Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ANGELSKA

ANGELSKA

Daj mi nekaj povej,

ali naj preimenujem starševski čvek v vedeževanje

ALi misliš, da bodo ljudje končno dojeli, da je vse odvisno od njih in ne od napovedi iz kart.

Da je to podobno vprašanju, bom naredil izpit ali ne:

Odgovor je možen samo eden, če se boš učil ja, če se ne boš ne. Obstaja še druga možnost, da vlomiš v redovalnico in si ponarediš oceno.

Zakaj ljudje danes služijo več z vedeževanjem kot z delom? ker ljudje ne bi dali za dodatno zdravstveno zavarovanje, bi pa dali za vedeževanje? Pardon, popravljam, vedeževanje na MON-u je zastonj.

Če pa prideš na obisk, se bova dogovorila in tii bom odprl poseben forum, pa boš lahko neomejeno delala. Samo rad bi te spoznal. pravzaprav kogarkoli, ki se ukvarja z vedeževanjem, ampak hočem to osebo najprej osebno spoznati.

Kdo je za?

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

:-))) Ravno to sem pomislila včeraj..da potrebuje svoj forum.
Daj, Angelska, predstavi se Primožu…

Lep dan vsem!!!

Ines

Ines, daj mi lepo po domače povej, kaj se spremeni v vašem življenju, če vam nekdo, ki ga ne poznate, reče, da bo šlo na bolje ali da so karte slabe?

Kaj se spremeni?

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Eh, Primož, no. Nič se ne spremeni. Ponavadi se ljudje na takšne zadeve obračajo, ko so na tleh, obupani, brez volje, ne vidijo smisla….in pač dobiš odgovor kot je saj bo ok, obrnilo se bo na bolje, srečali boste ljubezen svojega življenja, popravilo se vam bo finančno stanje, dobili boste službo….itd.itd…

in v tistem trenutku je to dovolj, da človek lahko malo globlje vdihne. Razumeš? Gre za psiho in nič drugega.

Zakaj pa potem ljudje zmečejo vse svoje prihranke nekim šarlatanom, zdravilcem, ljudem, ki jih zdravijo skozi telefonski pogovor, polagajo roke na telo, itd itd….oni pa so na smrt bolni???!!! pač, psihološko pomaga. Ko ti nekdo reče nekaj drugega kar ti govorijo drugi ali pa celo svoj notranji glas. Pa saj ni tako težko razumeti, kaj?

moč sugestije je izjemno močna na labilni osebi.

Saj točno to, kaj pa je drugega forum kot to, da ti nekdo pove, da bo bolje. Potem smo mi tudi vedeževalci? Ali samo manj vredni socialni delavci.

Točne tega ne razumem, vse kar sprašujejo vedeževalce lahko vprašajo mene, samo psiha ljudi pravi, da če si dam predznak vedeževalec, verjamem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, če pa mi je to odgovoril Primož ali nekdo neznan, pa nima vrednosti. Torej ima človek psiho zje….no, če moram imeti etiketo za lepo besedo in pozitivno misel.

To je problem z današnjo družbo, prej verjame nekim samooklicanim gurujem, zdravilcem, vedeževalcem, kot ljudem z izkušnjami, ki nimajo nobenih postranskih namenov.

Seveda mi je težko razumeti, ker ne morem razumeti, kakšno psiho imajo ljudje, da ne verjamejo samemu sebi? predvidevam da zato, ker se ne poznajo in na koncu umrejo v lastni nevednosti, kdo so sploh bili.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Dvomim, da je človeška psiha tako enostavna, kot opisuješ. Drugače se ne bi Freud in ostali velikani tako izčrpno ukvarjali z njo vse svoje življenje.

Pač, očitno še nisi bil ZARES na tleh. Ne ti, ne kdo od tvojih bližnjih. Jaz sem tudi precejšen realist in me take zadeve “malo pogrejejo”. Predvsem iz vidika teh dotičnih ljudi, kako lahko nasedajo in verjamejo, nekateri celo plačujejo…za tovrstne “psiho” usluge.

