Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj imamo ženske vse v torbicah…wow…

Kaj imamo ženske vse v torbicah…wow…

Danes v službi nekaj iščem po svoji torbici, ki pa ni torbica, temveč že kar mala potovalka. Pa kaj jaz vse rabim, da preživim dan. In to so stvari “za vsak slučaj”:
-papirnati robčki
-majhna toaletna torbica (Lekadol, Nagesin, obliži, maskara, superkleber, Labelo,šivanka in mini sukanec)
-denarnica 1 – veliiika
-denarnica 2 (službena)-malo manjša
-2x šop ključev
-čokoladica, cedevita bonboni (otroci pač)
-kuli, nekaj starih računov
-telefon
-žvečilni
-papirčki od bonbonov
-nekaj špangic in gumic od hčere, ter bakugan od sina
-mal’ca
Se mi je zazdelo, da sem ženska soft različica Mcgyver-a.

Pa saj nisem edina? Včasih vidim ženske s takimi malimi torbicami, pa se prav čudim, kam vse skupaj spravijo….

:)))

Moja je kot sport billy torbica:). Načrtno sem si kupila manjšo, sem mislila kako bo drugače:). Ampak kaj ko je vse tako nujno:).

V moji je podobno kot v tvoji :))

Imam še vrečko iz blaga (da ne kupujem plastičnih), včasih dežnik, šal, kakšne nogavice …. ščipalec za nohte, baterijo (svetilko) …… zobno nitko, včasih tudi ščetko …… selotejp se tudi najde ……. Pa najbrž še kaj :)))

nova
Uredništvo priporoča

Ha-ha,smrketa, prehitela si me! Tudi jaz sem hotela napisati, da imam pravo sport billy torbico! Ko vsake toliko odstranim vso navlako je nekaj kg lažja:-))) Ko mojemu rečem, naj mi kaj prinese iz torbice, raj “privleče” kar celo torbico. Je že obupal nad tem, da bi on v njej kaj našel:-)))

-duda
-najlonke
-denarnica
-ključi
-papirnati robčki
-mini toaletna s šminkami, kondomi, kremicami
-mini peresnica
-blokec
-mini ogledalo s krtačo
-lekadol
-rezervni polnilec za telefon
-vrečka za trgovino
-tamponi in vložek

..pa še bi se kaj našlo :((( Da ne govorim, da je težko noter kaj najti. Ko kaj oščem in privlečem ven, mi reče mož:’in srečni zadetek jeeeeeeeee…’ :)))

…kadar iščem ključe, vedno iz torbice potegnem marsikaj drugega………

nujno potrebne zadeve za v službo:
knjiga,
igle za štrikanje in volna,
mini šah,
remi karte,

štiri v vrsto v potovalni izdaji….za vsak slučaj pač

kaj pa poreče na kondome:)?

Ja, tudi moja je kot nakupovalno središče.
Včasih v trgovini ven vlačim vrečko, pa mi prileti na pult še vložek.

Drgač pa jo prečistim, kadar menjam torbico (npr. zaradi barvne usklajenosti, pa takrat malo stran zmečem.

Jaz se resno sprašujem, kako moškim uspe preživet brez torbice. Mogoče imajo pa čudežne žepe 🙂

kaj pa poreče na kondome:)?[/quote]

To tudi mene zanima?
Ne vem kaj poročena ženska z otorkom dela s kondomi (mislim okoli, da jih potrebuje v torbici).
A s tvojim se kar malo usput v avtu, hotelu itd. malo pocrkljata ali kaj? Tako kot na začetku, ko ne moreš zdržat do prve sobe…

Moški imajo denarnico, ključe v žepu in konec. 🙂

Moški imajo denarnico, ključe v žepu in konec. :)[/quote]

A ste res vse in vsi brez mobitela? Jaz imam dva. Pa malo torbico z otroskimi dokumenti, pa zvecke, pa nujno kozmetiko, pa vse sorte kljuce. Od kar imamo se v vrtcu kartico, imam zanje posebno denarnico. Pa kaksno pisalo in malo belezko.

Moški imajo denarnico, ključe v žepu in konec. :)[/quote]

Tudi med moškimi se najdejo tisti s sport billy torbico:)). Samo da je to torba z laptopom in še celim kupom drugih stvari:). Potem obstajajo še torbice za čez rame:).

