Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Indijska restavracija Nemaste v Ljubljani

Indijska restavracija Nemaste v Ljubljani

Je že kdo bil? Je v redu?

Hvala.

kr ok, sam drago

Meni se pa ne zdi drago, glede na to, kaj dobiš. Za cca 7 do 8 eur že imaš dnevno kosilo, z juho in sladico, pa v centru Ljubljane je! Pa čisto je, postrežen si kot gost, sediš v lepem prostoru, s prijetnim ambientom in čudovitim pogrinjkom.

V centru Kopra plačam za 4 pohane sardele, pol krožnika zelene solate in kepico krompirjeve solate 6 eur! Brez juhe in brez sladice! Na običajnem krožniku za pico in na skupnem krožniku vrženim priborom, v temačni in mrzli stari hiši s staro in neokusno opremo.

nova
Uredništvo priporoča

Meni se pa ne zdi drago, glede na to, kaj dobiš. Za cca 7 do 8 eur že imaš dnevno kosilo, z juho in sladico, pa v centru Ljubljane je! Pa čisto je, postrežen si kot gost, sediš v lepem prostoru, s prijetnim ambientom in čudovitim pogrinjkom.

V centru Kopra plačam za 4 pohane sardele, pol krožnika zelene solate in kepico krompirjeve solate 6 eur! Brez juhe in brez sladice! Na običajnem krožniku za pico in na skupnem krožniku vrženim priborom, v temačni in mrzli stari hiši s staro in neokusno opremo.[/quote]

točno tako je tu v KP ja >___< ŽAL

Meni se pa ne zdi drago, glede na to, kaj dobiš. Za cca 7 do 8 eur že imaš dnevno kosilo, z juho in sladico, pa v centru Ljubljane je! Pa čisto je, postrežen si kot gost, sediš v lepem prostoru, s prijetnim ambientom in čudovitim pogrinjkom.

V centru Kopra plačam za 4 pohane sardele, pol krožnika zelene solate in kepico krompirjeve solate 6 eur! Brez juhe in brez sladice! Na običajnem krožniku za pico in na skupnem krožniku vrženim priborom, v temačni in mrzli stari hiši s staro in neokusno opremo.[/quote]

točno tako je tu v KP ja >___< ŽAL[/quote] Res, kriza. Ni konkurence, kaj češ. A jeva pri isti teti? 🙂

Namaste je izredno draga, vsako posamezno prilogico posebej računajo, pa že osnovne cene niso nizke. Vodo strežejo zgolj in samo iz pipe. Mi smo bili štirje in je bil račun izreden, pa se nismo preseravali.

Popravek – seveda, vodo strežejo samo ustekleničeno.

Bila dvakrat, pa me niso prepričali – kar se hrane tiče, namreč, cen se ne spomnim. Hrano ocenjujem bolj po okusu.
V Londonu npr. je v indijskih restavracijah precej drugačna (boljša oz. bolj okusna) ponudba.

jojprejoj, Slovenci, no. Pojdite malo čez meje kdaj v širni svet, pa ni nujno do prestolnic, pa vam bo jasno, da tukaj zelo poceni jeste hrano tujih kuhinj, kot so japonska, indijska, tajska, morda libanonska? Pa pustimo kitajske ob strani, ker so čisti fast food in po okusu prilagojene evropskim jedcem.

No, nasplošno so pa sestavine drage predvsem zaradi tega, ker nismo locirani v bližini kakšnega frekventnega evropskega letališča ali pristanišča, da bi originalne sestavine lahko sveže in v manjših količinah za manjše denarce prispele do ponudnikov in potrošnikov kajti sedaj po ugodnejših cenah kupijo lahko le, če kupijo celotne kontejnerje-karje pa misija nemogoče porabit za eno ali tri indijske restavracije v državi! Originalne sestavine so drage – sploh za tako majhno državo in potrošnjo, kot je v Sloveniji Kapish?