Ampak kdo smo mi, da bomo sodili kaj nekomu pomaga in kaj ne?

primož,

meni je brati vedeževanje Angelske pravi užitek, napram nekaterim drugim temam, ki jih pišejo stalni “akterji”. Tudi sama sem ji postavila, malce pravoktivno vprašanje, pa sem dobila tak odgovor, da sem se nad njim kar zamislila. Meni delujejo njeni odgovori prav pozitivno in mislim, da se tisti, ki je postavil vprašanje in če sliši pozitiven ali vsaj spodbuden odgovor, počuti bolje.
Ona ne deluje (vsaj name ne) negativno, kot marsikdo tu gor.

Bi pa predlagala, da se zaradi velikega zanimanja odpre, na vrhu naslov ZA ANGELSKO, pa pusti ljudem svoje veselje, za kogar ni pa naj ne bere.

Meni tale vprašanja vedeževalkam kažejo samo raven inteligence in splošne razgledanosti. Ampak saj je tudi potrjeno kdo se obrača nanje. Kakšni doktorji fizike ziher ne.

Nimam pojma o cem vi to, ne poznam angelske, ampak tvoj odgovor mi je pa zelo vsec 🙂

primož,

meni je brati vedeževanje Angelske pravi užitek, napram nekaterim drugim temam, ki jih pišejo stalni “akterji”. Tudi sama sem ji postavila, malce pravoktivno vprašanje, pa sem dobila tak odgovor, da sem se nad njim kar zamislila. Meni delujejo njeni odgovori prav pozitivno in mislim, da se tisti, ki je postavil vprašanje in če sliši pozitiven ali vsaj spodbuden odgovor, počuti bolje.
Ona ne deluje (vsaj name ne) negativno, kot marsikdo tu gor.

Bi pa predlagala, da se zaradi velikega zanimanja odpre, na vrhu naslov ZA ANGELSKO, pa pusti ljudem svoje veselje, za kogar ni pa naj ne bere.[/quote]

Se strinjam,

izmed množice negativnih tem, provokacij in ponavljajočih vprašanj, ki se tukaj gor dnevno pojavljajo so vprašanja za Angelsko pravi balzam…
sama je sicer še nisem poprosila za pomoč…preberem pa kakšno vprašanje, debate in nasvete, ker iz njih veje dobra, pozitivna energija pomoči in sočutja s človekom, ki je v težavah…to je izredno pozitivno
in tega danes na splošno primanjkuje…raje prejmem “dozo” takšne pozitivne energije “tako na daljavo”, kot pa tiste polne obsojanj, napadov na različne skupine ljudi, njihove življenske stile, odločitve…
po mojem bi veljalo bolj odpreti temo za tiste, ki se poslužujejo takšne energije v svojih postih in jih prestaviti na extra forum “očiščevanja notranje jeze”, kot pa pozitivizem Angelske prestavljati stran…
če pa koga moti izmed vsega števola tem – pa res najlažje je – naj preskoči in ne bere, tako ali tako je ponavadi že v temni napisano za kaj gre…

se pa strinjam…iz postov in energije sodeč je oseba, ki jo je vredno spoznati 🙂

…da je vse skupaj odraz današnje družbe in situacije, v kateri smo se znašli. Verjetno marsikdo, ki tukaj sprašuje za nasvet, še pred leti tega ne bi naredil, a ko si na tleh, tako kot ogromno ljudi danes je, potem…ne vem sploh, kaj pričakujejo od tega, ko jim neka neznanka “soli pamet”. Najbrž samo eno vzpodbudno besedo…
Sem že bila na tleh, pa se česa takega nisem posluževala, raje sem energijo vložila v to, kako “se dvigniti”, ker ti takrat nihče ne pomaga…moraš si sam! Še najbolj utopično pa je pričakovati pomoč od osebe, ki me ne pozna, ki ne ve prav nič o meni, ki….ji gre samo za zaslužek.
Ja, res smo naivni v tej svoji stiski!

Primož, sem absolutno za to, da mogoče nekako skupaj spraviš te vedeževalske zadeve…mogoče enako, kot “najbolj butaste” ali pa kaj takega. Ker to, kar se zadnje dni dogaja s to Angelsko in to…poleg tega pa se lahko mogoče kdo še norca zraven dela, kako pa ljudje vedo, da odgovarja res ta Angelska…

Kakorkoli…strinjam se s tvojim pisanjem Primož!
Pa lep dan vsem angelskim in manj angelskim. Res bo lep dan! Tako si je treba reči, pa bo vse ok!

