Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

ŽENSKI IDEAL

Default avatar

moski 111

No katera od znanih Slovenk pooseblja zenski ideal za moske oz. za zenske. Obstaja sploh?
Default avatar

nekaj jih je

Ruth Podgornik je zakon.
Default avatar

nekaj jih je

Tina Maze, Petra Majdič
Default avatar

moski 111

Prav presenecen nad izborom.
Default avatar

nekaj jih je

Zakaj? To so tri ženske z neverjetno psihično voljo, občudovanja vredno, da ima nekdo toliko volje. In še lepotice so. Ruth tudi ni več rosno mlada pa zgleda neverjetno odlično. Če bom jaz pol tako fajn zgledala v njenih letih :).
Default avatar

moski 111

Ponavadi slisim tako od moskih kot zenske druga imena :) No vsak ima svojo listo.
Default avatar

Alexis

Najlepše so mi Tina Vrhovnik (bivša Cavazza), Nina Pušlar, pogojno UIa Furlan (ene 5 kg več bi ji pasalo). Skratka lepi obrazi in normalna do vitka postava, čim manj peroksida in operacij.

Najmanj všečne pa ženske tipa La Toya, Danica Lovenjak in Špela Grošelj
Default avatar

Princess28

Meni je bila pa že od nekdaj najhujša Katarina Čas, pa Douzen Kross ti dve sta mi hudi. Petra Majdič? Sem mislila da je to dec haha, ok šalo na stran moja mami pravi tej ženski ded.
Default avatar

nekaj jih je

Meni so pač všeč ženske z močno voljo. Bojevnice.
moski 111 je napisal/a:
Default avatar

moski 111

Prav smesno kot kaze mi bolj pasejo tiste z minus lestvice :)
Kdo je Douzen Kross?
Default avatar

Alexis

Ja če imaš rad špeh in ne opaziš manj kot D (hvalabogu, da nas ne opaziš), potem že. Saj se ne sekiramo. Naš okus se ne bo spremenil zaradi tvojega.Tudi všeč si ne bomo manj zaradi tvojega okusa.
Default avatar

moski 111

Nado poznam in dobi plus ker je je dala lekcijo Strelu o njegovem sportnem zivljenju :)
Princeska cisto brez tezavic bi sel mimo tega angelcka.
Default avatar

katenjka

Princess28 je napisal/a:
Meni so tudi všeč (fizično) take ženske ok petre majdič ne bom komentirala, njeni atributi niso toliko vizualne narave.

Koda: Izberi vse

"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i]
[sup]france balantič [/sup]
Default avatar

Princess28

Ja meni je Doutzen, res lepa obraz ima fenomenalen, sploh oči in postava ima obline, ni taka kot so tiste high-fashion koščene manekenke.

Ne vem kaj je s Petro Majdič, samo res izgleda kot neka možača, tista široka ramena pa ne toliko ramena, njen obraz. Kot da bi jedla moške hormone. Pa dobro, itak so okusi različni, obstajajo tudi moški, ki jih privlačijo možače.
Default avatar

Bibita_Melita

moski 111 je napisal/a:
Zdaj boš šele presenečen :))))))))))

Na prvem mestu Bibita_Melita... res pa je, da nisem znana osebnost. :)))))))
Default avatar

moski 111

Alexis je napisal/a:
Kaj si tolk borbeno razpolozena. Nihce ni nic pljuval ampak samo izrazil mnenje. SIcer pa videz ni vse. Ceprav mnogim (bolj zenskam) pomeni zelo veliko.

,
Default avatar

moski 111

Bibita_Melita je napisal/a:
Ne nisem presenecen, poznam veliko zensk ki menijo da so super in najlepse. Ok, ceprav vem da z Bibito nikoli na prvo zogo.
Default avatar

katenjka

Princess28 je napisal/a:
Meni se to ravno ne zdi, nima ravno širokih ramen, vsaj koliko se je jaz spomnim, v obraz ni ravno neka klasična lepotica, mogoče za svoja leta ne zgleda ravno full mlada, ampak daleč od tega, da bi se spraševala, kako je lahko všeč kakemu moškemu. Imam pa eno mnenje do žensk, ki kakorkoli jemljejo otrokom očeta, ampak ne vem vsega, tako da ga bom zadržala zase.

Koda: Izberi vse

"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i]
[sup]france balantič [/sup]