Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost prvič sm vidu novo škatlico od cigaret…

prvič sm vidu novo škatlico od cigaret…

vsa čast tistmu k je omogočil -keber- da se je na tem področju napravil red !!! če bi bili vsi taki ministri v državi k je g. keber pol bi bli mi najbolj neskorumpirana pa urejena država na svetu!
men je tok všeč k piše KAJENJE UBIJA.
IN NE RAZUMEM TISTIH , ki še vedno kadijo !
piše da ubija (in je to tudi dokazano) pa še vedno kadite.
lahko razložite zakaj ste taki debili?

To cenim! Se popolnoma strinjam s tabo. Ljudje zakaj kadite, pa ceprav je toliko stranskih ucinkov?

Počno, s tem je pa tako. Kajenje ne ubija direkt, prav gotovo pa je zelo škodljivo in kadilci imajo dobre šanse, da fašejo raka na grlu ali na pljučih.

Kaj pa ti, Pončo, verejtno ne kadiš, kajne. Pa si popolnoma prepričan, da živiš zdravo? Si si že ogledal spisek dejavnikov tveganja, ki vplivajo na to, da dobiš kakšno vrsto raka? Bolje da ne, sicer bi ugotovil, da nisi bistveno na boljšem od kadilcev. Poslušaj, IZ NIČ lahko jutri dobiš levkemijo, npr, in v letu dni te pobere.

Zato se mi zdi malo bebava ta gonja proti kadilcem in kako kajenje ubija. Samo enkrat se živi in če nekomu paše kadit, naj pač kadi. V krtovo deželo itak gremo vsi, eni prej, drugi kasneje.Življenje je treba uživat, nikoli ne veš, kako kratko je in eni ga uživajo tako, da pač kadijo.

Eni pa so celo življenje zdravi in se ubijajo v prometnih nesrečah.

PS: pa ne kadim, da ne bo pomote.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

– g.Keber pravi kajenje ubija (pa sm 100 % da vseh ne bo ubilo)
– katoliška cerkev pravi nič seksa pred poroko,ker potem zakonska zveza ne more biti tista “ta prava” (pa sm tud 100 % da je precej takih zakonskih parov,ki so seksali pred poroko zelo srečnih in jim nič ne manjka)
-policaji pravijo hitrost ubija (pa sm 100 % da tud to ni zmerom res)
………… itd ….. primerov je še polno …….

kdo je zdaj debil ? mogoče vsi ?

_____________________________________ življenje ni orehova potica

Ti tut zivis, pa ves da te bo to ubilo. In delas kaj na tem?
Sej jst ne kadim, ampak vseeno ne mores rect ljudem k kadijo da so debili.

Minister sporoča tudi, da prekomerno pitje alkoholnih pijač škoduje zdravju…
Pa sem prepričana, da je veliko več mrtvih zaradi alkohola in ne zaradi cigaret.
OK; škodim sebi – priznam in se tega zavedam, a moje življenje je moja odgovornost. Škodim le svojemu zdravju, državni blagajni močno koristim. Se zavedate, da več kot 65% cene cene cigaret dobi država v obliki trošarin in davkov?
Alkohol pa – le škoduje zdravju? Vsem mrtvim na cestah, vsem samomorilcem, vsem tistim, ki naredijo “nerodnosti” pod vplivom alkohola?

Koliko takih in drugačnih tragedij prinese alkohol in koliko cigareti?
(ostajam samo pri legalnih drogah!)

Sem kadilka in tak napis me ne bo spreobrnil.
Dodajam pa še, da NIKOLI ne kadim v prostorih, kjer to ni zaželeno, niti pri nekadilcih doma, tudi v službi v pisarni ne kadim! Nihče ni pasivni kadilec zaradi mene!

Amen!

Spider, po dolgem času (ali tudi ne) si spet nekaj pametnega povedal…..pa le ne bo tak kurčevo usran zame kot je kazalo

PORAVEK: usran DAN kot je kazalo, ne ti!! oprosti za lapsus

Ja ma res … kaki debili, ej … :)))))))))))))))))))))))))))))))))))) He he he … jst že … hm … koliko časa je že … nisem več debil(ka) … :))))))))))

Sicer pa … da kajenje ubija … hm … ja ben LAHKO ubija oz. pripomore k temu, da si bolj podvržen določenim boleznim … drugače pa … mislim, da niti ni tko hudo, kot je prikazano na škatlicah … :)))))

Če dam samo primer … pred pol leta je umrla ena moja prijateljica, ki ni nikoli v življenju ne pila, ne kadila, ne nič škodljivega … Imela je pa raka … stara 26 let …

Lp, Bgv

*********Alkohol pa – le škoduje zdravju? Vsem mrtvim na cestah, vsem samomorilcem, *****

Ja, pri vseh teh bo država privarčevala pri penzijah.