Vedeževanje je odlična tržna niša. Sedaj v teh kriznih časih, ko je še več ljudi v stiski kot običajno pa še posebaj.

primož,

meni je brati vedeževanje Angelske pravi užitek, napram nekaterim drugim temam, ki jih pišejo stalni “akterji”. Tudi sama sem ji postavila, malce pravoktivno vprašanje, pa sem dobila tak odgovor, da sem se nad njim kar zamislila. Meni delujejo njeni odgovori prav pozitivno in mislim, da se tisti, ki je postavil vprašanje in če sliši pozitiven ali vsaj spodbuden odgovor, počuti bolje.
Ona ne deluje (vsaj name ne) negativno, kot marsikdo tu gor.

Bi pa predlagala, da se zaradi velikega zanimanja odpre, na vrhu naslov ZA ANGELSKO, pa pusti ljudem svoje veselje, za kogar ni pa naj ne bere.[/quote]

Noben vedeževalec ne deluje negativno, ker drugače posla ne bi imel. Ve kaj ljudje rabijo, ampak moti me samo etiketa, da se da z vedeževanjem več zaslužiti in so ljudje prej pripravljeni plačati, kot za uslugo svetovanja strokovnjaka.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

primož,

meni je brati vedeževanje Angelske pravi užitek, napram nekaterim drugim temam, ki jih pišejo stalni “akterji”. Tudi sama sem ji postavila, malce pravoktivno vprašanje, pa sem dobila tak odgovor, da sem se nad njim kar zamislila. Meni delujejo njeni odgovori prav pozitivno in mislim, da se tisti, ki je postavil vprašanje in če sliši pozitiven ali vsaj spodbuden odgovor, počuti bolje.
Ona ne deluje (vsaj name ne) negativno, kot marsikdo tu gor.

Bi pa predlagala, da se zaradi velikega zanimanja odpre, na vrhu naslov ZA ANGELSKO, pa pusti ljudem svoje veselje, za kogar ni pa naj ne bere.[/quote]

Se strinjam,

izmed množice negativnih tem, provokacij in ponavljajočih vprašanj, ki se tukaj gor dnevno pojavljajo so vprašanja za Angelsko pravi balzam…
sama je sicer še nisem poprosila za pomoč…preberem pa kakšno vprašanje, debate in nasvete, ker iz njih veje dobra, pozitivna energija pomoči in sočutja s človekom, ki je v težavah…to je izredno pozitivno
in tega danes na splošno primanjkuje…raje prejmem “dozo” takšne pozitivne energije “tako na daljavo”, kot pa tiste polne obsojanj, napadov na različne skupine ljudi, njihove življenske stile, odločitve…
po mojem bi veljalo bolj odpreti temo za tiste, ki se poslužujejo takšne energije v svojih postih in jih prestaviti na extra forum “očiščevanja notranje jeze”, kot pa pozitivizem Angelske prestavljati stran…
če pa koga moti izmed vsega števola tem – pa res najlažje je – naj preskoči in ne bere, tako ali tako je ponavadi že v temni napisano za kaj gre…

se pa strinjam…iz postov in energije sodeč je oseba, ki jo je vredno spoznati :)[/quote]

Ljudje se raje obrnejo na vedeževalce, kot da bi se s sosedom dobro razumeli. Kaj s sosedom, s svojim partnerjem. IN to kar dobite je šele realnost, tisto kar vam nekdo napiše, ker je videl v kartah, je samo megla za dobro počutje, še zdaleč ni nič realnega. Samo strpni so, ker imajo razlog za to.

Vidimo tisto kar želimo in slišimo tako kot želimo.

Moji nasveti so bili vedno samo pozitivno naravnani, ni pa nujno, da so vam bili všeč. Samo v tem je razlika.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

primož,

meni je brati vedeževanje Angelske pravi užitek, napram nekaterim drugim temam, ki jih pišejo stalni “akterji”. Tudi sama sem ji postavila, malce pravoktivno vprašanje, pa sem dobila tak odgovor, da sem se nad njim kar zamislila. Meni delujejo njeni odgovori prav pozitivno in mislim, da se tisti, ki je postavil vprašanje in če sliši pozitiven ali vsaj spodbuden odgovor, počuti bolje.
Ona ne deluje (vsaj name ne) negativno, kot marsikdo tu gor.

