Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jih že grabi panika

Jih že grabi panika

Vlada očitno vleče dobre poteze, ki že dajejo rezultate. Uspela se je dogovoriti s sindikati, čeprav so ti bolj leve provenience in bliže , uspela je preprečiti dolgotrajno stavko JS, v gospodarstvu so zadovoljni z uvedenimi ukrepi, EU je z ukrepi zadovoljna. Počasi ustavljamo “vožnjo navzdol” in se približujemo prevoju v navzgor. Ker se stanje izboljšuje, vidne predstavnike ljubiteljev pingvinov in tiste, ki so večno zapriseženi srpu in kladivu že grabi panika.

Hi,hi, bravo koalicija !

Ubogi revež…

..?? ..dobre poteze?…O kateri govoriš- francoski?

Kakšna panika?

Ti, a si res Janez lase farba?

Tudi jaz sem takoj pomislila na Francijo!

novih volitev kot keže ne bo, janšu uspeva krmariti, torej nekateri priviligiranci izgubljajo svoje privilegije, matr, leta so živeli na naših plečih in potem pride grdi grdi janša in adijo.
Panika in histerija, ki v določenih časopisih meji že na znanstveno fantastiko, je eden pokazateljev, da vlada dela v pravi smeri, sicer lih ne vleče najbolj pravih potez ampak dela, česar za prejšnjo vlado nisi mogel reči.
Prav zinimivo bi bilo vedeti, katere verste pomirjeval gredo te dni v obtok in predvsem, kdo jih kupuje:))))))

janšu?
verste?

svašta :)))

[/quote]

janšu?
verste?

svašta :)))[/quote]

Svašta ?

Pa odakle si mi ti ? Iz Ljubljane ?

janšu?
verste?

svašta :)))[/quote]

ups, 2x zatipkala, pa saj veš da sta u in i skupaj na tipkovnici, in tisti e se kar vrinil noter, sorry no.

Samo zakaj te pa “lih” ne moti, pa janša z malo, pa cel kup vejic mi manjka?

Dete ubogo naivno. Seveda priviligiranci izgubljajo svoje privilegije, ampak nadomestijo jih samo drugi priviligiranci.

jemlješ??? Mogoče bi bilo dobro, da prideš “down”, namesto da si “high” in stopiš v realen svet??? Mucek, ne smeš vsake tablete popat, ki ti jo dajo.

Zaenkrat ta pomirjevala še primejo, kaj bo pa po sprejetih ukrepih, ko bomo imeli slabša?

Važno, da se dela, a ne? Tudi če je to delo samo jemanje drugim zase.

Janšu je drugače čisto pravilno.

Komandir, ko bi vsaj imel prav.

Janša je car.

Jaz sem pa mislila, da je Janez.

vožnjo navzdol mamo k eni od 2004-2008 niso naredili nič pa samo kasirali denar od patrij

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Lahko si brez skrbi. Imam prav. Vedno ko višnjevi borci za srp in kladivo pritisnejo na medije in ljudstvo, pomeni to, da dela njihov politični sovražnik (ker izraza tekmec ne poznajo) zelo dobro. In prav to se dogaja sedaj. Kljub antarktiki, kjer se menda eni odpravljajo graditi nov supermarket za pingvine.

Lahko si brez skrbi. Imam prav. Vedno ko višnjevi borci za srp in kladivo pritisnejo na medije in ljudstvo, pomeni to, da dela njihov politični sovražnik (ker izraza tekmec ne poznajo) zelo dobro. In prav to se dogaja sedaj. Kljub antarktiki, kjer se menda eni odpravljajo graditi nov supermarket za pingvine.[/quote]

Sem potolažena. Svetla prihodnost, prihajamo.

A že tako zgodaj so vaju za vikend spustili iz Polja? Mislila sem, da šele po 15h.

Vožnjo navzdol imamo k eni od 1991 do 2011 niso naredili nič. Med temi enimi je tudi aktualni “capo di banda”, ki je svojo priložnost že imel v obdobju rasti.

…”stanje se izboljšuje”, a res…..morebiti se danes še nisem zbudila……drugače pa, Janši, je pravilno in ne Janšu…….

Janšu je popolnoma pravilno. Tako kot Baracku Obamu, Osamu bin Ladnu. Iz slov. pravopisa:

Jánša -e in Jánša -a m, druga oblika z
-em oseb. i. (á; á) |slovenski čebelar;
slovenski politik|

Kolikor se meni zdi je prav oboje. Mi imamo doma Žiga in bi lahko rekli takole:

Žigu uspeva ali Žigi uspeva…..oboje je prav………..ker pa je Žiga fant bi znalo biti malo bolj pravilna “moška” raba, torej Žigu uspeva

razen če se imena in priimke sklanja različno 😉

New Report

Close