Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vedeževalka Stanka iz Postojne

Vedeževalka Stanka iz Postojne

Zdravo,
vsi ki ste že obiskali Stanko, mi lahko svetujete, če je tole njen telefon 031 412 970? ker se mi namreč nikdar ne javi.. mogoče kdo ve, če ima kakšne posebne ure, ko se lahko naročiš? Vesela bom vsakega nasveta oz informacije. Nekateri sicer pišejo o nenapovedanih obiskih, ampak predvidevam, da to verjetno ni kakšno pravilo, če greš k njej prvič..? Hvala in lp,Špela

Ja to je njena številka…se nikoli ne oglasi…moraš kar iti nenapovedano in čakati v vrsti.

ravno vceraj sem bila pri njej!! sla sem ze parkrat, brez se narocit, kar zelo zelo redko odgovarja
na telefon. Toplo ti svetujem, da gres v soboto in vem, da zacne delat ob 14h, tako da ce si med
prvimi je kar hitro, ker se potem zacne nabirat guzva…..
Sicer ko gres noter, te ne vprasa, ce si narocen ali ne….

Kaj ko bi si vse prvo pregledale glave.Dejansko “VERJAMETE” v ta sranja?

Tvoje vprašanje je nesmiselno. “Neumen” se ne zaveda, da je neumen. Pa tudi ni lepo takole presojat ljudi, kdo smo mi, da sodimo.

bernica in pippipipi hvala za informacije!!!
mi lahko prosim na privat poveš kje ona biva? nisem želela kar uletet dol, ampak če tako svetuješ potem velja sobota po 14.uri, mogoče še kak drug dan? Lepo nedeljo in še enkrat hvala! Š.

glavo pa si najprej preglej ti, saj te nobeden ni vprasal nic. Jaz ne obsojam kar ti pocnes.

Nekdo je pred dnevi spraševal o Stanki in je obljubila, da bo poročala kako je bilo v soboto pri Stanki.
.in vse tiho je bilo…….

Bom jst poročala naslednjo soboto, ko grem 🙂 Samo še naslov moram izvedet, ker je baje zdej že nekaj časa v eni drugi vasi blizu Postojne in ne več v Postojni. @pippipippi ? 🙂

Stanko dobiš v Landolu. Številke ne vem, ker nisem bila nikoli pri njej, sem šla pa že neštetokrat mimo hiše, ker mam nono v sosednji vasi.

Kako priti do Landola.

V Postojni greš po tastari (glavni) cesti za Koper. Pelješ se mimo Smrekc, Hrašč do Bolka (oz. Dilc). Pri Bolku (pri Dilcah) zaviješ desno proti Landolu/Šmihelu/Predjami. Greš samo naravnost, prva vas je Landol. Stankine hiše ne sfališ, ker je na desni in zmeraj veliko avtov, oz. če preštejem ta 6 hiša z desne strani oz. 3 hiša z desne strani za ovinkom. Oz. še bolj natančno – predzadnja hiša na desno pred križiščem za Šmihel oz. Predjamo. Pred hišo je veliko dvorišče. Barva hiše se mi zdi da je oranžna? No nevem, skratka hiše ne boš sfalila.

Torej kdaj dela ob sobotah in na splošno kdaj dela???

Landol 6

ooo hvala lepa za natančen opis in naslov:) upam, da me ne ”vrže” ven v soboto hehe:)))

ja, sprasevala sem za Stanko in kot sem rekla, Vam sedaj sporocim!!

S prjatelco sva prisli k njej od enih 16.00, in pocakale. Ja, kaj naj recem, mene je osupnila.
To ni eno skoz vprasevanje, ona samo govori. Obvezno moras snemat, ker ce ne vecino pozabis, ker zelo hitro govori.
Vprasa te samo kolko si star in za koga bos spraseval, nato zacne.
Mene je zelo dobro opisala stvari, ki jih ze vem – zdravje, sluzba, razmere……, kaj se bo v naslednih mesecih zgodilo, za neko situacijo, za katero sem vedela, kako se bo zakljucila, mi je sama povedala in opisala, brez da bi ji kaj rekla…………
Mene je prepricala, no. Ko sem cakala, sem z drugimi klepetala, in dosti je njenih rednih strank, potrdili so mi, da se vecina stvari odvija. tako, kot pove.
A, ja povedala pa mi je tudi ” neprijetne” stvari, ki me se cakajo…………, to ni samo neko nakladanje, kako bo vse lepo v zivljenju………..
No, to je moja izkusnja, pa ne me prosim zdej te le napadat, kot nekateri tu delajo.
lp!

