Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Gorenak naj odstopi

Gorenak naj odstopi

Gorenak naj odstopi, saj bo škoda, ki jo povzroča s vojimi ‘junaštvi’, stala davkoplačevalce več 100 milijonov Eur. Za prišparat en milijon, jih bo izgubil na stotine – tipičen slovenceljski ‘manager’.

Prosim, naj mu kdo da drugo igračko in naj menja peskovnik!

Jaz in politika dva različna pojma. Politiko gledam kot neko humoristično odajo. Ko je bil Gorenak v opoziciji, sem se večkrat nasmejal na njegov račun, sedaj pa nič več smeha. Današnja opozicija, pa nima smisla za humor. Bom stare video kasete z dil prinesel, pa bom ALO-ALO gledal, tisto francosko humoristično, ko so angleži protestirali, češ da je žaljiva za angleže.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Kaj pa je spet naredil? Ne sledim!
Tudi jaz bi bila vesela, če bi odstopil on, pa Janša in še kdo, a imam občutek, da trenutna garnitura ne bo hotela odstopiti.

Oni in cela vlada z njim naj gredo v maloro

Miličnik je in bo ostal. on bi bil dober samo za vratarja v kakšnem vrtecu.Največ bi prišparal če bi doma prideloval solato.

On ej največja gniloba tega sistema!

Takoj naj odstopi!

OK, to razumem da eni nimate svoje pameti, pa zato živite po navodilih političnih liderjev. Tam pa je vse samo črnobelo. Ampak flancati o tem, kako bo nekdo izgubil na stotine milijonov Evrov samo zato, ker je iz napačne politične opcije??? . Dajte no malo vklopit vsaj peščico možganskih celic, preden spet copy/pastate politično propagando.

Pa preden se razpočite od polično motiviranega besa – fučka se mi za levičarje, fučka se mi za desničarje, fučka se mi za politiko nasplošno. Ker VSI ko pridejo do položaja, tam samo izkoriščajo sistem sebi in svojim prijateljem v prid.

Sedaj pa lahko začnetre pljuvati po meni, da sem puhoglavi Janšist, pa črnorokec, pa domobranec, pa pedofilski klerikalec, pa kar se boste še debilnega spomnili na to temo. In ne pozabite dopisati kako bi se, če bi zmagala vaša političan opcija, iz neba cedila med in mleko. Lukšič bi vam na domu poučeval vaše sončke, Vlačič do garaže potegnil dvotirno železnico, Pahor bi vam kuhal brezplačno kavo, Jankovič pa podarjal zazidalne parcele. Ob pa nedeljah bi se pri vas na kosilu oglašal Kučan in vas zabaval z monokomedijami 🙂

ki tako razmišlja.

BRAVO!!!


Dobro si jih spucal.

BRAVO!!![/quote]

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Ne zato, ker je iz napačne politične opcije, ampak ker je bedak. Sem prepričana, da policisti trenutno ne bi stavkali, če ne bi bilo nenehnih provokacij in žalitev, objavljenih na njegovem trapastem blogu. So bili dobesedno zrevoltirani in izzvani. Neumni, če se ne bi odzvali.
Minister se mora boriti za svoj resor in svoje zaposlene, ne pa si jih obračati proti sebi. Če ne gre, ne gre, se da lepo povedat, ne pa pritlehno žalit in grozit. Ja, škoda pa je, seveda, če policaji ne kasirajo. In to gromozanska. In popolnoma nepotrebna.

Pozabil si dodat: Mitja Meršol pa bo direktno vsem omenjenim poročal iz vaše spalnice.

Bravo.

vizjak bi pa namesto nas jedel en teden star kruh, kot je bila njegova izjava v njegovi prvi janševi vlogi, ki se bo dokončno sedaj realizirala za nas državljanei.

@ apolitik
nehaj sebe v ospredje postavljat. Če želiš se lahko sam spljuvaš, sicer pa škoda pljuncev. Tu je govora o osebi, ki se obnaša netaktno (neznanje) in vrta dodatno luknjo v državni proračun. Na koncu bo potrebno na stotine milijonov pokriti iz drugih virov, beri davkov.

—> dej nehi no —-> najbrž si ti super strokovnjak za krizne in politične razmere.

Lahko potem poveš kje se izgubljajo stotine milijonov iz Gorenakovega ministrstva?

Kolikor vem je prvi od samostojne Slovenije, ki je zahteval, da se Sindikati čim bolj preživljajo sami.

Pametnjakovič, mogoče veš, da iz proračuna samo policijski sindikati poberejo 64.000 plačanih ur za delo v sindikatu in ne na terenu ali vodenju policije. Vrednost ure je različna. Odvisno kako mesto zaseda policist preden ga nastavijo za sindikalnega zaupnika. To naj plačujejo sindikati sami. To je absolutno navzkrižje interesov in preproste kmečke logike.

