Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek narkomane in dilerje v koncentracijska

narkomane in dilerje v koncentracijska

Danes se mi je utrnilo, vse narkomane in dilerje v koncentracijska taborišča s standardom iz leta 1943. Pri tem da je zame narkoman oz. diler vsak, ki nosi pri sebi 0,0001 grama katerekoli substance. Torej ničelna toleranca.

Tako zdaj me pa sesujete. Potem vam bom še napisala zakaj tako mislim.

Pa še koga drugega zraven tiste ki samo kradejo, posiljevalce, kriminalce, kar gor z njimi noben nebi takih pogrešal. Posiljevalce pa še mal v mučilnico, da bodo videli kako je to.

Iz katerega stoletja sta pa vidve pobegnili?

nova
Uredništvo priporoča

Vsak ima pravico, da sam sebe uničuje in v tem ne vidim problema. Jaz vidim problem v tem, da moramo potem davkoplačevalci financirati razne komune, centre za pomoč odvisnikom, zdravila itd.

Pri meni je bilo zelo preprosto. Ko sem bil star 7 let, so mi povedali, da so droge nevarne ter da ubijajo. Isto sem slišal še najmanj 10 000x v šoli. Jaz sem temu verjel in zaradi tega nisem narkoman, tisti, ki pa so bolj pametni, pa so si sami krivi in do njih ne čutim nobenih simpatij. Enako velja za alkoholike in čikarje, ki se namerno ubijajo, mi pa potem plačujemo milijone evrov, da lahko oni neuspešno zdravijo svoje pljučne rake, ciroze jeter itd.

Vsa ta škoda pa je še veliko večja, ko prištejemo socialne transferje(ker ti ljudje pač niso sposobni za delo), šolnine, ki jim jih je plačevala država, čeprav zdaj od njih nima nič etc.

ma koga sploh briga,kaj ti misliš kmetica neandertalska.Dej mal razširi obzorja ,kaj sploh pripelje človeka do tega ,da se začne drogirati,ker največkrat so to hudi problemi v lajfu v čustveni in fizični obliki.
Za razne dilerje ,ki pa trgujejo na “veliko” se pa strinjam , da bi morali z njimi ravnati veliko strožje kot sedaj !
Male ribe , kar narkomani večinoma so reveži ,ki so večinoma mentalno nerazviti in rabijo pomoč pa lepo pusti pri meru.
jaz bi take , kot si ti zabrisu na goli otok , pa se jebite bol hehe !!!

ma koga sploh briga,kaj ti misliš kmetica neandertalska.Dej mal razširi obzorja ,kaj sploh pripelje človeka do tega ,da se začne drogirati,ker največkrat so to hudi problemi v lajfu v čustveni in fizični obliki.
Za razne dilerje ,ki pa trgujejo na “veliko” se pa strinjam , da bi morali z njimi ravnati veliko strožje kot sedaj !
Male ribe , kar narkomani večinoma so reveži ,ki so večinoma mentalno nerazviti in rabijo pomoč pa lepo pusti pri meru.
jaz bi take , kot si ti zabrisu na goli otok , pa se jebite bol hehe !!![/quote]

nisem navdušena nad nivojem tvoje komunikacije, si pa točno to povedal kar je res, namreč reveži so ja in pomagati bi jim bilo treba, pa ni prisilnega zdravljenja. Torej oni lahko uničujejo vse naokoli. Predvsem primarne družine (ki jim včasih želijo in zmorejo pomagati največkrat pa ne) In bog ne daj da gre za mladoletnika za katerega ni ukrepa niti institucije, ki bi mu pomagala.In zato sem zgrožena nad sistemom. In zato bi jih vse zbasala v koncentracijsko taborišče = prisilno zdravljenje.
Stvari mi delujejo kot da sistem rabi vso to množico zasvojencev, slabičev dilerjev in ga ne zanima koliko mlajših bratov in sester ima zato uničenih otroštvo. Pa ne samo njih.

mah lej se opravičujem za nivo komunikacije , samo začetna slika tvojega poste me je “mičkeno” vrgla ala vse v koncetracijska taborišča.
Pa da nadaljujem ,dokler nebo neke vrste “mehke” legalizacije kot jo poznajo recimo bolj razvite evropske države najbolj Švica , Nizozemska ,Skandinavske države (Norveška , Švedska , Danska) delno Nemčija se bo nadaljevalo tako,kot do sedaj .Sploh ta politika ZDA, ki sega še v 80 leta prejšnega stoletja,ko je Reagan objavil vojno proti drogam in dobil na eni strani močne mafijske skupine in zadrogirane množice po getih itd.. na drugi strani pa koruptivne politike in predstavnike policije , FBA , DEA itd..-Ker je v tej umazani igri prisotno ogrooomno denarja in so narkomani samo “jebene ovce” ki jih skubijo velike ribe dilerjov ,podobno kot skubijo in nategujejo politiki in mediji delavce in rajo ,ki so nažalost druga vrsta ovc.Hočem povedat ,da je v igri preveč navez in povezav itd.. in,da bo ta problem še trajal , dokler se pač vse skupaj ne legalizera pod nadzorom države nebo bolje.Ndrangheta obrne ca 30 miljard na let z kokainom in takih dnarjev se nebojo nikol odrekel.
Prisilno zdravljenje ti pa lahko 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} garantiram ni formula za uspeh.Formula za uspeh je edino postaviti ga na realna tla al pa na ulico (ga vržeš ven) in znajdi se !!!

