Starševski čvek

restavracija/gostilna v Celju

Default avatar
Avgusta načrtujemo praznovanje za 20- 25 oseb pa me zanima kje v Celju je kaka dobra in ne predraga gostilna? Ker bo najverjetneje toplo potrebujemo letni vrt, igrala dobrodošla in wc (zaradi starejših oseb) v pritličju.
Hvala za nasvete!
Default avatar
Reče se ji pri Gnidici, sprejmejo tudi do 50 ljudi, lahko vnaprej rezerviraš. Je pa na Ostrožnem. Res odlična restavracija, raznovrstna ponudba jedi tudi po naročilu.
Default avatar
Glede prostora za žurke je dobra Amerika. Manj prostora in boljša hrana recimo v gostlini Francl v Zagradu (ali kako se že reče), mogoče gostilna Dobrotin nad Vojnikom... Več ne poznam, ker sem Gorenc ;)
Default avatar
Lep pozdrav.
Jutri gremo z družino na izlet v Celje, da pogostimo mamin in moj roj. dan.
Sedaj pa me zanima, glede kakšni mojstri in uporabniki gostiln ste tukaj , kaj menite o sledečih establišmantih , in katere priporočate. Če imate še kakšno idejo, se sila priporočam:

1. AQUA ROMA
2 . VERDI VERDI
3. MEDVED
4. GROF
5.Gostilna Francl
6.Gostilni Matjaž (nimajo int. strani. Moram poklicati za cene,štruklje in žlikrofe
7. Gostilna MLAKAR

Predvsem me zanimajo gostilne sledečega tipa:
a. DOBRA ITA. KUHINJA, pizza, testenine. Pizza kot gurmanska zadeva in ne pizza kot študentska varianta kjer je testo debeline vojaškega čevlja, fila pa plava v olju.

b. Slo. klasična hrana. Žlikrofi, štruklji. Ker sem tako v ene kot druge ZALJUBLJEN in ker sem, kot veste, NOR NA SKUTO

c. Jedi na žlico oz. to kar sedaj prihaja in imamo radi pri nas; krvavice, pečenice, zelje, jota, repa...

Hvala za vso pomoč in/ter predloge