Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kakšna bo prihodnost??(služba)

kakšna bo prihodnost??(služba)

Mi lahko kdo na hitro vedežuje! Vem, da je tu gor ena super punca, ki to dela:-)
Zanima me, kako bo v službi, imam težave, ki me zelo obremenjujejo, kako naj jih rešim, popustim ali pač vztrajam pri svojem??
Res sem v dilemi, kajti delo samo je super, problem so odnosi!Prosim za nasvet!
Hvala 100x

Mi lahko kdo na hitro vedežuje! Vem, da je tu gor ena super punca, ki to dela:-)
Zanima me, kako bo v službi, imam težave, ki me zelo obremenjujejo, kako naj jih rešim, popustim ali pač vztrajam pri svojem??
Res sem v dilemi, kajti delo samo je super, problem so odnosi!Prosim za nasvet!
Hvala 100x

Če verjameš v svoj prav moraš vztrajati. In tokrat imaš prav. Pazi samo, da si predhodno pridobiš podporo sodelavca temnih las. Obremenjuješ se po nepotrebnem, dobra ženska si.

Tudi jaz imam problem z odnosi v službi.
In tudi jaz bi prosila za vedeževanje kako bo.

LP

Draga jaz jaz, težave se še lep čas ne bodo rešile. Če se zaradi njih sekirate in ne morete sprostiti, potem razmislite in menjavi delovnega mesta, znotraj iste firme, če bi šlo.

Tudi jaz sem že razmišljala o menjavi službe, pa ne vem, kaj naj pravzaprav, včasih me res vsaka malenkost vrže iz tira!

Ne bo bolje, sedaj so povsod težki časi in med sodelavci je veliko napetosti. Bolje da ostaneš, v kratkem se bo izboljšalo.

Hvala 1000x prihodnost, si me kar malo potolažila ta večer, se priporočam še za kdaj;-)
Lahko noč

…kot kaže, ti bo življenje postlano z rožicami.

New Report

Close