Bi pa predlagala, da se zaradi velikega zanimanja odpre, na vrhu naslov ZA ANGELSKO, pa pusti ljudem svoje veselje, za kogar ni pa naj ne bere.[/quote]

Noben vedeževalec ne deluje negativno, ker drugače posla ne bi imel. Ve kaj ljudje rabijo, ampak moti me samo etiketa, da se da z vedeževanjem več zaslužiti in so ljudje prej pripravljeni plačati, kot za uslugo svetovanja strokovnjaka.

primož[/quote]

je res, da dan danes obstajajo ljudje, ki vedeževanje in s tem težave soljudi izrabljajo za svoj zaslužek in okoriščanje…
pravi, dobri s pozitivno energijo iskrene pomoči – to počno zastonj oz. za prostovoljni prispevek klienta…
in angelska to počne tukaj zastonj – zgolj iz svoje dobre volje in pomoči sočloveku temu namenja svoj čas…in to je pozitivno in spoštovanja vredno…
…nasprotno se pa žal tudi tukaj najdejo takšni, ki pod lažnimi nicki zavajajo sočloveka v stiski, se delajo norca s svojimi posti iz težav sočloveka – in ti to počno brez kakršnekoli materialne koristi…če je obojanja vredno materialno okoriščanje vedeževalcev…se mi zdi, to zbadanje in zavajanje z nekimi lažnimi odgovori in svetovanju še tudi toliko bolj zaskrbljujoče in dosti pove o človeku, ki to piše…

kako se pa ljudje odločajo pri izbiri in iskanju poti svojih težav in problemov – pa kdo smo mi,d a sodimo, vsak se odloča sam…kot pravimo vsak je sam svojega življenja gospodar – tudi glede teh odločitev…

ocitno nekateri rajsi zmecejo na tone denarja za vedezevanja, horoskope in podobna sr. da jim to “pomiri” psiho za nekaj casa ceprav dobijo prazne upe namesto da bi se za ta denar zaupali kvalitetnemu psihologu od katerega bi imeli boljsi ucinek, saj bi jim nekako bolj pomiril psiho kt ena kvartopirka, ki po parih seansah “pozitivizma”potegne ven karto smrti ai hudica ipd. da mal stranko pretrese, da se veckrat pride vprasat ce bo kaj bolje v prihodnosti.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Noben vedeževalec ne deluje negativno, ker drugače posla ne bi imel. Ve kaj ljudje rabijo, ampak moti me samo etiketa, da se da z vedeževanjem več zaslužiti in so ljudje prej pripravljeni plačati, kot za uslugo svetovanja strokovnjaka.

primož[/quote]

je res, da dan danes obstajajo ljudje, ki vedeževanje in s tem težave soljudi izrabljajo za svoj zaslužek in okoriščanje…
pravi, dobri s pozitivno energijo iskrene pomoči – to počno zastonj oz. za prostovoljni prispevek klienta…
in angelska to počne tukaj zastonj – zgolj iz svoje dobre volje in pomoči sočloveku temu namenja svoj čas…in to je pozitivno in spoštovanja vredno…
…nasprotno se pa žal tudi tukaj najdejo takšni, ki pod lažnimi nicki zavajajo sočloveka v stiski, se delajo norca s svojimi posti iz težav sočloveka – in ti to počno brez kakršnekoli materialne koristi…če je obojanja vredno materialno okoriščanje vedeževalcev…se mi zdi, to zbadanje in zavajanje z nekimi lažnimi odgovori in svetovanju še tudi toliko bolj zaskrbljujoče in dosti pove o človeku, ki to piše…

kako se pa ljudje odločajo pri izbiri in iskanju poti svojih težav in problemov – pa kdo smo mi,d a sodimo, vsak se odloča sam…kot pravimo vsak je sam svojega življenja gospodar – tudi glede teh odločitev…[/quote]

ZAstonj praviš?

Kaj pa reklama?

Kaj pa delanje imageja na račun brezplačnih nasvetov?

verjamem, da nekateri delajo to tudi z dobrimi nameni in brezplačno, samo za takšno tematiko, se moram z njimi najprej dobiti na kavici, vodi in se osebno pogovoriti.

