Starševski čvek

*** Angelska - želim pomagati fantu

Default avatar
Draga Angelska,

s fantom sva se spoznala v bivši službi. Skupaj sva delala 8 mesecev, vendar so (zlasti) na njem izvajali mobing. Ker odnosa nadrejenih nisem mogla več prenašati sem se odločila, da dam odpoved. Isto je storil tudi moj fant.

Jaz sem novo službo našla v roku dveh tednov, on pa ima težave. To zdaj traja že drugi mesec. Nič ne počne, razen pošilja ponudbe in gre na kakšen razgovor (točno 2). Bojim se, da mi ne pade v kakšno depresijo.

Lepo Vas prosim, da mi pogledate kdaj bo dobil službo?

Lp
Default avatar
Ko jo bo začel resno, ampak resnično resno in aktivno iskat.
Default avatar
In kdaj bo to?
Default avatar
Ko se bo tako odločil.
Default avatar
Hvala
Default avatar
Natali29 je napisal/a:
To ni prava Angelska:) Prava je registrirana in ima lep avatar. Da ne boš slučajno žrla fanta, da naj se ne dela, da res išče službo:)
Default avatar
splohnibila je napisal/a:
Hvala Splohnibila.

Upam, da se bo prava Angelska oglasila...
Default avatar
Natali29 je napisal/a:
Glede službe naj bi mu v bližnji prihodnosti pomagala ženska s svetlo pobarvanimi (ali rjavimi) lasmi.
Marsikaj pa lahko doseže sam z uporabo domišljije in ustvarjalnosti. Potrebuje le dovolj samozavesti, da tvega.
Default avatar
splohnibila je napisal/a:
Hvala za pohvalo :), še posebej pa zato, ker si dobra dušica :)
Default avatar
hvala angelska
Default avatar
He he, tale angelska....hm...., vam je tole kaj znano?:)
Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...
Default avatar
BMW 540 je napisal/a:
Hmmm... ne. Kaj se pa tebi zdi?
Default avatar
Natali29 je napisal/a:
V depresijo ne bi padel tebi, ampak sebi.
Default avatar
hja je napisal/a:

Jah, malo berem, seštevam....in khm....
Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...
Default avatar
BMW 540 je napisal/a:
In kaj si pogruntal BMW? Boš delil z nami?
Default avatar
mene pa zanima je napisal/a:
Najprej se moram 100% prepričat...., drugače ni pošteno....sicer pa Primož preverja.....pa lahko on pove....kaj bo ugotovil....
Default avatar
BMW 540 je napisal/a:
Naj ugibam. Ž....?
Default avatar
mene pa zanima je napisal/a:
ne bi rekla.
ž je mahnjena na astrologijo, tale tu pa šloga s tarot kartami in quick guidom v angleščini... slovenskih izrazov za te karte večinoma niti ne pozna.
Default avatar
BMW 540 je napisal/a:
Primož je preveril in Angelska ni tralala.:) BMW, zavedli so te smejčki.. Angelska jih drugače ne uporablja. Bili so samo v tem postu, namenjeni samo meni in zanje sem ji zelo hvaležna.