Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za muslimanke z zamaskiranimi obrazi – Evropa je krščanska vedno bila in vedno bo

Za muslimanke z zamaskiranimi obrazi – Evropa je krščanska vedno bila in vedno bo

Sem gledala po Tv spet nekaj v zvezi z muslimankami, ki imajo zamaskirane obraze v Belgiji – jah drage moje, če vam kaj ne paše pa pojdite v Savdsko Arabijo. Beligija je krščanska država in ima pravico odločiti, da v njeni državi si ne bo nobena ženska maskirala obraza v javnosti. Kako pa to zgleda lepo vas prosim. Nimam nič proti rutam, ampak tista črna pregrinjala, iz katerih se vidijo samo oči to je pa grozljivka. Pa ne mi zdaj govorit o človekovih pravicah, ker to ni nobena pravica, da hodi ženska okrog kot nindža, saj jo je v to prisilil mož ali oče, tako da to je treba izkoreninit. Evropa se mora upret islamizaciji, drugače bomo čez nekaj desetletij vse ženske morale hodit zamaskirane, zapomnite si to!

Tole si poglejte, me kar srh spreletava.

http://www.salaficlothing.com/chador.htm

Točno tako! Če želiš biti maskiran ostani tam kjer je to zahtevano. Če greš drugam se prilagodi tujim navadam…, če tega nisi sposoben vija nazaj od koder si prišel. Mater še malo pa bodo kamele povsod!!!! Hm, sicer je Nostradamus napovedal točno to….
Zakaj pa v islamskem svetu niso tako odprtih rok za tuje navade, recimo sončenje zgoraj brez, kratke oblekice…., svoje maškarade pa vsiljujeo drugim?

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Mene ne moti. Če kdo želi nositi ruto naj jo nosi. In kolikor sem do sedaj spoznala muslimane – so v večini boljši kot mi kristjani. Svojo vero dejansko živijo in so zelo solidarni z ljudmi, ki jim gre slabše kot njim.

Zaradi mene lahko Evropa postane muslimanska. Me sploh ne bi motilo. Bog je pa bog – različno ga samo kličemo.

LP

sem zelo odprt človek, dopuščam vsakemu pravico do svojega lastnega “imiđa” in mišljenja, ampak s tabo se pa strinjam v tem, da v evropi muslimanke ne bi smele imet pokritega obraza. Ruta ni problem.

Ruta ni težavna, feređa je….že iz vidika varnosti to ne gre skupaj…., razni ropi….in podobno.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Uh, varianta na sliki je tudi meni pretirana in grozljiva. In tudi ni predpisana v vseh muslimanskih državah (kot verjetno veš). Ruta in vsa ogrinjala, iz katerih se vendarle vidi obraz, me pa ne motijo.

mene pa moti sledeče:
če se jaz, kot kristjanka ( enkrat so me določili sicer ne verujem v obliko boga kakršnega nam katoliška vera predstavlja ) oblečem v bikini, na vsako nogo drug čevelj – ena papuča in en buler – zavijem ruto okrog glave, da bo delno vidno le eno oko, potem večjih težav, razen pogledov mimoidočih, ne bo.
Kaj si mislite o tem?

a kapa (pozimi) je tudi problem? Pozimi hoditi zgoraj brez? Ja, ok, se bo treba prilagoditi. Pa če dam potrdilo, da sem zmrzljiv človek? Kdaj se pri vas začne poletje, ne vem. Zame je še vedno zima.

no, še nekaj:
lahko tudi ni bibkini ampak halja do tal…..

Samo v vednost – Evropa je krščanska približno 1700 let in ne že od nekdaj….

Drugače pa se strinjam s tem, da je zakrivanje popolna neumnost.

Zakrivanje je imelo v svojih začetkuh v muslimanski kulturi nek namen – temu, da je ženska neopažena, da ima svojo anonimnost, da ne zbuja pozornosti moških. V bistvu je bilo to na začetku sprejeto izključno zaradi tega, da bi ženske imele pravico do zasebnosti v javnosti.