Jaz mislim, da si vsak človek zasluži drugo priložnost.

Mene osebno je to tvoje pisanje zelo prizadelo. Ti nimaš najmanjšega pojma kaj koncentracijsko taborišče je bilo in čemu je bilo namenjeno.

Si totalni idiot ( in tega izraza nisem še v življenju napisala ali rekla nikomur, ker vem kaj pomeni)

Oprosti, avtorica teme, ampak a ti veš, kaj so koncentracijska taborišča in kaj se je tam dogajalo oz. se še dogaja? (žal raznorazna taborišča niso stvar preteklosti :/)


Podpis.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/


Podpis.[/quote]

Drugo, morda izjemoma tretjo, nikakor pa ne že peto, za katero se vnaprej ve, da bo neuspešna.
In če gledaš odvisnike pred stavbo, kjer je metadonska ambulanta in hkrati vidiš kakšnega njihovega vrstnika, ki gre v isto stavbo na pregled zaradi suma na težko obolenje, se tisti hip zgornja misel ne zdi tako skrajna.

Kitajci problem rešujejo nekoliko drugače. Ne trdim, da zelo humano, a je nekoliko uspešnejše!
Jaz bi ob uvedbi kitajskega sistema, dodal le drugo možnost.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!


Minister za finance je delal slabo in je dva metra pod zemljo-Kitajska.
Človek rabi tudi tretjo, četrto možnost. Eni se poberejo prej eni kasneje.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Jaz sem tudi za kitajski sistem odvajanja – sicer ni veliko razlike od koncentracijskih taborišč ampak zadeva menda deluje. Drugega itak nič ne pomaga. Ker se ti narkomani itak samo šlepajo, dokler se lahko.

lp

Narkomani-odvisniki in “odvisnosti” spadajo med kronične bolezni, kot so sladkorna bolezen, povečani holesteroli, in ostale kronične bolezni. Ali mislite, da sladkorni bolniki ne goljufajo in si z napačno prehrano ne poslabšujejo svojega stanja, da o kakšni telesni aktivnosti sploh ne govorim. Težko, da bi ljudje s kroničnimi boleznimi spremenili življenski slog, čeprav bi si zelo pomagali in posledično nebi rabili veliko zdravil. Narkomani so v naši družbi stigmatizirani, ostali kronični bolniki so pa reveži, čeprav bi si z lahkoto pomagali tudi sami in nebi bili tako velik strošek za bolniško blagajo.
To so moje uzkušnje in moje razmišljane, lahko me pa tudi popljuvate.

Ampak sladkorni bolnik skodi sebi, narkoman pa okolici. Verjemem da so imeli nekateri tezko zivljenje, itd… Koliko jih je pa takih, ki so to v samem startu postali zaradi druzbe, zurk….

Povejte iskreno, ko vam bi narkoman 2x vlomil v stanovanje, enkrat v hiso vase 80 letne stare mame, ko se bo obesil na vrat naivne 80 letnice, ji jokal, da bo od nje dobil denar, na koncu jo bo pa okradel. Ko bo vas 2 letni star sin na OSNOVNOSOLSKEM IGRISCU pod toboganom nasel iglo in jo prijel, ko gres popopoldne mimo osnovne sole in jih vidis zadaj na stopnicah po 3, 4 komade… In ko si bo pridobil zaupanje vase 17 letnice (ja vsi narkomani, na prvi pogled ne izgledajo narkomani)……, Si boste rekli saj je le revez, ki je imel tezko zivljenje?

Pfej, jaz jih preziram, in ja se strinjam, da si zasluzijo se eno moznost, izjemoma druge, vsem ostalim pa zelim, da cimprej izginejo iz oblicja zemlje …ker zame so golazen….


Hvala da razumeš, kaj me je žulilo.
Seveda si zaslužijo še eno možnost, zaradi mene tudi deseto. Ampak če niso pripravljeni storiti nič, prisilnega zdravljenja ni, oni pa lahko neomejeno terorizirajo vse naokoli in celo menijo da smo jih dolžni živeti. No potem bi jih pa stlačila v koncentracijska. Vem kaj so in čemu so bila namenjena.

Jaz pa mislim, da imajo vse atribute, da bi se rešili tega pa se ne upajo. Mogoče se bojijo lepšega in svobodnega življenja? Nisem glih naklonjena do njih. Skoraj prezir čutim do njih, žal. Žal je tudi, da energijo, ki jo imajo usmerjajo v napačne namene namesto, da bi se odločili in pobrali iz tega, kar počnejo. Kaj pa vem, mogoče jim pa sede, da so narkomani, odvisniki od tega, da delajo počasen samomor, ubijajo svojo dušo in posledično vse odnose, ki jih s komer koli imajo.

New Report

Close