Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

Kakšne ženske imamo moški radi

Default avatar

Samec

inteligentne, ki dobro kuhajo,blondinke, naravne ali kaj drugega...
Default avatar

Marko

Zase pa menda ja veš. :)
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

Sadni

Take, ki ne hodjo gor na MON-a.
"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.
Default avatar

Marko

Sadni je napisal/a:
Za moške verjetno velja enako?
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

Sadni

Marko je napisal/a:
Sadni je napisal/a:
Tu bi pa ti več imel za povedat. Jaz nimam rad moških :)
Default avatar

Robi...

Samec je napisal/a:
Samozavestne. :)
Da je ženska psihično stabilna in ima kolikor toliko pri sebi razčiščene pojme.
Default avatar

Marko

Sadni je napisal/a:
Marko je napisal/a:
Sadni je napisal/a:
Ženske jih imajo, če slučajno nisi razumel. ;)
Default avatar

Sadni

Marko je napisal/a:
Sadni je napisal/a:
Marko je napisal/a:
Ženske jih imajo, če slučajno nisi razumel. ;)
A si ti retardiran ? Tema je kakšne ženske imamo moški radi. Kje je tu sploh govora o moških ?
Default avatar

Marko

Kot običajno, si se "spretno" izognil odgovoru na preprosto vprašanje. Da ja ne bi bog ne daj zašel iz teme, ker ti pa tega ne počneš.
Kakorkoli, vprašanje je čudno zastavljeno, ampak ja, všeč mi je, če ženska dobro kuha, ampak vse to ji nič ne pomaga, če mi njena osebnost ne ustreza. Všeč mi je, če na svet in nase gleda odprto, dovolj ampak ne preveč kritično, to se mi zdi odgovorno. Se pravi, odgovorne so mi všeč. Barva las pri tem ne igra nobene vloge, vsaj ne da bi se zavedal. :)
Default avatar

vseto in ševeč

Samec je napisal/a:
Seveda, take.

inteligentne, ki dobro kuhajo,blondinke, naravne in še kaj drugega...
Default avatar

zmedena_samica

Večkrat sem žal že slišala, da je najbolj iskana kombinacija ženske NEUMNA + LEPA.
[center]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."
[sub]-Triumph[/sub][/center]
Default avatar

zakaj rabiš

zmedena_samica, ja kar iskana kombinacija je to. Vsaj višje izobrazbe niso zaželene, višja plača pa ponavadi sploh ne, ker se menda potem moški ne počuti dovolj možat.
Seveda so svetle izjeme, ki jih ne moti ženska z višjo izobrazbo, z višjo plačo, položajem, karkoli :).
Default avatar

Marko

zmedena_samica je napisal/a:
Večkrat sem žal že slišala, da je najbolj iskana kombinacija ženske NEUMNA + LEPA.
To je resnica, ker je veliko moških nesposobnih in ob sebi potrebujejo tako, ki nima svoje besede, se pravi, ni nujno, da je neumna, dovolj je, da je nesamozavestna in da ne verjame v svoje mnenje. Ampak take zveze se seveda ne obnesejejo, vsaj ne v prid obeh.
Default avatar

matjazko

Lepe ko šipek. :))
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar

TakoNekako

Samec je napisal/a:
Najvažnejši je dober in kompatibilen fuq, drugo pa dobra postrežba (kuhanje, pranje...)

Moški pa mora vse to dobro vračati, v bistvu plačat, s vsaj 2.000,00 € / mesec.
Default avatar

zakaj rabiš

Take zveze se kar pogosto obnesejo. Ona lepa, mlada, ne preveč pametna, vseeno pa dovolj zvita, da ga moškega ovije okrog prsta. Poznam kar nekaj moških, ki so čisto zmešani, ko zagledajo lepotico z nasmehom, kar pozabijo na vse teze o naravnih, pridnih ženskah.
Lepotice, ki niso ne preveč delovne, ne preveč pametne (niso pa ravno neumne), pa zadevo izkoristijo. Vsi, ki se slinijo okrog nje, ji z veseljem naredijo vse mogoče usluge. In seveda računajo na kaj več kot lepe poglede :).
Lepotice je jasno, da pridejo veliko bolje skozi kot druge. Če je pa lepa in pametna in toliko zvita, da te pameti ne pokaže, potem pa je to terna zanjo. Tipi naredijo vse za take ženske.
Default avatar

zmedena_samica

Marko je napisal/a:
To je resnica, ker je veliko moških nesposobnih in ob sebi potrebujejo tako, ki nima svoje besede, se pravi, ni nujno, da je neumna, dovolj je, da je nesamozavestna in da ne verjame v svoje mnenje. Ampak take zveze se seveda ne obnesejejo, vsaj ne v prid obeh.
Ok, težko bi shajala z nekom, kjer ne bi smela imeti svojega mnenje oz besede, navsezadnje nisem za okras ali predmet za pumpanje ega ali dajanje v nič ali kakorkoli že...me ne preseneča samskost.
[center]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."
[sub]-Triumph[/sub][/center]
Default avatar

Boom

zakaj rabiš je napisal/a:
zmedena_samica, ja kar iskana kombinacija je to. Vsaj višje izobrazbe niso zaželene, višja plača pa ponavadi sploh ne, ker se menda potem moški ne počuti dovolj možat.
Seveda so svetle izjeme, ki jih ne moti ženska z višjo izobrazbo, z višjo plačo, položajem, karkoli :).
Višji položaj kot tak ni moteč. Morda si le mislijo, da če je na višjem položaju, potem sigurno rada komandira.
Default avatar

Marko

Marko je napisal/a:
Ok, težko bi shajala z nekom, kjer ne bi smela imeti svojega mnenje oz besede, navsezadnje nisem za okras ali predmet za pumpanje ega ali dajanje v nič ali kakorkoli že...me ne preseneča samskost.
Žal, veliko moških "svoje" partnerke jemlje kot objekt in ne kot osebnost, na nek način si jih prilastijo in potem z njimi tudi tako ravnajo, kot z nečim, kar nima duše.
Default avatar

Boom

Vesekakor je lepše gledat eno z nasmehom pa čeprav neumno, kot kisle in zatežene ksihte iz katerih frustracije kar šprocajo. Če pa je prva tudi lepa, potem pa itak zmaga.