In res je, kdo smo,d a bomo drugemu govorili in kdo so, da bodo govorili kaj naj naredimo?

Obstajajo ustaljeni načini, kako se pride do željenega rezultata. Bomo videli. Jaz sem za.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

je res, da dan danes obstajajo ljudje, ki vedeževanje in s tem težave soljudi izrabljajo za svoj zaslužek in okoriščanje…
pravi, dobri s pozitivno energijo iskrene pomoči – to počno zastonj oz. za prostovoljni prispevek klienta…
in angelska to počne tukaj zastonj – zgolj iz svoje dobre volje in pomoči sočloveku temu namenja svoj čas…in to je pozitivno in spoštovanja vredno…
…nasprotno se pa žal tudi tukaj najdejo takšni, ki pod lažnimi nicki zavajajo sočloveka v stiski, se delajo norca s svojimi posti iz težav sočloveka – in ti to počno brez kakršnekoli materialne koristi…če je obojanja vredno materialno okoriščanje vedeževalcev…se mi zdi, to zbadanje in zavajanje z nekimi lažnimi odgovori in svetovanju še tudi toliko bolj zaskrbljujoče in dosti pove o človeku, ki to piše…

kako se pa ljudje odločajo pri izbiri in iskanju poti svojih težav in problemov – pa kdo smo mi,d a sodimo, vsak se odloča sam…kot pravimo vsak je sam svojega življenja gospodar – tudi glede teh odločitev…[/quote]

ZAstonj praviš?

Kaj pa reklama?

Kaj pa delanje imageja na račun brezplačnih nasvetov?

verjamem, da nekateri delajo to tudi z dobrimi nameni in brezplačno, samo za takšno tematiko, se moram z njimi najprej dobiti na kavici, vodi in se osebno pogovoriti.

In res je, kdo smo,d a bomo drugemu govorili in kdo so, da bodo govorili kaj naj naredimo?

Obstajajo ustaljeni načini, kako se pride do željenega rezultata. Bomo videli. Jaz sem za.

primož[/quote]

Priznam s tega vidika nisem pogledala na stvar…in še zdaj, ko razmislim…saj forumaši tukaj ne vedo kdo je v resnici, četudi bi se tudi sicer (izven foruma) z namenom zaslužka ukvarjala s to dejavnostjo – je tukaj ne oglašuje pod svojim nickom angelske in ne daje nikakršnih povezav in kontaktov, ki bi nakazovali na to reklamo, oz. izgradnjo imidža za potrebe reklamiranja oz. izrabo foruma v te namene…

jaz sem dovila prej drugačen občutek – ljudje so jo začeli sami spraševati po nasvetih, in ker se je med množico njenih nasvetov našlo tudi zavajajočih z nicki, ki so nakazovali kot da odgovarja ona, se je v dobro iskalcev nasvetov in njihovo zaščito registrirala…torej ljudje so jo z množičnim spraševanjem izpostavili- ni se sama…tako je moje videnje…če pa je realnost drugačna pa nisem jaz da sodim

…če pa je kakorkoli drugače v zvezi s pravili foruma, pa se razume nej bo po pravilih…

Mah, ni vse samo nedolžno. :-S

Moja prijateljica je bila zaročena, noseča. Pa je njen tipček šel k vedeževalki in mu je ta rekla, da ta oseba, s katero ej sedaj ne bo njegova partnerica za večno. Tipček je prijateljico pustil.
S tem, da je vedeževalka mu tudi napovedala, da bo nerojeni otrok sin in da mu bo v veliko veselje, ko bo večji. Jah, da se je vse skupaj v 20 tednu končlalo s splavom ni vedela.

Tako, da…..

ZAstonj praviš?

Kaj pa reklama?

Kaj pa delanje imageja na račun brezplačnih nasvetov?

verjamem, da nekateri delajo to tudi z dobrimi nameni in brezplačno, samo za takšno tematiko, se moram z njimi najprej dobiti na kavici, vodi in se osebno pogovoriti.

In res je, kdo smo,d a bomo drugemu govorili in kdo so, da bodo govorili kaj naj naredimo?

