Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Tu so varčevalni ukrepi

Tu so varčevalni ukrepi

http://24ur.com/novice/slovenija/danes-se-bodo-odlocili-o-rebalansu-proracuna.html

No, pa so sprejeli varčevalne ukrepe! Revščina, pozdravljena! Seveda prihranek zaradi zapravljanja vladujočih ne bo izpolnil pričakovanj in sledilo bo še povišanje DDVja!

Hvala bogu da so sprejeli,kaj ne razumete da ni od kje vzet,raje kot da gremo v propad.

Ti naivnica, a res verjameš, da nas kdo rešuje pred propadom? Koliko vas je še tako naivnih? A res mislite, da so na oblasti dobri možje, ki bi radi reševali državo? Na oblasti so tisti, ki bi radi lagodno živeli na naš račun! Menda si spregledala tudi, da si oni ne bodo nič nižali svojih plač in dodatkov!

Verjemi, da je precej področij, kjer bi bilo nujno vzet ali vsaj omejit razsipavanje. Ampak če bi vlada imela jajca in naredila red tam, kjer bi bilo treba in zajezila odliv denarja, ne bi bila več dolgo na oblasti. Če bi vedela oz. videla par stvari, bi hitro spremenila mišljenje.

Kaj?
Največ 35 dni dopusta?
Na izobrazbo, pogoje dela, delovno dobo imam 33 dni dopusta.
Poleg tega imam otroka s pp in zanj 5 dni dopusta in še 2 otroka in zanju še 2 dni dopusta.
To zame pravzaprav pomeni, da za otroka s pp ne bom imela več dodatnih dni???
NEZASLIŠANO!!!

lej kolk je meni jasno mi rešujemo velesile EU sebe pa pehamo v revščino in šebolj podrejen položaj

lej kolk je meni jasno mi rešujemo velesile EU sebe pa pehamo v revščino in šebolj podrejen položaj[/quote]

Ne mi, to z nami dela Janša!

Žali Bog, da je slovenski narod tako neumen, da se mirno sprijazni z “varčevalnimi ukrepi”, ki niso nobeni varčevalni ukrepi, ampak ukrepi za reševanje bank. Ne vem, kateremu cepcu še ni jasno, kam bo šel njegov denar, ki mu ga bodo vzeli. Evo, tlele bo šel TVOJ DENAR:

“Čez 52 dni poteče rok, ki ga je za dokapitalizacijo NLB določila Evropska bančna agencija (EBA). A znano ni nič: ne kdo, ne kdaj in ne za koliko bo dokapitaliziral NLB. Bo NLB kaznovana in kako? In kje se dela škoda, ker nam še ni uspelo sanirati banke, ki je v zadnjih treh letih pridelala 523 milijonov čiste izgube?”

Žali Bog, da je slovenski narod tako neumen, da se mirno sprijazni z “varčevalnimi ukrepi”, ki niso nobeni varčevalni ukrepi, ampak ukrepi za reševanje bank. Ne vem, kateremu cepcu še ni jasno, kam bo šel njegov denar, ki mu ga bodo vzeli. Evo, tlele bo šel TVOJ DENAR:

“Čez 52 dni poteče rok, ki ga je za dokapitalizacijo NLB določila Evropska bančna agencija (EBA). A znano ni nič: ne kdo, ne kdaj in ne za koliko bo dokapitaliziral NLB. Bo NLB kaznovana in kako? In kje se dela škoda, ker nam še ni uspelo sanirati banke, ki je v zadnjih treh letih pridelala 523 milijonov čiste izgube?”[/quote]

Popolnoma prav imaš! In sindikati, ki so najprej tako grozili, so se vdali!!!

New Report

Close