Tisti, ki vemo kaksni so Indijci nismo prevec navduseni nad obiskom teh restavracij…

Vsaj desno roko, s katero jedo, si umijejo, no 😀

jojprejoj, Slovenci, no. Pojdite malo čez meje kdaj v širni svet, pa ni nujno do prestolnic, pa vam bo jasno, da tukaj zelo poceni jeste hrano tujih kuhinj, kot so japonska, indijska, tajska, morda libanonska? Pa pustimo kitajske ob strani, ker so čisti fast food in po okusu prilagojene evropskim jedcem.

No, nasplošno so pa sestavine drage predvsem zaradi tega, ker nismo locirani v bližini kakšnega frekventnega evropskega letališča ali pristanišča, da bi originalne sestavine lahko sveže in v manjših količinah za manjše denarce prispele do ponudnikov in potrošnikov kajti sedaj po ugodnejših cenah kupijo lahko le, če kupijo celotne kontejnerje-karje pa misija nemogoče porabit za eno ali tri indijske restavracije v državi! Originalne sestavine so drage – sploh za tako majhno državo in potrošnjo, kot je v Sloveniji Kapish?[/quote]

iz lastnih izkušenj člahko govorim samo za kitajsko in tajsko restavracijo v sloveniji, niti približno ni to prava lokalna kuhinja in za tisto kar v sloveniji dobiš v teh restavracijah je še kako predrago.

namaste – mi2 sva za eno mini večerjo dala 70€, zdej pa računaj aje to drago al ne, men se prav poceni ni zdelo

a dej no pubec, sem živela v Indiji, jedla normalno tam, normalno jem v tukajšnji restavraciji.

res si en zahojenec brez možganov. tako patetičen, da se mora po tem babjem forumu ven metat.

jojprejoj, Slovenci, no. Pojdite malo čez meje kdaj v širni svet, pa ni nujno do prestolnic, pa vam bo jasno, da tukaj zelo poceni jeste hrano tujih kuhinj, kot so japonska, indijska, tajska, morda libanonska? Pa pustimo kitajske ob strani, ker so čisti fast food in po okusu prilagojene evropskim jedcem.

No, nasplošno so pa sestavine drage predvsem zaradi tega, ker nismo locirani v bližini kakšnega frekventnega evropskega letališča ali pristanišča, da bi originalne sestavine lahko sveže in v manjših količinah za manjše denarce prispele do ponudnikov in potrošnikov kajti sedaj po ugodnejših cenah kupijo lahko le, če kupijo celotne kontejnerje-karje pa misija nemogoče porabit za eno ali tri indijske restavracije v državi! Originalne sestavine so drage – sploh za tako majhno državo in potrošnjo, kot je v Sloveniji Kapish?[/quote]

iz lastnih izkušenj člahko govorim samo za kitajsko in tajsko restavracijo v sloveniji, niti približno ni to prava lokalna kuhinja in za tisto kar v sloveniji dobiš v teh restavracijah je še kako predrago.

namaste – mi2 sva za eno mini večerjo dala 70€, zdej pa računaj aje to drago al ne, men se prav poceni ni zdelo[/quote]

No ja no, tole pač MINI večerja zagotovo ni bila. Jaz grem kar dostikrat tja, najem se, da komaj diham, pa dava s prijateljico za dve osebi med 30 in 40 €, skupaj s pijačo in predjedjo.

a dej no pubec, sem živela v Indiji, jedla normalno tam, normalno jem v tukajšnji restavraciji.

res si en zahojenec brez možganov. tako patetičen, da se mora po tem babjem forumu ven metat.[/quote] Lepo zate, da si tam zivela. Ampak zgleda ne dovolj dolgo, da bi spoznala kaksni so ali pa si se potepala samo po cistih predelih in nisi gledala okrog sebe…

Seveda pa je mozno, da te umazanija ne moti…

New Report

Close