Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zanič dezodoranti

Zanič dezodoranti

Jaz ne vem ali sem samo jaz tako komplicirana ali kaj? Imam doma enih 5 dezodorantov, vsi roll on (rexona, nivea, dove, fa, pa še en), skratka, mi je zmanjkalo Garnierovega, ki mi je edini pomagala, da ne presmrdim, pa sem se mazala 2 dni z drugimi in sem smrdela kot kuga. No sama sebi, pa majice so mi zasmrdele, skratka groza.
Pa nisem neka švicarka, ampak kar je pa preveč je pa preveč.

Ne vem iz česa jih delajo, ker bi bilo bolje, če se sploh nebi namazala, prav dodajo vonj smradu.

Drugače pa kot sem rekla, edino Garnierov roll on ali pa moški oni tamočni pridejo pri meni v poštev.

Kaj pa vi uporabljate, da ne presmrdite, oz. ali sem jaz edina, ki ji nič ne pomaga?

Pa pravim, ne znojim se ravno veliko, niti nisem močnejše postave.

meni edino tale deluje, pa tudi nisem neka švicarka…

od Clinique, stick. Ne roller. Pa sem švicarka , ker mam 30 kil viška, ampak clinique je zakon.

Uporabljaš pa take, da ni čudno, da te osmrdijo. Same kemikalije so v teh. Vzami kaj bolj naravnega. Jaz uporabljam od body shop-a, tudi alverde ognjič mi je všeč.

Tudi pri meni roll ne pride v poštev. Že kar nekaj let uporabljam Dove stick. Pa seveda obrita podpazduha in nimam smrdečih težav. Pa fajn švicam.

Probaj Dushdas iz Muellerja.

jaz že nekaj let uporabljam samo otroški puder, najboljši mi je od babylove (dm).
malo moraš pazit oz. se zverzirat, ko oblačiš majico, da ni bela, pri srajcah itak ni te težave.

ne zamenjam za noben deodorant.

Jaz tudi edino z Lady Speed Stick gelom preživim, pa z nekaterimi tistimi, na katerih piše da so za 48 ur. Vse ostalo je zanič, pa če je še tako naravno in bio…

Shiseido, Anti Perspirant Deodorant Roll On. Ali pa brez vonja Biotherm. Daš malo več, imaš az dalj časa, ne mažeš majic, pa še dišiš.

sem zelo aktivna, tudi do 4 ure gibanja (rekreativnega športanja) na dan, ne potim se pretirano in nikoli res nikoli po nobenem od navedenih deodorantov nism zasmrdela. so mi top. seveda se redno brijem oz. na 2 do tri dni.

samo zdej v hoferju jemljem neki od ombia mam tri za ceno enega nivejinga ali od faja.

naravne pa nikoli več pa če so še tako zdravju prijazni. mam crystal. našpricala zjutraj po športni dejavnosti. po 7 urah sedenja v službi in po 20 minutah kolesa se voham, ne švic ampak ni vonja, čisto drugače. kaj bo šele do večera

drugače pa ja moški so fuuuuuuuuuullllllll močni. enkrat za foro poskusila in nisem mogla vrjeti po uri plavanja v kloriranem bazenu in savnanju sm se še vedno vohala ko sm šla domov. no deodorant :-)))

Moja teta pravi, da so bojda tisti iz Hoferja zelo učinkoviti. Trpi za Multiplo sklerozo in se zaradi hormonskih terapij izredno poti. Pravi, da ji samo ta pomaga.

Ne maram roll on in stick variant, se mi zdi, kolikor sem probala, da sem tud po vseh smrdela.

Uporabljam izključno deodorante v sprayu (Rexona, Fa, Nivea …) ali deo kristal (kamen) in oboje mi je fajn.

NIVEA DRY Comfort roll on ali spray, bolje roll on= ZAKON!

resnično, niti sledu o smradu.

meni je najboljši rexona in sploh ne uporabljam več drugih, pa sem na pol Švicarka, poročena s Švicarjem:)))

No tole pa niti slučajno ne bo držalo.

Meni primejo praktično vsi deodoranti, uporabljam pa Niveo natur roll on. Imam pa dobre izkušnje tudi z Dove, pa rexono, praktično z vsemi, razen z naravnimi.

Sem sprobala tako Alverde kot Weledo, pa kristal in še ene dve znamki, ki se ju zdaj ne spomnim, niti en ni zdržal cel dan. Ob koncu službe sem se že vohala in to če nisem nič zašvicala, če sem se pa spotila, se je pa vonj pojavil takoj. Tako, da pri meni, raje kemija kot smrad.

Deodoranti in ne deZOdoranti!

Tudi meni. Sem ga uporabljala pred leti, bila ful zadovoljna, ampak kot taprava ženska sem morala poskusit še kej drugega, a ne. Nek deo kamen, pa potem še celega boga, od eko, natur, poceni in drago… Zadnjič ga pa čisto po pomoti spet kupim in je res edina stvar, po kateri ne zasmrdim v par urah in po kateri oblačila ne dobijo čudnega sladkobnega vonja. Pa še všeč mi je, da nima tako močnega vonja in se lahko še naparfumiram…

Tkole po netu svetovat je isto, kot povohat čez šipo! Čist brezveze razlagate ker je boljši. Vsaka ima drugačen vonj in vsak dezodorans se na drugemu drugače razvije.
Sama sem sprobala po moje od A do Ž in na koncu sem našla Dr.Organic – Tea tree, ki vedno ostaja na policah, ker kot pravi prodajalka ne gre v promet, ker ima precej močan zeliščni vonj. Edino po njem še zvečer zadiši, čeprav jasno da ne več tako kot takoj po uporabi, pa vendar vsaj ne diši, poleg tega nima nobenih umetnih dodatkov in ne packa oblačil.

Meni pomaga samo Vichy iz lekarne. Sicer drag kot pes, ampak nimaš kaj.

… ne diši…, ne smrdi sem mislila!

Prisegam na FELCE AZZURA, modre barve, edini ki meni pomaga cel dan, pa še brez tistih aluminijev je. Res ne morem verjet, da se nekatere mažete pod pazduho s temi snovmi (aluminij), ki je dokazano rakotvoren in to tam, kjer so žleze…

Ja, to je najboljše. Uporabljam tudi njihovo tekoče milo in ves dan čutim svežino. Zelo nežno, diskretno. Zelo zadovoljna. Ostajam zvesta že več kot 20 let. ( ko se pri nas še ni dobilo, sem morala v Italijo ). Zdaj pa kupujem v Mullerju ali Maxiju.

Edini res dober je Clarins roll on. Sprobala sem že marsikaj, ampak ta je edini, za katerega lahko rečem, da je ok. Stane okoli 20 EUr, pa mi ni nikoli žal. Dobite ga v bolje založenih parfumerijah, recimo Limoni. Preiskusila sem tudi naravne, tudi lekarniške, ampak mi ne zdržijo več kot par ur. Se pa zelo potim in imam grd vonj.

Calvin Klein One v stiku (za moške)
dovolj diskreten

Ce ti res nic ne pomaga pol probi:

[img]http://2.thekrazycouponlady.com/wp-content/uploads/2012/02/right-guard.jpg?7983b6[/img]

Tale je za sportnike in une k ful svicajo, pol bo tebi tudi pomagal. 🙂

New Report

Close