Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kje v IZOLI odlična hrana po ugodni ceni

kje v IZOLI odlična hrana po ugodni ceni

hvala za odgovore,namige in nasvete

Slovenija žal odlične hrane ne pozna. Bo treba skočit v IT.

Jaz sem lani jedla res dobro v gostilni Gušt, vsaj mislim, da se tako reče. Ni ob obali, ampak ob glavni cesti, ki teče vzporedno z obalo. Imajo tudi pice, ki jih pa nisem probala, morska hrana je bila pa krasna,

Ribe – svež dnevni ulov v gostilnici Bujol, gre za domačo gostilno, betolo, nič fensi šmensi, ribja hrana za oblizat prste, cene zelo solidne.
Napa – zraven Bujola – odlične pice, ena izmed prvih picerij na Obali, ki fura kvaliteto
Sonja, San Simon (škampi z rezanci), cene srednje.
Marina (škampi), cene srednje.

Gušt – obična picerija, ki da bolj na “šmek opremo” kot na hrano, kvaliteto postrežbe, da ne bi govorili o cenah- mene vedno znova razočara, tako da se ne bom več vračala.

Hm, saj mi je kar nerodno: sem iz obale, pa nisem še slišala za Bujol in Napo. Lahko dodaš točno lokacijo?
Hvala.

Hm, saj mi je kar nerodno: sem iz obale, pa nisem še slišala za Bujol in Napo. Lahko dodaš točno lokacijo?
Hvala.[/quote]

mene tudi zanima !! sem tudi iz obale !

Hm, saj mi je kar nerodno: sem iz obale, pa nisem še slišala za Bujol in Napo. Lahko dodaš točno lokacijo?
Hvala.[/quote]

mene tudi zanima !! sem tudi iz obale ![/quote]

Obe sta v mandraču. Najprej Napa in malo naprej je Bujol. Ne moreš zgrešit:)

Gušt je pa res fensi, po kvaliteti sestavin so pa med najslabšimi picerijami na obali.

Torej – izolska marina, na poti proti svetilniku, Verdijeva ulica, takoj ko prideš iz tiste ravne promenade ob morju na parkirišče ob marini, zadnja vrsta hiš na desni proti trgu, lokala sta čisto na koncu te vrste hiš, en zraven drugega.

Ob obali imaš tudi gostilno Parangal.

Ja, Bujol je na Manziolijevem trgu, ne?

Gušt ima pa sicer dobro hrano, pice mi pa niso ravno najboljše.

Samo Parangal ne. Imela zelo, zelo slabo izkušnjo.

Bujol je drag in ima staro ribo

Tako je:)

Definitivno Gušt. 🙂

https://www.facebook.com/actio.si

Napa ima res odlične pice. Še posebej morska, njami 🙂

Pri Dorotu (center) imajo dobre čevape, Beach Garden ima tudi ful dobre čevape je pa v SanSimonu.

Če bi pa želeli pico kdaj naročiti, imajo dobre tudi v Pici Extra.

Mi smo do zdaj vedno dobro jedli v Primaveri. Od pic do istrskih bobičev.

Nujno pojdite v Porto Apollo – picerija z odličnimi picami, testeninami… Cene so ugodne, postrežba super, mene je pa najbol presenetila čokoladna pica :))

Za posladkat se na koncu: klik

Pri Dorotu imajo odlične jedi z žara.

Najboljši čevapčiči in ostala hrana na žaru plus kosila so v gostilni Pri Perotu med parkom Pietro Coppo in parkiriščem Lonka. Super cene odlična postrežba. Porcije da teško poješ vse in vsak dan druga kosila. Čevapi v lepinji s kajmakom pa zmagajo. Priporočam 🙂

New Report

Close