Forum.Over.Net

Starševski čvek

Nudistična plaža Starigrad-Paklenica-Zadar

Default avatar

NudistkAna

Zanima me če je kdo že preživel dopust v Staremgradu v bližini Zadra.

A je tam okoli kaj nudističnih plaž in če so primerne tudi za majhne otroke?

Hvala Vseh informacij bom vesela.
Default avatar

Nudizem je prepovedan

HRvaška je katoliška dežela, ki ne dovoli nudizma.
Default avatar

nikakor

NudistkAna je napisal/a:

Nobena nudistična plaža ni primerna za otroke. Pa dajte nehajte otroke posiljevat z vašimi opletajočimi joški in kosmatimi jajci!
Default avatar

Tako je!

nikakor je napisal/a:
NudistkAna je napisal/a:

Nobena nudistična plaža ni primerna za otroke. Pa dajte nehajte otroke posiljevat z vašimi opletajočimi joški in kosmatimi jajci!
Tako je! To je spolna zloraba! Saj ni čudno, če zagovarjajo seks 15-letnic s 35-letniki.
Default avatar

Zelo ste ji pomagali

Vsi-e ste ji zelo pomagale važno da vas je zrajcajo v naslovu nudistka nudistična.
Default avatar

Primitivci

Če imaš ti povešene joške še ne pomeni da jih ma tudi avtorica, a za higieno pri moških še nisi slišala in britvice pa to...
Default avatar

Dejstvo je tako

Nudistična plaža ni primerna za otroke in pika!
Default avatar

Nudizem je prepovedan

Nudizem je prepovedan je napisal/a:
HRvaška je katoliška dežela, ki ne dovoli nudizma.
Evo se kesam sem dal prst v rit in globoko diham.
Default avatar

nikakor

Primitivci je napisal/a:
Če imaš ti povešene joške še ne pomeni da jih ma tudi avtorica, a za higieno pri moških še nisi slišala in britvice pa to...
Tudi pokončno štrlečih joškov, od katerih en gleda na Vič, drugi pa v Domžale, ne rabi tiščat otrokom pod nos. Jajca, binglajoča med koleni pa niso nič lepša, tudi če so obrita.
Zadovoljna?
Default avatar

NudistkAna

Ja hvala vsem, sem po daljši odsotnosti ugotovila zakaj me dolgo ni bilo na monu.

Samo v razmislek vsem, ki ste se rodili oblečeni!!!

NudistkAna
Default avatar

Rdeči trikotnik

Sem bila enkrat na nudistični plaži in sem videla marsikakšen prizor, ki bi imel na TV oznako rdeči trikotnik = prepovedan ogled mlajšim od 15 let. Na TV je prepovedano, v živo pa dovoljeno. Razkrečeni stari prdci, ki jim mahedrajo uvela moda so pa res primeren prizor za kogarkoli.
Default avatar

ti si rekla

No ja, saj svoboda življenja, je za nekatere le preveč.
Default avatar

no-ja

Jaz bi avtorico takoj prijavila na CSD, kaj se to pravi, otroke peljat na nudl......groza in strah, pa ti otroci ni variante, da bodo kdaj normalni.

Avtorica, pa kako ti kaj takega pade na pamet, potem pa še na monu, kjer so sami spodobni ljudje doma, to sprašuješ - mislim, da ravnokar v tvoji smeri letijo telepatske misli, v katerih te preklinjajo na večno trpljenje tam spodaj:)
Default avatar

nikakor

NudistkAna je napisal/a:
Ja hvala vsem, sem po daljši odsotnosti ugotovila zakaj me dolgo ni bilo na monu.

NudistkAna
In kaj ima plaža z rojstvom? Greš v službo, trgovino, na ulico... tudi naga? S široko razkrečenimi nogami?
Zakaj pa ne? Saj si taka rojevala. A hodiš po ulici naga, umazana in se na ves glas dereš? Zakaj pa ne? Saj si se taka rodila.
Default avatar

Logika je taka

NudistkAna je napisal/a:

NudistkAna
Nismo se rodili oblečeni to je seveda res. Rodili smo se nagi in sluzasti, nismo znali nadzorovati iztrebljanja blata in urina. Ali to pomeni, da bomo tudi zdaj kakali in lulali, kjer nas prime?
Default avatar

Naturist

Rdeči trikotnik je napisal/a:
Sem bila enkrat na nudistični plaži in sem videla marsikakšen prizor, ki bi imel na TV oznako rdeči trikotnik = prepovedan ogled mlajšim od 15 let. Na TV je prepovedano, v živo pa dovoljeno. Razkrečeni stari prdci, ki jim mahedrajo uvela moda so pa res primeren prizor za kogarkoli.
Jaz pa na nudistično plažo hodim zaradf sebe in me boli K... za druge in ne grem iz potrebe, razloga, kot ga imaš ti da gledaš stare prdce. Ko boš ti enkrat stara in boš prdnila ti bo med nogami zaplapolalo spomni se mojih besed.
Default avatar

Ja ja itak zaradi sebe

Če hodiš zaradi sebe zakaj potem ne najdeš kako osamljeno uvalico, kjer ni nikogar in si osončiš svoja muda do amena?
Zakaj potem rineš v gužvo nagcev?
Default avatar

HAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAAAAAAA

Naturist je napisal/a:
Jaz pa na nudistično plažo hodim zaradf sebe in me boli K... za druge in ne grem iz potrebe, razloga, kot ga imaš ti da gledaš stare prdce. Ko boš ti enkrat stara in boš prdnila ti bo med nogami zaplapolalo spomni se mojih besed.

Samo to pa bi ble noč ne more videt tak "tošl" , ki plapola kot zastava v burji.
Default avatar

Tožba bo

HAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAAAAAAA je napisal/a:
Naturist je napisal/a:

Samo to pa bi ble noč ne more videt tak "tošl" , ki plapola kot zastava v burji.
Sem tole prebrala v pisarni evo punce se krohotajo, ena je pa letela na WC da se ne poščije v pisarni.

Vi ste res mal prsmojeni.