To lahko primerjamo s tem, da bi obtoženec na sodišču plačeval nasprotnega odvetnika.

Za DEJ NEHI NO pametnjakoviča še člen o obveznosti izplačil regresa. Pa mi pojasni zakaj ga želijo imeti izplačanega že MAJA????

131. člen
(regres)
(1) Delodajalec je dolžan delavcu, ki ima pravico do letnega dopusta, izplačati regres za letni dopust najmanj v višini minimalne plače.
(2) Regres se mora delavcu izplačati najkasneje do 1. julija tekočega koledarskega leta.
(3) S kolektivno pogodbo na ravni dejavnosti se lahko v primeru nelikvidnosti delodajalca določi kasnejši rok izplačila regresa, vendar najkasneje do 1. novembra tekočega koledarskega leta.
(4) V primeru, da ima delavec pravico do izrabe le sorazmernega dela letnega dopusta, ima pravico le do sorazmernega dela regresa.
(5) V primeru, da ima delavec sklenjeno pogodbo o zaposlitvi s krajšim delovnim časom, ima pravico do regresa sorazmerno delovnemu času, za katerega je sklenil pogodbo o zaposlitvi, razen v primerih, ko delavec dela krajši delovni čas v skladu s 66. členom tega zakona.

??? Si ti z marsa? Sploh veš, kolikšen delež proračuna se napaja s kaznimi za voznike? To je denar, ki trenutno ne priteka in kot kaže, še dolgo ne bo!! Škoda je bistveno večja kot tisti denar za sindikat. Povprečna kazen je tam 200-400 evrov, na dan jih je bilo izrečeno ogromno. Zdaj pa računaj. Blagor voznikom, to pa.

Osebek “cjkbp” si ti mogoče iz bližje Lune??? ;);)

Kazni niso za polnjenje proračuna, temveč za discipliniranje prekrškarjev. Percepcija, da so kazni namenjene za to da bomo dajali plače policistom, zdravnikom, politikom je tako primitivna, da se ne bom globje spuščal v debato.

Že slavni Ježek je v svoji Zvezdici Zaspanki rekel:”Kazen mora biti vzgojna”.

To da enemu revežu s 600€ plače za 10km prehitro vzameš 200€ ni vzgojno. Niti ni vzgojno, da ta isti znesek vzameš bogatašu s 5000€ plače.

Tu sta na voljo takoj 2 odlična predloga, ki sledita motu:”Kazen mora biti vzgojna”.

1. Prekrškarja kaznuješ v {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} od dohodkov ki jih prejema. To je vsaj etično enakovredno. Finančno ne. Vendar imajo osebe z višjimi plačami tudi več znanja, več odgovornosti, in ta naj se kaže tudi na javnih površinah.

2. Kazen stopnjuješ. Prva prekoračitev 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} plače, druga 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, tretja 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

To so vzgojni prijemi. Ne pa da nekoga, ki mu enkrat spodleti kaznuješ, kot tistega motorista ki je divjal po Jesenicah in imel na grbi pri manj kot 30 letih kazni za deset normalnih stoletnikov.

In, Kazni so v primerjavi z zahodom, kjer imajo višje plače totalno neusklajene. Nekje imajo precej nižje kazni in tudi precej manj nesreč, ter precej višje plače.

Tinky Binky, snemi roza očala in poglej enkrat kakšen je realni svet.
Kazni so izključno za to, da polnijo proračun! Če pa so poleg tega še “vzgojne”, to je disciplinirajo neodgovrneže, pa je to le dodatni bonus.

Za tinkiblinki
pa kje ti živiš? Ali vidiš zadeve malo širše ali samo tako kot ti napiše predpostavljeni pisar? Policisti so imeli normo za izrekanje kazni. Na dan so morali prinesti v malho toliko in toliko kazni. Namen ni bil vzgojne ampak zgolj finančne narave.

Tega posta pa ne naslavljaj name, sem čisto napačen naslov. In nisem osebek, ampak sem OSEBA.

tinky binky ti si zagotovo podjetnik….vse tvoje navedbe so ok, vendar je žal večina privatnikov z mercedesi na minimalcu…..torej kaj v takem primeru s kaznimi? in ti prekrškarji so med najpogostejšimi in najhujšimi.

Za Tinky Binky:

Še stavko jim bo moral Gorenak plačat. Samo neumni ščijejo proti vetru.
prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

😛

Samo nasmeh je ostal na mojem licu v mislih pa:”Blagor ubogim na duhu”

hehe.. po razglasitvi volilnih rezultatov smo približno tak kisel nasmeh videli pri tistih, ki so plesali kolo na pesem ‘Vi – ar di čempjons’

New Report

Close