Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kopalke za močnejše-ne debele ženske…

kopalke za močnejše-ne debele ženske…

Torej, številka 42, 44…

Zanima pa me za Ljubljano in okolico.

Hvala!

aja, pa obvezno dvodelne in ne bikini.

calzedonia, hm, mogoce lisca… ma tezko rect, pojdi npr v emporium, tam imajo ful znamk, pa malo probavaj, ni vrag, da ne najdes model zase 😉

Meni odgovarjajo kopalke od Triumph.

A to pomeni za ženske, ki npr. dvignejo 100 kg?

no calcedonia res ne vem če je primerna…se mi zdi da imajo modele le za presušene..triumph bo bolša izbira, pa mogoče lisca, skiny, tud jaz bi priporočala emporium glede izbire

lisca…zame je zakon

Lisca ima letos samo enobarvne, zivo roza, modre ali rdece.

Dame v Emporiumu tudi pod razno ne zanio pomagat.

Jaz narocam kopalke preko spleta iz Anglije. Pridejo v 4 dnevih. Ce ti niso vsec, posljes nazaj in vrnejo denar. Dela bp

Ej sori, ma številko 42 – 44 nosijo debele ženske.

Zakaj je težko priznat? Jaz sem nosila 42 po porodu – prej 38. Pa so mi vsi rekli, da sem debela. sedaj imam spet 38, pa nisem suha, temveč normalna tudi po indeksu telesne mase. 165cm, 58 kg.
Ko sem nisla 42 pa sem imela okrog 70 kg.

ti rabiš kopalke, ki segajo do popka, nimajo močne lastike in imajo podloženo košarico, najlepše stojijo modrci, ki se zavežejo okrog vratu.

Za spodnji del rabiš kopalke, ki spominjajo na gate od stare mame. Ne mislim te žalit, ni bilo mišljeno kot žalitev, ampak tako je. Najlepše ti bodo stale prav take.

Ha,ha,ha, si me nasmejala……gate od stare mame.
Imaš pa popolnoma prav.

Draga moja, ko ima clovek 180cm in vec kopalk velikosti 38 ne spravi gor. Kapis??? Aja, do tam ti manjka se kaj drugega kot 15 cm.

Ej sori, napiši kilažo pri 180 cm, pa bomo takoj vidli, če spraviš nase 38. zakaj pa ne??’ Poznam dosti takih. Ja, so suhe, ti pa ne… so what?

Sicer pa ženska piše, da ni debela in da je močnejše postave… torej se zaveda, da je v bistvu debela, samo tolaži se stem, da je močnejše postave.

(ja pač mam slab dan, pa se mal znašam nad svetom in folkom) Ja, pa kaj če si oči zatiskate.

ej, ne mi vzet za hudo topsy… navadno te rada berem in si mi zakon

1. – si popolnoma nepismena
2. – samo želi si, da ne boš nikoli stara!
3. – če si debel še vedno lahko shujšaš, če pa si neumen – ni rešitve

Ja, ti bajska ti…Potem si pa res pri tašpehatih…Ma, jaz sem pri 167 in 74 kilah imela velikost 40 (42 je absolutno prevelika). Aja, pa košarico E seveda. Kaj imap ti samo trebuh in veliko rit, joškov pa nič?!? No, potem je to malo bolj razumljivo…

Ha, ha, ha….

:)))))))))))))))))))

sodim po intuiciji… pač to neumni počnemo. 😉

Nikogar ne obsojam, če je debel. Tudi sama nisem idealna. In sem lepo priznala, da sem tudi sama bila debela.

Ej, tolko časa sem že nasvetu in delam z ljudmi… da mi ni problem videt kam pes taco moli. Zame so ljudje suhi, normalni in debeli. Beseda močnejša postava zame ne obstaja, oziroma jo enačim z besedo debela.

Pač … logično in vsem znano je, da so starejši ljudje “močnejše postave” – no, večina njih, vsi vemo, da se organizem spreminja, stara, da se depoji maščobe drugače nalagajo,… to je vse fiziološko… Debelosti pri otrocih, najstnikih in mladih odraslih, če ni povezana z zdravstevnimi težavami pa ne podpiram

ampak zakaj bi si zatiskali oči pred tem???? saj je nisem zmerjala ali obsajala ali žalila!

Kdor pa to vzame za žalitev… ojoj… tale pa je res debel in nezadovoljen s sabo.

Me veseli, da sem ti polepsala dan 🙂 z veseljem se kdaj.

Ja, pa si mi ga res Topsy
ha, ha, ha

Ja, ti bajska ti…Potem si pa res pri tašpehatih…Ma, jaz sem pri 167 in 74 kilah imela velikost 40 (42 je absolutno prevelika). Aja, pa košarico E seveda. Kaj imap ti samo trebuh in veliko rit, joškov pa nič?!? No, potem je to malo bolj razumljivo…[/quote]

Torej, če prav razumem si v pasu široka enih 60 cm, tvoji joški pa tehtajo kakih 15 kg???