Obstajajo ustaljeni načini, kako se pride do željenega rezultata. Bomo videli. Jaz sem za.

primož[/quote]

Priznam s tega vidika nisem pogledala na stvar…in še zdaj, ko razmislim…saj forumaši tukaj ne vedo kdo je v resnici, četudi bi se tudi sicer (izven foruma) z namenom zaslužka ukvarjala s to dejavnostjo – je tukaj ne oglašuje pod svojim nickom angelske in ne daje nikakršnih povezav in kontaktov, ki bi nakazovali na to reklamo, oz. izgradnjo imidža za potrebe reklamiranja oz. izrabo foruma v te namene…

jaz sem dovila prej drugačen občutek – ljudje so jo začeli sami spraševati po nasvetih, in ker se je med množico njenih nasvetov našlo tudi zavajajočih z nicki, ki so nakazovali kot da odgovarja ona, se je v dobro iskalcev nasvetov in njihovo zaščito registrirala…torej ljudje so jo z množičnim spraševanjem izpostavili- ni se sama…tako je moje videnje…če pa je realnost drugačna pa nisem jaz da sodim

…če pa je kakorkoli drugače v zvezi s pravili foruma, pa se razume nej bo po pravilih…[/quote]

če pogledaš zgodovino, boš videla, da ljudje nonstop sprašujejo po tovrstnih nasvetih, enkrat angelska, drugič ena druga, saj je vseeno, to je kot med, vsi bi radi pomočili prst notri.

Drugače pa ima angelska možnost kontakta, celo mail ima, celo zasebno sporočilo ji lahko pošlješ, tam z lahkoto napišemo, pa se mi oglasite na telefon 090.0000

Vse je reklama, brez skrbi, ampak jo jaz z veseljm naredim še večjo, samo moram prej vedeti, kaj res zna in kakšni so nameni, tako da bom odprl forum, če se mi bo kdo javil.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Priznam s tega vidika nisem pogledala na stvar…in še zdaj, ko razmislim…saj forumaši tukaj ne vedo kdo je v resnici, četudi bi se tudi sicer (izven foruma) z namenom zaslužka ukvarjala s to dejavnostjo – je tukaj ne oglašuje pod svojim nickom angelske in ne daje nikakršnih povezav in kontaktov, ki bi nakazovali na to reklamo, oz. izgradnjo imidža za potrebe reklamiranja oz. izrabo foruma v te namene…

jaz sem dovila prej drugačen občutek – ljudje so jo začeli sami spraševati po nasvetih, in ker se je med množico njenih nasvetov našlo tudi zavajajočih z nicki, ki so nakazovali kot da odgovarja ona, se je v dobro iskalcev nasvetov in njihovo zaščito registrirala…torej ljudje so jo z množičnim spraševanjem izpostavili- ni se sama…tako je moje videnje…če pa je realnost drugačna pa nisem jaz da sodim

…če pa je kakorkoli drugače v zvezi s pravili foruma, pa se razume nej bo po pravilih…[/quote]

če pogledaš zgodovino, boš videla, da ljudje nonstop sprašujejo po tovrstnih nasvetih, enkrat angelska, drugič ena druga, saj je vseeno, to je kot med, vsi bi radi pomočili prst notri.

Drugače pa ima angelska možnost kontakta, celo mail ima, celo zasebno sporočilo ji lahko pošlješ, tam z lahkoto napišemo, pa se mi oglasite na telefon 090.0000

Vse je reklama, brez skrbi, ampak jo jaz z veseljm naredim še večjo, samo moram prej vedeti, kaj res zna in kakšni so nameni, tako da bom odprl forum, če se mi bo kdo javil.

primož[/quote]

zdej je na dopustu

Primož, čisto prav ti dam. Pa nekaterim drugim tudi.
Lej, primer: nekaj let nazaj, sem puncam kar iz heca glegala v kavine “brozge”, ali kar brez vsega napovedala, kaj se jim bo zgodilo. Nekega dne je bila zraven ravnateljica vrtca, v katerem sem delala in čeprav je vedela, da se hecamo, prosila, da pogledam tudi njej.
Žal sem v njeni kavi videla obešanca, kar so videle tudi ostale. Pošalile so se, če ji gre tako slabo, da si hoče dati zanko okoli vratu? Pozneje smo na to pozabile, kot vedno.
Drugi dan smi imeli sestanek v večernih urah. Kar naprej nas je nekaj motilo: zapiranje vrat, okno se je samo odprlo,…
Drugo jutro smo izvedeli, da se je obesil hišnik vrtca. Nikoli več vedeževanja nismo omenjale, mene pa je izučilo, da s takimi stvarmi ni heca.

