Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek klimatska naprava+montaža-kaj mislite, je ta…

klimatska naprava+montaža-kaj mislite, je ta…

Se vam zdi ta klima v redu? Ima kdo Gorenje klimo in kako je zadovoljen z njo?
Hvala za mnenja.

Obenem iščem najugodnejšega ponudnika montaže klime.
Mi koga priporočate?

Ta klima:::)))

http://www.gospodinjski-aparati.si/aparati/klimatska-naprava/gorenje/artikel/26809/

Mi imamo gorenje klimo že 10 let in smo z njo zadovoljni. Moraš vedeti, da je na svetu le par proizvajalcev klimatskih naprav, ki le-te resnično izdelujejo. Je pa veliko blagovnih znamk, ki potem pod svojim imenom te klime prodajajo. Ampak če na klimi piše gorenje, to ne pomeni, da je izdelana v gorenju.

ni je cez airwell….

Ni je čez mici…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Nič ne piše, da bi bila inverterska. Raje pošičite takšne, čeprav so malo dražje – so učinkovitejše in tišje, pa tudi želeno temperaturo dosežejo hitreje.

Pa tudi kakšen vgrajen ionizator se prileže, predvsem če imaš v stanovanju več delujoče elektronike.

Kaj pa pomeni to inverterska???

Drugače pa…HVALA za nasvete!!!

….lahko jih seveda še pišete, ker sem zelo neodločna:)

Živijo,

inverterska klima pomeni, da ima naprava drugače krmiljen procesor, kar se bistveno pozna v nižji porabi električne energije in tišjem delovanju naprave.

Trenutno najboljše razmerje med kvaliteto in ceno ima po mojem mnenju Mitsubishi Electric…cenovno pa se gibljejo med 500 in 1200 eur po enti + montaža in DDV.

New Report

Close