Ja, ti bajska ti…Potem si pa res pri tašpehatih…Ma, jaz sem pri 167 in 74 kilah imela velikost 40 (42 je absolutno prevelika). Aja, pa košarico E seveda. Kaj imap ti samo trebuh in veliko rit, joškov pa nič?!? No, potem je to malo bolj razumljivo…[/quote]

Torej, če prav razumem si v pasu široka enih 60 cm, tvoji joški pa tehtajo kakih 15 kg???[/quote]

Ja, buh pomagej
:))))))))))))))))

Draga moja, ko ima clovek 180cm in vec kopalk velikosti 38 ne spravi gor. Kapis??? Aja, do tam ti manjka se kaj drugega kot 15 cm.[/quote]

Očitno kar precej manjka tudi tebi. Zakaj točno že ženska s 180 cm ne bi spravila gor kopalk št. 38?? Samo v primeru, da jo ovira ŠPEH!
Drugače pa, kopalke se merijo v širino in ne v višino!!!

Brez zamere, ampak jaz sem pri svojih 169 cm in 62 kg vedno nosila št. 42. Tako da mi ni jasno, ko zgoraj ena piše, da pri 165 cm in 58 kg nosi 38. Ja, na rit jih že spraviš, tudi manjše, ni problema. Samo kako potem vse visi in kipi čez kopalke, fuj. Imam tudi jaz eno tako sorodnico, ki si kupuje (pre)majhne obleke, da se lahko tolaži, da nima toliko kg. ampak izgled je obupen.

Pa saj ne morem verjet! :-))))
Ženske, a ste res tako obsedene s kilami, da vam pamet ne dela?!? Ne boste verjele, da obstajajo različne postave in npr. ženska, ki ima 70 kil pri velikosti 170 cm komot obleče kopalke št. 38, pa so ji čisto prav (ne, defitivno niso premajhne), pa pri tem nima nobenega spehca, ki bi kam ven oz. čez visel! In ja, obstajajo trlice, ki so čisto presušene (imajo res suhe roke, noge, ma v bistvu vse, razen trebuha), kil res malo, pa zato vse, kar je na njih špehato.
Je pa res, da danes vedim precej teh najstnic, ki spadajo v to katergorijo (na to me je opozorila moja mati, ki je sicer bila vedno suhica) – mule imajo sicer čisto lepo postavo, pravzaprav so suhice, samo imajo pa tisti špeh na trebuhu! Ok, razumem, da imajo nekateri pač takšno postavo, ampak če so drugače koščene, špeh okrog trebuha pa?!? Pa kožno gubo ogromno. A danes noben več nič ne miga?

Aja, kar se tiče indeksa telesne teže – poznam primer, ko ima kolega po tem indeksu idealno težo, samo če ga v živo vidiš, pa je totalno presuh (pa res, celo sam se tega zaveda in ne mara nositi nobenih malo bolj oprijetih stvari, čeprav ima res samo mišice). Je bilo prav smešno, ko je na zdravniškem pregledu dohtar gledal samo karton in podatke, pa ga pohvalil, potem ga pa je le pogledal in videl, da je zinil neumnost! In res – ima resnično zelo malo telesne maščobe, kar so pokazali tudi rezultati na malo bolj konkretnem zdravniškem pregledu (ker je tudi športnik (pa ne nek hud)) – tam pa so mu glede na njegovo telesno sestavo priporočili vsaj še 15-18 dodatnih kil). In podobno je z njegovo sestro – nikoli ni bila ravno suha in po kilah bi bila po vaše bajska, pa vseeno nima nobenega špeha, ki bi kam visel. In ja, nosi kopalke velikosti 38 ali 40 (odvisno od modela)! Pač ima res to srečo, da ima res malo telesne maščobe.


O kriza! Jaz sem pri 167cm in 73 kg bila na 40-ki, sedaj pri 67 še vedno nosim 40, vendar samo zato, ker si moram kupiti manjše hlače. Aja, špeh pa mi ne visi nikjer, čeprav ne zgledam sestra svoje prvošolke :)))

Ful ste pametne. Samo ženska vse eno ni zvedla kar je vprašala.[sup][/sup] q(:( )

Smeh 🙂 Po tej logiki sem potem tudi jaz pri svojih 189 centimetrih pa pri 74 kilogramih, ker nosim številko 42/44 debela. Zanimivo. Bom šla vprašat zdravnika kako zožat medenico ,da bom lahko prišla na številko 38.

P.s. prov polepšal ste mi dan s svojimi izjavami 🙂

New Report

Close