Res včasih gledam po TV kakšnega “šlogarja”, pa če je človek pozoren, opazi, da kličejo večinoma starejši ljudje. Dajejo jih osamljenost, predvsem pa bolezen. Šlogarji klepetajo do onemoglosti, ljudem pa impulze nabijajo.
Ne bom pozabila, da sem nekoč gledala Karin in vedno, ko gledam takšne oddaje, se spomnim nanjo.
Klicala je uboga ženica, ki je komaj govorila in prosila, naj pogleda za njeno zdravje. Nekaj časa je Karin klepetala, nazadnje pa vprašala, če ima ženska že kakšno njeno kocko?
Ko je ta odvrnila, da ne, jo je vprašala, zakaj ne? Odgovor: žal nimam denarja.
Karin pa ji je zabrusila: Kako nimate denarja? A za telefon ga pa imate? A veste, da boste zanj plačali enkrat več, kot stane moja kocka? Hvala. Na svidenje.

Pa takšni vedeževalci?

Točno, odpreti forum samo za njih – če že šlogajo zastonj, saj je že vsak drugi prispevek: ANGELSKA POMAGAJ.

Če že imam sama kakšna vprašanja ali potrebujem kakšno pomoč, se raje obrnem na tale forum. Pa veš, da mi zelo pomaga.
Že dvakrat sem prosila za pomoč in odgovor. Mnogi se jezijo, če dobijo kakšen “nesrsmen” odgovor. Zakaj? Jaz preberem vse odgovore, pretehtam, kateri mi bolj odgovarja in se tistega držim. In vedno je uspelo. Ne bi mi bilo všeč, če bi bili samo pozitivni odgovori, saj bi se mi zdelo, da me ljudje pomilujejo.

Bodite mi “fajn”! En prostorček pa le dajte tistim, ki taaakkkkoooo veliko sprašujejo, čeprav se jim uresniči le delček tistega, kar želijo.

Lep dan!

Primož,

mislim, da je na forumu precej več drugih škodljivih komentarjev, kot pa jih da Angelska.

Tudi od registriranih na forumu.

Kdor verjame naj verjame, pusti jim-nam užitek.

Pa pozitivno energijo želim vsem skupaj.

:))

Ne, hvala Primož, ni mi potrebno odpreti posebnega foruma. Če bi želela, bi ga sama :).
Poleg tega nimam niti namena, niti časa, da se ukvarjam z gledanjem v karte neomejeno. Že tako preveč časa “zabijem” tu, izključno zaradi tega. Če verjameš ali ne (pa vem, da mi ne), sem začela odgovarjati z dobrimi nameni, ker vem kako je biti v koži tistega, ki sprašuje. Zakaj se kdo obrača po tovrstno pomoč, je pa njegova osebna stvar, ne potrebuje dovoljenja drugih. Še manj pa žalitev, obsojanj in norčevanja, kar je bil tudi razlog, da sem se registrirala.
Nihče me ne pozna, nihče ne ve kdo sem, iz kje sem, nisem znana oseba, tudi ne želim biti, … Ne potrebujem reklame, saj ne računam :)). V karte pogledam le takrat, kadar me kdo prosi.
Odkar sem registrirana, sem dobila le dve ZS oziroma sporočila od dveh uporabnikov (no, od tretjega sem malo prej, moj mail je skrit). Če nimaš vpogleda v to, lahko dotični osebi brez problema javno pokažeta vsa moja poslana sporočila. Da bi se pa jaz osebno javno izpostavljala, pa ne vidim razloga. Potešitev firbca zame pač ni dovolj velik razlog :))
Kljub temu, da imaš o meni tako slabo mnenje, te spoštujem, ker si dobra oseba. Če sem prekršila kakšna pravila foruma, se opravičujem, ni bilo namerno. Glede vsega ostalega imam pa čisto vest.
Da ti pa ne bom več trn v peti, se poslavljam od tu. Bom pa še odgovorila osebi, ki mi je poslala ZS. In ne, ne bo nikjer nobene reklame 🙂

Lp

New Report

Close