Koliko časa si lahko pri njej? Lahko postavljaš vprašanja?

In…………..koliko to stane?

Dela vsak dan razen v nedeljo ne.Samo toliko v vednost,da si ne boste delali stroškov s potjo po nepotrebnem.

pri njej si maksimalno 10 minut: najprej vse ona pove, za naslednje mesece, kaj te caka, kaj se bo zgodilo. Ko konca, te vprasa , ce imas vprasanja in lahko komot postavljas vprasanja.
na koncu ti pove, da ji dajejo po 15 evr.

hmmm. jaz sem pr njej bila ze 4x, pa mi je za sluzbo vsakokrat rekla, da bo spomladii, nato
kasnej jeseni, nato v nadaljevanju….. sorry ne razumem
druge stravi pa je natancno zadela! mogoce vcasih ni tako natancna….. kar sem po forumih prebrala, se vse, kar napove zgodi, ceprav z casovnim razmikom.
Vesela bom vasih izkusenj!

Hvala ful za informacije in točen naslov in opis poti :)) Wish me luuuck!!! 😉

Spella, zdaj pa obvezno cakamo, da nam se ti poves ( gres danes, a ne?) kaj ti je napovedala….
……se priporocam!!

Hej everybody! Torej ja, sem šla danes, je bilo zelo okej in prijetno. Prišla sem tja že malo pred drugo uro in sem hitro opravila, me je pa vprašala, če sem naročena (eni, ki so kasneje prišli so bili, ne vem kako jim jo je uspelo dobiti jo na telefon), sem ji povedala da nisem, ker je nisem dobila na telefon in ni komplicirala, sem pa spustila naprej tiste, ki so bili. Dela s kartami, en kupček moraš razdelit na štiri manjše in potem začne vedeževati na splošno, lahko pa vprašaš potem tudi konkretno na koncu, ampak meni je vse že prej odgovorila. Za probat, kaj naj rečem, ene zadeve z investicijami je vidla in povedala prav, isto z financami, ki se nekaj že uresničuje, ostalo bomo vidli kako se bo odvilo, naj se najboljše:))) Velik sreče tudi vsem ostalim in pa še enkrat hvala za navodila do hiše, sem iz ta prve vse zadela hvalabogu. Lep vikend & srečno!

Spella,
si videla da je v Jani tega tedna clanek o njej?

Hej, so mi povedali ja, ampak še nisem uspela dobiti revije v roke.. Je kaj zanimivega? Misliš, da si sama dela promocijo po časopisih? Ker sem slišala, da je bila tudi pred nekaj meseci nekje objavljena, ma dober piar, ni kej 🙂

Kar jaz vem ona si ne dela nikjer promocije, v smislu oglasov v revijah. Leta ne vem ce 2009 ali 2010 je bila ze v Jani in lansko leto v prilogi Ona. Kar jaz vem ljudje sami hodijo tja, pozna pa jo ze ogromno ljudi.

no, sem pobrskala in ti dam link!

http://www.jana.si/na-meji/za-duso/Cez-desez-let-bo-bolje.html

http://delo.si/druzba/panorama/jasnovidka-stanka-krajnc-predcasne-volitve-bodo.html

pa se tole:

http://mojcakoprivnikar.blog.siol.net/2008/01/30/jasnovidka-spregovori/

Zdravo!

Jaz sem se odločila da grem k njej jutri…in kot sem opazila, da ob sobotah začne delati od 14 ure…mogoče katera ve do kdaj? Jutri imam namreč neke obveznosti in ne bi rada šla zastonj tako daleč. Hvala

New Report

Close