Vendar v zahodnih državah, kjer prevlada krščanska kultura, pride do paradoksa – take ženske, ki so najbolj zakrite, so najbolj opažene, zbujajo dosti več pozornosti kot ženska, ki je bistveno slečena, čeprav na meji slabega okusa. Če mene vprašate, bi že zato, ker se je namen v celoti izkrivil in ker zakrivanje v zahodnih državah ne dosega več prvotnega namena, morala muslimanska kultura prenehati z navedeno navado in to sama.

krščanstvo je isti drek kot islam, s ognjem in mečem so prišli nad rodnoverce, vsilili svoje navade ljudem ki so živeli s naravo, porušili templje starih bogov, sedaj pa jih (se) imate za boljše od muslimanov?

naj Veles pije sončno vodo iz njihovih lobanj.

[img]http://1.bp.blogspot.com/_JAnxPQEfLyw/SwE6KyoeWzI/AAAAAAAAAKU/mon5vrqAw6o/s1600/Klimenko_veles.jpg[/img]

Ruta ni težavna, feređa je….že iz vidika varnosti to ne gre skupaj…., razni ropi….in podobno.[/quote]

tudi ruta je težava…zaradi tega ne dobim službe. Imam reference, znanje na svojem področju, po telefonu je vse ok, ko pa pridem na razgovor, se pa vse spremeni. tukaj živim, tukaj želim plačevati davke, spoštujem državo, prav tako pa spoštujem svojo vero. in tega mi nihče ne more/ne sme vzeti. morda ženske pod nikabom res zgledajo nenavadno, vendar tudi njih zaradi te odločitve spoštujem. vsakemu svoje, in pustite dihat ljudem. prosim. mi svojo vero dejansko živimo (pravim za svojo družino) ampak je ne vsiljujem ikomur, otroci so izjemno razgledani, v šoli zelo uspešni in strpni….vendar pa drugi niso strpni do nas. in to boli.

Mene pa tudi malo ne motijo. Poglej, koliko prednosti imajo. Zjutraj ji ni treba študirat, kaj obleči. Jaz vsako jutro doktoriram in potem še čevji, pa maku up, pa pazit, da dobro zgledaš, da vitko zgledaš, da imaš urejene lase. Vse to jim je prihranjeno. TOrej zjutraj samo natakne tisto rjuho in je v eni minuti fertik. Zeki praktično, enostavno, poceni in še v ilegali ostane, če želi.

Mene ne moti toliko oblačenje (ok, pri uradnih postopkih mora pokazati obraz, v takih primerih ne sme biti popuščanja), kot to, da se pojavljajo tudi druge čudne navade (recimo dogovarjanje za poroko in siljenje deklic v take dogovore pa recimo razna maščevanja sorodstva zaradi take in drugačne ‘sramote’), ki bi lahko sčasoma tudi silile v zakonodajo (ob dovolj veliki zastopanosti muslimanov v nekem okolju). In temu bi se morali upreti, brez kompromisov.

Jaz mislim, da so te rute čez cel obraz nasilje nad ženskami in prav je da se Evropa temu upre.

Ko sem jaz na plaži zagledala muslimansko družino: mama in odrasla hčerka v teh ninja opravah kot tjulni v vodo in iz vode sem se zgrozila, dedca oče in mož od te hčerke pa v kopalkah naga in uživala. To je nasilje nad ženskami!!!! Najraje bi šla tja in jima rekla naj si še ona dva data te preklete kombinezone na sebe.

[url=http://tickers.families.com][img]http://tac.families.com/ezb/905782.png[/img][/url]

Obrezovanje ženskih spolovil je kršenje človekovih pravic, ki ima lahko usodne posledice za žensko. Tudi smrt. Obrezovanje ni le težava Afrike in muslimanov. V Evropi je obrezanih 500.000 žensk.

http://www.rtvslo.si/svet/obrezovanje-mucenje-ali-tradicija/217663

Zaradi mene lahko hodijo popolnoma nage ali pa oblecene v sotore okoli. Me ne moti ne eno ne drugo. No razen v ustanovah kjer to ni primerno. Naprimer banke in poste. To bi res pa prepovedala, pa naj ninđa pocaka zunaj zlatega mozeka, tako kot pes, ce se noce obnasati kot civiliziran clovek.

