Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Dolge, poceni počitnice

Default avatar

hirošima

Kje na svetu je kakšen kotiček, kjer življenje ne bi bilo predrago? Za totalen odklop kakšen mesec ali dva. Nekje ob morju. To pa je pogoj. ;)
Azija? Afrika? Nova Zelandija? Južna Amerika? Kje?

Pomagajte mi najti prostor, kjer bi dala možgane na čisti OFF.
Default avatar

jasttut, jasttut

Tudi jaz bi to!
Samo jaz bi za malo dalj časa, če ne kar za stalno!
Default avatar

gana

Trenutno je moderna Gana, tako pravi gospa Bizovičarjeva.
Default avatar

hirošima

Pa je poceni tudi?
Modernost me ne zanima.
Default avatar

Gral

- Kje pa si?
- V Gani.
- Kako naj vganem, kaj te jaz vem, kje si?!
Default avatar

ladron

hirošima je napisal/a:
Južna Amerika Barranquilla to je pristanišče v Kolumbiji ob karibskem morju zelo poceni , prijazni ljudje greš mal ven iz mesta in to je to pocen pa na polno uživanje + res dobra hrana.Potem maš Argentino Santa fe sem spada potem tud Mar De Plata samo to je že bolj skomercializirana varjanta.Drugač pa Argentina ,če maš rada nočni lajf in nočni utrip mesta je zame Buenos Aires N1 po klubih in muzki ,samo tole je potem že draga zadeva hehe.Mexico je tud dost pocen.Azija maš pa Vietnam ,kristalno čisto morje ,ker ni še tolk turistov kot na Tajskem itd...Indija , Goa najameš hiško ob morju zelo pocen ,samo je spet že dost skomercializiranio pa zna bit dost divje tam hehe , sploh ke Rusi uletijo !!!
Jug Španije Andaluzija samo morš najdet bolj "skrite" kotičke,kjer še ni ful jebenih Angležov itd...
Afrike pa ne poznam razen Maroka .Najbolj poceni boš prišla čez v Aziji ala Vietnam ,Indija al pa kakšna Afrika.Povsod te bo dost stala samo avionska karta , za J. Ameriko je bila cca 800€ s povratno do Argentine je pa več pač odvisen kam letiš al greš čez ZDA al pa direkt.Jesen so cnej cca 600 € govorim za Kolumbijo iz benetk do Madida po pol direkt z Iberio pa tud Avianca je ugodna.
Default avatar

purpIe fIag

Najcenejša je Azija. Morje kotičkov. Imej se lepo, kjerkoli boš.

DVOJINA JE ZAKON!
Default avatar

kotiček

gana je napisal/a:
Ja,tudi jaz sem brala.Gana,ima apartmaje in obišče jo precej Slovencev.
Default avatar

odin

hirošima je napisal/a:
Ti delo v JU ni zadosti, da daš možgane na OFF, potem pa res ne vem? Kakšno preseratorsko golazen plačujemo davkoplačevalci????
Default avatar

moje počitnice

odin je napisal/a:

Kaj imaš pa ti zaene probleme s seboj?

Kupi si en lavor,pa pljuvaj noter..

Pol se pa še pojej!
Default avatar

odin

moje počitnice je napisal/a:

resnica te boli?
Default avatar

moje počitnice

Kaj imaš pa ti zaene probleme s seboj?

Kupi si en lavor,pa pljuvaj noter..

Pol se pa še pojej![/quote]

resnica te boli?[/quote]

Se pa motiš.Tukaj sva dve različni osebi.

Sem se potegnila za avtorico,ker tako grdo pljuvaš.Tudi jaz nimam 5kg denarja,pa nisem fouš.
Default avatar

fajn

ladron je napisal/a:
fajn predlogi tudi zame, hvala!
Default avatar

odin

fajn je napisal/a:

madona javna uprava potuje, taki popotniki, hvala davkoplačevalci, a ne?
Default avatar

moje počitnice

Motiš se,to ni javna uprava.Smo odvetniki ,zaposleni pri Čeferinu in Senici.Lani smo bili izbrani med

deset najboljših v Sloveniji.

Pa ti?

Je že prebrano obvezno domače branje Lassie se vrača?

Hitro knjigo v roke in ne zabušavaj.Potem te bo mama mogoče peljala do Pirana,da vidiš morje...
Default avatar

nirvana1

Jaz imam svoj raj in svoj mir v zelo mirnem kampu v Istri, ki ga ne zamenjam za noben drug kraj. Tja se hodim odklapljat vsako leto za 4-5 tednov:)
Default avatar

odin

moje počitnice je napisal/a:
nč ne zaostajate za javno upravo, povej pa se da uživati v tako "zasluženem" denarju? Pričakujem, da bo moje vprašanje ostalo neodgovorjeno.
Default avatar

Poostira

gana je napisal/a:
Njej je morda všeč, drugače pa obup, za belca ni poceni, ker vsi mislijo, da imaš denar in te ružijo, od taksistov dalje.
Pa še plaža, se ne da v morje, valovi, mah, bljak - moje mnenje.
Razen, če ti je dovolj soba, v kateri boš čepela, pa kakšen lokalni barček.
Default avatar

moje počitnice

odin je napisal/a:

>Joj,eni tle gor ste pa res zateženi.Nisem v JU,niti pri odvetnikih.Kje pa sem,pa ne povem,ker je

to moja osebna stvar.Konec.
Default avatar

espejka

Jooj, kakšna fovšija takoj, no ... Jaz sem pa espe in si bom privoščila ene takšne dolge počitnice, poleg tega pa si bo od mojega dela privoščil dopust tud kakšen javni uslužbenec. Pa pejte ve vse fovšljivke na svoje, bodite sami svoji šefi, pa si boste lahko vse privoščile ... Ajaaaa, jajca je treba met, pa človk mora bit mal sposoben, a ne? Seveda, najlažje je samo pljuvat po drugih in fovšijo zganjat ...

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net