Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek panelne zavese

panelne zavese

Odločam se za panelne zavese. Ste uporabniki z njimi zadovoljni? Kaj vas moti, kaj vam je všeč? Koga mi svetujete v okolici Lj?
Hvala!

Meni so všeč, vendar je treba biti pazljiv, ker so panelne zavese bolj vpadljive, kot običajne. so med drugim tudi dekorativne, vendar z dekoracijo je pri pretiravanju tako, da zlahka zaidemo v kič.

kar hočem reči je to, da jih absolutno ne nabij na vsa okna, če je v prostoru oken več. In pazi na vzorce. naj ne bo vsak panel z enakim vzorcem.

Moja prijateljca ima tako – 3 velika panoramska okna in eno običajno, čisto povsod panelne zavese (pa še strop ima nizek, tako da izgleda, kot da so od vrha do tal) in na vseh enak vzorec…se ti zmeša to gledat…

Meni je tale šivilja izdelala zavese – med drugimi tudi panele. Njen mobi: 040 612 811.

Gospa je prišla z vzorci na dom, nam svetovala, premerila vse skupaj in nato izdelala ponudbo. Meni osebno je bilo to najbolje, da sem si vzorce lahko ogledala doma v prostoru in si tako tudi najbolje predstavljala kakšen bo bil končni izdelek.

nova
Uredništvo priporoča

@da ne bo kiči

ne vem , zakaj bi bile panelne zavese bolj vpadljive, kot običajne… da ne mešaš panelnih in lamelnih?

in kako misliš, ne nabij jih na vsa okna?
to je šele kičasto, da imaš na vsakem oknu nekaj drugegega v smislu izvedbe…

Meni so panelne zavese super! Izgledajo moderno in še pucat jih je lahko. Ne menjam za nič druzga in pika!

Jih imam na dveh panoramskih oknih in jih ne zamenjam. Pritrjene imam na ježka in to je super za odstranjevanje in pritrjevanje. Vpadljive so tolikor kolikor hočeš sam oz. kakršno blago izbereš. Cenovno so ugodne, saj je precej manj blaga kot pri klasiki. Če je treba kaj zlikati je sila enostavno saj so samo ravni pasovi blaga. Skratka meni so všeč na pogled in so sila praktične. Kupila pri Velani.

P.s. sploh ne razumem kaj hoče povedati “da ne bo kiči”.

Živi in pusti živeti

Jaz jih nič ne likam, saj utež spodaj opravi svoje delo 🙂

Saj se jih sploh ne sme prati, kako jih potem čistite? To se samo prah nabira. Veliko lažje je oprati zavese. Vržeš v stroj, še mokre obesiš in to je to.

Poglej: http://www.interiering.com/main_page.html%5B/url%5D%5B/url%5D. Mi smo kupili lepe panele naravnega videza s Swarowski kristali. Dobivamo same pohvale. Imajo še črtaste, vezene, potiskane,…

Ali morda kdo ve, kje kupiti gotove, da pač samo izbereš dolžino in vzorce???
Gledala sem v obiju, ampak menim, da so bile pvc.

Drugače so panelne zavese super, samo res pazi pri izbiri blaga. Midva sva jih kupila v Velani, dala sva celo premoženje, blago se pa tako obupno mečka, da jih je nemogoče speglat. :(((

Dragi moji – ne kupujte gotovih panel! Namreč žal vam bo že po prvem pranju. Poleg tega so gotove panele ponavadi široke 60 cm in morate imeti izjemno srečo, da se vam ta širina izide.

Če jih pa date izdelat po meri, se pa lahko prilagodite širini.

Panelne zavese lahko kupiš preko spleta, na voljo različni vzorci in mere…
http://www.pletenje.eu/trgovina/zavese/panelne-zavese
l.p.

New Report

Close