Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina Psička Nera išče ljubečo družino z otroki

Psička Nera išče ljubečo družino z otroki

Žal se včasih ne izteče vse tako, kot bi si želeli…
Zaradi čustvene stiske in tudi neodgovornosti posvojiteljice, Neri ponovno iščemo dom,
boljši kot je ta, ki ga je donedavnega za kratek čas imela.
Zaželjeno notranje -zunanje bivanje, NOBENE VERIGE!!!
Psička je čudovita, igriva, mila in prijazna, zelo rada ima otroke, kakor tudi vse živalice. 15

Nera je trenutno v Ljubljani.

Kontakt: Tanja 068 156 830 ali ZS ali na moj email.

Hvala vsem!

mag. Petra Rezar

Stiskam pesti da se bo kmalu grela na kavču in uživala na sprehodih! Pri nas na žalost ne bi šlo, saj imamo že majhno psičko, ki pa se boji večjih psov 🙁 pa tudi tako nam čas ne bi dopustil še ene zverce. Ner, drži se kmalu boš že pri nekomu, ki bo zate prijazno skrbel!

Lep pozdrav Neri in vsem ostalim,
Pajeljubka

Daj oglas na http://www.ljubljencek.si
In srecno!

Vse tiste, ki cvilite…..OJOJ KAKO BI JO IMELA, PA ŽE IMAMO DOMA…….OJOJ KAKO JE CORTKANA, SAMO NIMAM PROSTORA, …..JAZ BI JO IMELA, SAMO…….PA JAZ ,SAMO………

Tako ste bedne, da bodite rajši tiho!!!

Pasleljubke ste največji bedni ‘sekret’ na tem svetu! Tako butastih bab ni na tem svetu!

Predvsem dihaj!

Saj te bo še kap.

Saj te bo še kap.[/quote]
?? Pa kaj vam je? Saj ima prav! Jaz bi pričakovala vprašanja v zvezi s psičko, ne pa pojasnjevanja zakaj je ne moreš vzeti.

Saj ima prav, vsi pišejo kako bi jo imeli, vzamejo je pa ne iz 1001 razloga.
Brez veze!

Se strinjam z “kako ste bedni”. Za Nero pa držim pesti, da čimprej najde stalen, prijazen in ljubeč dom.

Petra, kako velika pa je Nera? Sprašujem za sosede, ki so se v začetku meseca poslovili od 15-letne psičke, pa se ponovno odločajo za posvojitev in malo pregledujemo oglase. Psička pa bi sicer živela v stanovanju.

Nerina slika je v priponki, ki jo je pripela Petra Rezar.

Nera je res čudovita, prijazna psička.

Ja, sem videla in jo tudi pokazala zgoraj omenjenim sosedom. Ampak ne znam(o) oceniti velikosti 😉

New Report

Close