Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Klepetalnica za otroke 10-12 let

Klepetalnica za otroke 10-12 let

Dober dan!

Ali kakšna MON-ovka pozna kakšno klepetalnico za otroke od 10 od 12 let?

L.P.

Zakaj bi pa taki tamali morali viset po klepetalnicah?
Naj grejo rajši malo ven na luft pa se zmenijo brez klepetalnice. Sploh zdaj, ko bodo čedalje lepši in daljši dnevi.

ni za tvegat kar se tiče javnih klepetalnic.. slej ko prej jih zasmetijo starejši
inštalirajte msn, skype, itd. in naj se pod vašo kontrolo povežejo z vrstniki (magari poznanimi ali pa se tukaj gor zmenite z drugimi 🙂 )

za prejšni odgovor pa: zakaj? zakaj pa ne? dnevi so dovolj dolgi tudi za pol urice spoznavanja sodobnih metod komunikacije

prej je bila otroška klepetalnica, zaj pa je hit klepetalnica igre123

nguz je kdo gor

ven pejte na zrak

Upam da boste cool klepetalnica

kak ste

kiki ja sm tle a si še tu

Neja2

a je kdo tle gor če smem vprašat

NE…….jaz tud rabm klepetalnico

kako ste rada bi nove prijateljice spoznala res ful jaaa

poznam klepetalnco… nj v google napišejo kids chat pa mal pobrskaj… ene so čist brez g-mailov pa tega…

jest sem stara 11 let in se rada pogovarjam prek racunalnika ker nekateri prijatelji zivijo zelo dalec in se ne morem pogovarjati zuni tud ce je lep vreme kaj bom pa delala sedela na stolu pa gledala v luft?

KAJ čem rečt?Aja lep pozdrav kak smo?(hehe)

poznam klepetalnico Modri Jan ,ki je odprta od 14.00 do 17.00

Kakorkoli. Meni se zdi, da otroci ob taki starosti nimajo blage veze o nevarnostih, ki prežijo na spletu. Iskreno mislim, da jih moramo najprej poučiti o pedofilih in različnih preverznih ljudeh, ki nimajo pojma, kaj pomeni ne. Vsekakor pa so klepetalnice tudi dobre. Naprimer, klepetalnica Modri Jan je precej zanimiva, saj se otroci tudi učijo. Največji ”hit” tega časa pa je gotovo klepetalnica na igrah 123. Tudi moja 12-letna hčerka je prijavljena na tej spletni strani, vendar jo jaz skrbno nadzorujem. Glede na okoliščine se mi zdi, da tudi tista klepetalnica na igrah ni najboljša, saj je večina ljudi starih nad 18 in otroke nagovarjajo k spolnim in drugim odnosom. Svetujem vsem staršem, naj se najprej pozanimajo, kakšna ta spletna klepetalnica sploh je.

,

Jaz sem prvič na tej klepetalnici.

New Report

Close