Evropski svet ima svoja pravila, ki vključujejo pravico žensk. Ena izmed pravic žensk je tudi pravica do njene identitete, pravica, da hodi v službo in ima svoj bančni račun itd. Popolnoma zakrita žensk se ne more identificirati, ne more odpreti računa na banki, okrnjena je njena pravica do zaposlitve itd. -lahko bi naštevala v nedogled. Zato sem PROTI burkam ali feredžam! Kdor živi pri nas, naj se prilagodi našim običajem. Če pa greš živet v muslimanske dežele, se je pač treba prilagoditi njihovim običajem, normam in miselnosti. Poleg tega je pri nas veliko več dovoljenega oz. je naša družba precej bolj liberalna kot radilne muslimanske dežele. Zato sem proti.

muslimanska oprava izvira iz puščave, kjer se je Mohamed podil in izvajal svoj nauk in je praktična, da se ti pesek ne zažira v telo. saj so tudi moški hodili tako opravljeni. ampak moški lahko da nase kar hoče, ženskam pa vsiljujejo svojo predstavo. najhuje pa seveda je, da jim kradejo celo pravico do lastnega obraza. Za ljudi je najpomembneje, da se lahko pogledajo v obraz, tam je zrcalo duše. In kdor ti ukrade to, ni vreden počenega groša.
sicer pa ukrepi sedanje vlade potihem stremijo k temu, da bi vzpostavili moški red, ki se med kristjani in musliči kaj veliko ne razlikuje, na žalost. Ženske imamo pravico do lastne integritete tako malo časa, da bi se morale bolj zavedati svoje ranljivosti.
Najbolj me zmrazi, ko začnejo sodelavci, prijatelji in znanci s privoščljivostjo razlagat: npr. v Savdovi Arabiji, tam pa imajo red, tam bi pa vidle babe, ste lahko vesele, da živite pri nas. Na obrazu pa tak hudoben nasmešek jao.

Pa še to, da me kdo ne bo narobe razumel: nimam nič proti islamu pri nas, ne moti me gradnja džamije v Ljubljani, z muslimani imam v večini primerov zelo dobre izkušnje, so dostikrat precej bolj pošteni od kristjanov, sem veliko potovala v islamskem svetu.

Ruta ni težavna, feređa je….že iz vidika varnosti to ne gre skupaj…., razni ropi….in podobno.[/quote]

tudi ruta je težava…zaradi tega ne dobim službe. Imam reference, znanje na svojem področju, po telefonu je vse ok, ko pa pridem na razgovor, se pa vse spremeni. tukaj živim, tukaj želim plačevati davke, spoštujem državo, prav tako pa spoštujem svojo vero. in tega mi nihče ne more/ne sme vzeti. morda ženske pod nikabom res zgledajo nenavadno, vendar tudi njih zaradi te odločitve spoštujem. vsakemu svoje, in pustite dihat ljudem. prosim. mi svojo vero dejansko živimo (pravim za svojo družino) ampak je ne vsiljujem ikomur, otroci so izjemno razgledani, v šoli zelo uspešni in strpni….vendar pa drugi niso strpni do nas. in to boli.[/quote]