Meni se zdijo napisi brezvezni in zavajajoči. Če bi kajenje res ubijalo, kako da nekateri kadilci doživijo 90 let in več?

glej milo rečeno je tvoje razmišljanje v podnu.
da res je, vsak lahko faše levkemijo in mne vem kaj še vse in vprašanje je kaj zdravega pojemo in kaj ne . to pa zato, ker nismo seznanjeni s tem in ne vemo kaj pouzvajalec tlači v svoje izdelke in kaj ne .
Ampak, nedragi moj spajder, ZA KAJENJE JE DOKAZANO DA POVZROČA TO IN ONO, se pravi da se kadilci z vednostjo in zavestno odločajo za ubijanje oz. za izjemno povečanje možnosti da zbolijo za tem in onim.
KAPIRAŠ??
Ne moreš ti ali jaz odločat o nečem kaj boš jedel pa pil, če za tisto ni dokazano da škoduje tako kot za cigatere. glej primer , če bi dokazali, da je npr v soku fruc od fruktala toliko in te škodljive setsavine za zdravje , mi verjemi da ga ne bi več pil. razumeš al ne?
skratka tisti ki bo po teoriji fasal levkemijo “iz nič” pr 70 ih letih pa je nekadilec, bi v primeru če bi bil kadilec fasal raka na pljučih recimo pri 40 ih letih pr 43 bi ga pobralo, tako da teoretično ne more fasat še levkemije pr 70 ih , če ga pa že 27 let ne bi blo več. kapiš???

če je bilo zate to kar je spider povedal pametno, potem se mi sam potrduje mnenje da pač drugače kot z zakoni pri…….. ne moreš spreobrnit.

po moji oceni ti, ker tako debilno razmišljaš.
saj ni to rekel g. keber ampak znanost. pa ne mešaj banan in klobas.

kaj je bila morda ta prijateljica B.B. ne vem točno s kje ma je pa na goriškem

pri……… ?? Zavoljo moje močno oslabljene funkcije mišljenja prosim dokončaš besedo?

pohvalno da nihče zaradi tebe ni pasivni kadilec. zelo lepo od tebe in odgovorno.
ko bi bila le še do sebe tako odgovorna.
vidiš dvakrat si neumna:))), filaš državno blagajno , pa še sebi uničuješ zdravje.
le tako naprej, sam če se ti slučajno kdaj zgodi da zboliš za rakom na pljučih, se spomni na vse te cigarete ki si jih prečikala in na dejstvo da verjetno ne boš v krogu izbrancev, ki bi prejemali najsodobnejša in najučinkovitejša zdravila (katerih cena je okoli 10 milijonov za letno terapijo) in da boš strašno trpela ob bolezni.
ko bi kdo to probal na svojih bližnjih npr. bi pri zdravi pameti takoj prenehal kaditi.

primitivcev, predlagam ti da prebereš vse moje poste na to temo da boš dobila celotno sliko.

zame so totalni ker se zavestno ubijajo, saj ne trdim to je moje mnenje.
tako kot bi trdil zate da si debil če bi se vsak dan zavestno iz balkona metal na glavo. pol pa še pričakoval medicinsko pomoč halo???!!!

Si pa optimističen, če verjameš, da se da primitivce z zakoni spreobrniti.
Celo zelo optimističen.

kako pa veš da ni pila ali jedla nič neškodljivega?
mogoče je , pa še ni dokazano.
veš tole je zame posploševanje.
poznam primer 16 letnika v sloveniji, ki je bil zastrupljen s svincem in so ga komaj rešili.
pa ni jedel pa pil nič škodljivega.
sam ker so se zagrizli v ta primer so ugotovili zakaj se gre.
fant je rad praskal po steni svoje sobe in jedel tisti prah ker se mu je zdelo to fini(nekako tko kot ko vdihavajo lim in se kao drogirajo), no ta barva pa je bila še stara svinčena barva in od tega se je zastrupljal.
me razumeš?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close