Druga skrajnost so moški, ki še denarnice nimajo in vsakič iz žepov potegnejo evrčke:). To mi je čist mim:).

Moški imajo denarnico, ključe v žepu in konec. :)[/quote]

Moj ima 3 sete ključev (dom, služba, avto), cigarete, vžigalnik, mobitel, občasno polnilec, robčke, sončne špegle,… pa mu kar nekako znese, edino poleti je včasih kriza.

Je pa res, da sem mu precej podobna. Najlonke imam v predalu mize v službi, bakuganov pa tudi ne vlačim s seboj naokrog. Ampak nisem noben wunderkind od ženske, ki bi z mini torbico okrog po svetu hodil, ker moram še vseeno nekam spravit eko-vrečko za večkratno uporabo in zložljiv dežnik 🙂

Da ne iščete ključev ko mataste med vso to kramo (by the way je enako pri meni – razen kondomov :-))) svetujem, da si na ključe navesite velikansi obesek. odkar na mojih službenih ključih visi velikanska Hello Kitty, poverbana od hčerke, si vsaj tole jutranje iskanje pred pisarno olajšam. ljudje se mi smejijo, ampak ko povem, da samo odprem torbico in že vidim ključe, me vsaj ženski del takoj razume in marsikatera je šla po mojih stopinjah.

kaj pa poreče na kondome:)?[/quote]

To tudi mene zanima?
Ne vem kaj poročena ženska z otorkom dela s kondomi (mislim okoli, da jih potrebuje v torbici).
A s tvojim se kar malo usput v avtu, hotelu itd. malo pocrkljata ali kaj? Tako kot na začetku, ko ne moreš zdržat do prve sobe…[/quote]
Kaj poreče? Reče, ali jih imam, ker on se redko spomni in jih spakira. Velikokrat prespimo pri tašči ali moji mami, pa pridejo prav. Zato so vedno z mano. 😛

kaj pa poreče na kondome:)?[/quote]

To tudi mene zanima?
Ne vem kaj poročena ženska z otorkom dela s kondomi (mislim okoli, da jih potrebuje v torbici).
A s tvojim se kar malo usput v avtu, hotelu itd. malo pocrkljata ali kaj? Tako kot na začetku, ko ne moreš zdržat do prve sobe…[/quote]

tudi jaz imam kakšnega v torbici, pa sem tudi v zvezi in dva majhna otroka..sexava samo s kondomi(z možekom seveda) in tudi on ima kakšnega rezervnega v svoji “torbici”..pa ne sexava na kakšnih neobičajnih mestih, ampak za vsak slučaj je pač pri roki..

Meni tudi to ni pomagalo:)) Imam obeske, ampak zdaj uporabljam stranski žep za ključe:).

Ko mi zvoni mobitel (ki je mimogrede v etuiju, ki bode v oči) pomaga le muska, da se vsaj približno orientiram v torbici, kjer naj bi se mobitel nahajal:))).

hahaha..zdaj sem šla pogledat kaj imam v torbici……robčki, denarnica, kup nekih računov,mala toaletna torbica, kjer so ličila in hig. zadeve, gsm aparat, ključi službenga avta, ključi pisarne, tablete, bentiš, celo par nogavic, , ojoj.., pa neki hakli, ki jih nucam na šihtu. No fajn………haha
Samo res ej bejbe, kaj za vraga vse nosimo v torbicah….ne morš verjet no :)))))))))

Pozor, nepravilno spravljen kondom ni varen

štiri v vrsto v potovalni izdaji….za vsak slučaj pač[/quote]

točno :)))

Mogoče nekatere pač ne rabimo vse živo prinest od doma tako kot ti:)

Jaz imam velikanski obesek na ključih pa še na dolgi vrvici so, da jih lažje potegnem ven ampak problem je potem, da zraven ključev potegnem ven še vso kramo, ki se ovije okoli njih. Zdaj stvari nekako sortiram, da jih lažje najdem, mobitel je v stranskem žepku torbice, ključi v drugem žepku, toaletne stvari v notranjem žepku z zadrgo, ostala krama pa leži v torbi. Tako mi je vsaj malo lažje, če mi npr zazvoni telefon, da se hitro lahko javim in ne da doživim živčni zlom medtem ko ga iščem in kot zanalašč potegnem vse ostalo ven, samo mobitela ne 🙂

New Report

Close