotoviš, da se moški, če ima na izbiro pametno, pridno debeluško in lepo, seksapilno, neumno suhico, raje odloči za slednjo.

Zakj je tako, vejo samo oni sami.
Je pa res nekaj… imam 2 izjemno lepa sodelavca. Ma da vidiš njune žene! Katastrofa. Debeluške, neurejene,…

PA en dohtar a veš… mmmmmm star 35 let, pa taka žena, da te kap. Majhna, debela, črna, bradavice po obrazu….. Sej si ni sama kriva, njbrž je prav prijetna oseba, ampak lepa pa ni. Če imamo že barbiko za merilo lepote.

>Ali se moški zaljubite – zaljubijo tudi v debele ženske?

Ja. Seveda to velja do neke meje, pretirana debelost me odbija. Meni osebno je ob prvem kontaktu najbolj važno, da mi je lušna v obraz (me zanima, če ni tako pri vsakem izmed nas?). Če mi v tem oziru ni všeč, potem je vseeno, ali je debela ali suha.

Itak pa je v končni fazi najbolj važno to, kako se ujameva kot karatkerja in ja, lagal bi, če ne bi dodal, da je precej pomemben tudi sex (v smislu, da čutim, da tudi ona uživa v temu, ne pa da ji je neke vrste muka oz. da mi dela ‘uslugo’). Ampak ok, to je že druga faza razmerja.

teh nasvetov. Izberi nasvet, ki ti je najbolj pri srcu. Smo takšni in takšni ljudje. Enemu paše eno, drugemu drugo.
Sem bila suha, pa so mi rekli, da sem presuha, Sem se zredila, so rekli “ravno prav, da imam kaj prijet”. Sedaj sem “debeluška”, pa pri moških bolj “užgem”.
Pojdi v družbo, ne “strezi” žlahti, ki ti nikoli ne bo hvaležna, ampak se “zdivjaj”, uživaj, čeprav sama. Tako sem začela jaz. Imam razna poznanstva, ki bi radi kar poroko, a žal sem preveč izbirčna. Jaz bom raje sama, ne znam izbrati pravega.- bojim se partnerske zveze, saj tu gor poslušaš, kako so bili v zvezi po 40. let, pa so šli narazen.
POSLUŠAJ SRCE

na kratko,… eni majo fetiše na močnejše. tko da upanje vedno je 🙂 sicer pa sprosti se pa uživi.

Ne slepi se, ekstremno debele ženske imajo moške le, če so ga uspele opiti in z njim zanositi. Pa še ta razmerja trajajo le kratek čas.
Nekaj drugega je, če se ženska razleze v zakonu, to razmerje zna trajati malo dlje.

Dobro situiran, postaven, izobražen, fit, samozavesten tip se nikoli ne bo zaljubil v bajso pa lahko nakladate kolikor hočete. Pokažite mi kakšnega hudega tipa, ki zadošča zgornjim kriterijem in da ima bajso? Že grdi pa premožni jih nočejo, kaj šele postavni in premožni. Bajse ste OUT.

No, jaz pa sem ravno obratno…vitka, zelo postavna (peščena ura), zelo urejena…pa se tudi sprašujem ..kaj je z MOŠKIMI…samo na debeloooo me gledajo in se obračajo…pristopi pa -malo kateri…skoraj nihče…
Eto, zdaj pa daj?! In potem mi kteri tip reče, veš kaj, ne bi se zapletal s tabo, ker boš itak šla z drugim .-(((((((((((((((((((((((. In tako ostajam…sama! KRIZAaaa

Brezveze…in mi glih en Q*RAC pomaga fizična lepota…:-(

Itak da se zaljubljajo. Le zakaj se ne bi. Veliko več se da na karizmo kot kaj drugega. Vsaj pri normalnih tipih.

Malo grobo napisano, pa vendar se s sporočilom strinjam. Pa če itak dobivaš ponudbe za seksualna razmerja, ne razumem, zakaj se sploh sekiraš. Vzemi si čas zase. To je tvoj ključni problem

Na katerem drevesu pa takile tipi rastejo? So sigurno z našega planeta?

Eh…trapasto mišljenje.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Pred leti smo bile jaz, sestra in sestrična (vse nad 40) samske in smo hodile ven plesat. Jaz (163/80) sem plesala cel večer, onidve pa cca (175/65), skratka skoraj manekenki pa sta skoz sedeli. Le tu pa tam je prišel kdo po njiju. Ne moreš verjet, še sami nista mogli verjet, kako je to možno. Jaz sem zdaj poročena s krasnim človekom, sestra zdaj tudi ima nekoga, medtem pa sestrična, ki je tudi v faco najbolj luštna od nas treh, pa še vedno sama.

Karizma je važna, karizma.

Kaj ti še ni jasno? Ja, moški se zaljubimo tudi v debele ženske, nekateri pravzaprav celo raje kot v suhe.

New Report

Close