Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vsa ta misija evrovizija pa daleč najslabša uvrstitev sploh

vsa ta misija evrovizija pa daleč najslabša uvrstitev sploh

Zanimivo kajne? Treba priznati, da se rtv-ejevci venomer trudijo najti zmagovalni recept za evrovizijo, a se se zdi, da se bolj ko se trudijo, slabše je. Nič ne pomaga, če prepustijo odločitev ljudstvu – pošljemo jodlarje, če je komisija je kuhinja, če pa naredijo cel šou, ki traja več kot pol leta, da zberejo eno pesmco pa je uvrstitev daleč najslabša. Se mi kr mal smiljo 🙂

Ja, res:))

Ljudska modrost pravi, da je Evrovizija itak ena kuhinja že sama po sebi, zato ne rabijo še ene majhne Slovenije. Jaz pravim, da ukinimo udeležbo oz. naj jo spelje (če želi) pop tv ali kakšna podobna tračarska televizija.

nova
Uredništvo priporoča

lani smo se čisto u redu odrezali

letos je bil pač komad zanič.

Ko bomo spet koga pošiljali naj bo to SLAKONJA!!!! Bomo 100 posto v finalu!

tudi sama sem o tem razmišljala, pa še o nečem … namreč letos se je poljska odrekla strošku eurovizijske popevke, bodo denar raje vložili v prihajajoče nogometno prvenstvo ki bo na poljskem, pa poljska ima v teh časih recesije res zavidljivo gospodarsko rast in recesije sploh ne občuti … pri nas se obeta košarkaško prvenstvo, kjer nič ne štima in vprašanje če jim bo ratalo izpeljat prvenstvo čez … pa mečemo denar v tole misija beda evrovizija … sej ne vem kaj bi človek sploh rekel …

Čakajte malo,…komisiji v sestavi Raay, Jonas, Darja Švajgar in Tina od Tabujev ste misila, da bodo uspeli najti optimalnega kandidata????

Jonas se je vse čas zafrkaval, Darja zame itak ni merodajna, Tina je naduvana do amena, pove pa nč pametnega,…Raay pa je mogoče dal kakšnepameten komentar tu in tam.

Pa nima nič prosti Evi in nič prosti pesmi,…ampka to ni bilo za na Evrovizijo in pika.

Potrebno je razumeti, da je bila serija Misija Evrovizija pač šov, kot talenti in je bil cilj nastop na Eurosongu v bistvu nagrada za zmagovalko.

Nisem sicer spremljal celotne zadeve podrobno, vendar tu vidim ekonomsko korist. Lažje so prodali oglasne bloke in hkrati zaslužili z SMSi, ki so jih pošiljali ljudje (najverjetneje se je kaj glasovalo skozi evrovizijo?). Tako bi bilo logično.

Lep pozdrav, Iztok http://www.facebook.com/avtoovernet Avto.Over.Net na Facebooku http://twitter.com/#!/avtoovernet Avto.Over.Net na Twitterju http://avto.over.net/ http://iztokfranko.tumblr.com/

Lani mi je bolj všeč, ker so bili znani glasbeniki in se je izbiralo med njimi. Letos je bila komisija super, ampak izbor pevcev slab. Ene dve moje favoritke so pa odletele ven, pa še zdaj ne vem, zakaj. Obe sta prekašali Evo. Mogoče ne glasovno, glede pojave na odru pa sigurno.

Meni pa je bila celotna Misija Evrovizija zelo všeč,bila je odlična razvedrilna oddaja s še bolj odličnim Slakonjo.Vsaj meni daleč boljša od Talentov in X faktorja. Finalistke so bile že v redu, na žalost pa RTV-jevcem ni uspelo pri naboru skladb za Eurosong, niti ena ni bila primerna za ta show.
Tudi dvojčici po moje ne bi dosegli bistveno boljše uvrstitve. Očitno Slovenci ne znamo napisat (ali pa naročit) kakšne res dobre pesmi, ki bi bila všeč širši evrovizijski publiki.

Pri vsej tej zgodbi smo jo najbolje zakuhali Slovenci s končnim izborom. Iz žirije ter iz glasovanja moramo izločiti nas, in nas zamenjati s tujci iz vseh nastopajočih držav – naj jim plačajo pot in en dan bivanja v Ljubljani, pa bo še vedno ceneje, kot brezplodno pošiljati komade, ki so všečni nam Slovencem in nikomur drugemu….

Jaz pa mislim, da bi morali po izboru za pevko/pevca imeti še izbor za avtorja skladb. Naj se prijavi več avtorjev, pa naj vsak teden en izpade in ostane najboljši z najboljšo pesmijo.

Kot je že ena včeraj napisala….raja je izglasovala in raja naj požre govno…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

ja, pa kakšno govno, drr, no. mialim, kaj pa je takega ta šov pomembnega za tvoj život, a se zaradi takih stvari sekiramo? jao no. še za nogomet se ne bi sekirala, k naših ni na ecropskem, se pa zaradi ene evrovizije. pa take besede, govno pa to.

New Report

Close