Če je to res kar si napisala, potem spoštuj našo zakonodajo. Nihče ni rekel da ne smeš verovati v svojega boga, kaj, kdaj in kako moliš ti nihče ne predpisuje. Če si muslimanka, bodi. Kar se tiče davkov si nimaš kaj želeti davkov plačevati, ampak si jih DOLŽNA in to ne glede na vero. Kaj počneš za zidovi domačega stanovanja in kako si tam oblečena je tvoja stvar in ti nihče ne predpisuje. Zavedaj pa se da živiš v državi ki ni muslimanska in ima svoje zakone. Pri nas sta za razliko od muslimanov cerkev in država ločeni. In država je tista ki sprejema zakone in držat se jih moramo vsi, ne glede na vero. In država ima pravico izdat zakon v katerem je napisano, da se v javnosti ne smeš zamaskirati In ti si dolžna to spoštovat. Če ti kaj ne paše pa lahko greš tja, kjer je do dovoljeno oz. celo zahtevano.
Pa ne govori nikar o strpnosti. Če je kdo nestrpen so to ravno muslimani. Ko pridete v neko nemuslimansko državo zahtevate vse pravice in zahtevate da tujci sprejmejo vaše navade in vam vse omogočijo. Ko pride v muslimansko deželo ženska ki je druge vere pa jo silite da se ravna po vaših zakonih. Turistka se ne sme sprehajati brez rute, ne sme se kazati na plaži v bikinkah, ne sme biti na ulici brez spremstva moškega,…. Če se nemuslimanka preseli muslimansko državo in tam živi mora delati vse tako kot je tam, tudi če sama ni te vere. Če gre na ulico nezakrita sledi kazen. Torej ste poponoma enaki kot so kristjani, samo še bolj neprilagodljivi ste. Vsi ki pridejo v vašo deželo se prilagodijo vašim pravilom in nikomur ne pade na pamet da ne bi ubogal ker so kazni hitre in krute, nedemokratične in neuravnovešene, barbarske in nehumane. Ko pa vi pridete v tujo deželo pa si drznete zahtevati da veljajo pri nas ista pravila kot jih ima vaša vera.
Sorry, no go. Pa si lahko 100krat univerzitetno izobražena, prilagoditi se boš morala pravilom dežele kjer živiš. Če ti kaj ni všeč lahko greš. Meni ni všeč da bi morala nosit rute in feređe in zato enostavno sploh ne bom šla v tako primitivno državo, kjer mora biti ženska zakrita da ne bi skominala moških. RAjši naučite svoje desce manir da jim ne bo od jajc teklo če bodo kakšno fajn punco na cesti vidli. Če kdo potem so muslimani tisti ki ponižujejo ženske, jim kratijo osebno svobodo, svobodo gibanja, odločanja, izobraževanja. In vse to prodajajo pod krinko da gre za varnost ženske

moja babica, bog ji daj večni mir in pokoj, bila je zgledna katoličanka, vsako nedeljo pri maši, pa še med tednom kdaj… ampak rute pa nikoli ni snela z glave.
bi jo tudi preganjali????

pred petdesetimi leti je bilo na kmetih neolikano, če si kot ženska šel k maši nepokrit. ruta na glavi je bila obvezna.

Kdo govori o ruti? Si nepismena? Gre za pokrivanje celega obraza! Si je tvoja babica tudi obraz zakrivala?

Sem gledala po Tv spet nekaj v zvezi z muslimankami, ki imajo zamaskirane obraze v Belgiji – jah drage moje, če vam kaj ne paše pa pojdite v Savdsko Arabijo. Beligija je krščanska država in ima pravico odločiti, da v njeni državi si ne bo nobena ženska maskirala obraza v javnosti. Kako pa to zgleda lepo vas prosim. Nimam nič proti rutam, ampak tista črna pregrinjala, iz katerih se vidijo samo oči to je pa grozljivka. Pa ne mi zdaj govorit o človekovih pravicah, ker to ni nobena pravica, da hodi ženska okrog kot nindža, saj jo je v to prisilil mož ali oče, tako da to je treba izkoreninit. Evropa se mora upret islamizaciji, drugače bomo čez nekaj desetletij vse ženske morale hodit zamaskirane, zapomnite si to!

Tole si poglejte, me kar srh spreletava.

http://www.salaficlothing.com/chador.htm%5B/quote%5D

hja vem, imaš že rajš budistične in krščanske pedofile….motje te pa ninje …fuck kje živim

A nam lahko poveš, zakaj točno nosiš ruto? Te Alah ne bi sprejel v nebesa brez rute? Res verjameš v to? Ali te je kdo prisilil nosit ruto?

New Report

Close