Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Ideja kam v nedeljo...

Default avatar

enaporocena

Bom prišla pogledat bikini car wash :) Moj bo pa doma ostal, ker ne sme tega gledat :P

stari dobri časi

enaporocena je napisal/a:
Bom prišla pogledat bikini car wash :) Moj bo pa doma ostal, ker ne sme tega gledat :P
Evo, to je pa zaradi te nove mode, da morajo biti babnice vse pobrite in scufane med nogami! V mojih časih so bile lepo ščetinaste in niso rabile nosit nobenih bikinijev na car wash, lepo so prišle v naravni Evini bio-eko-podobi, nage in gole kot se reče, namesto z bikiniji so pucale avte s pošamponanimi lastnimi čisto naravnimi ščetinami!
Default avatar

enaporocena

stari dobri časi je napisal/a:
enaporocena je napisal/a:
Evo, to je pa zaradi te nove mode, da morajo biti babnice vse pobrite in scufane med nogami! V mojih časih so bile lepo ščetinaste in niso rabile nosit nobenih bikinijev na car wash, lepo so prišle v naravni Evini bio-eko-podobi, nage in gole kot se reče, namesto z bikiniji so pucale avte s pošamponanimi lastnimi čisto naravnimi ščetinami!
No evo, to si pa lahko doma omisliš.