Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iščemo najbolj izvirno voščilo ob rojstvu otroka

Iščemo najbolj izvirno voščilo ob rojstvu otroka

Danes, ko je s pomočjo nekaj klikov mogoče marsikaj, odhaja v pozabo tradicionalno čestitanje ob pomembnih dogodkih. Na Med.Over.Netu smo se odločili zbirati voščila in poiskati tisto, najbolj izvirno.

Ali je tudi vas po rojstvu otroka pričakalo drobno sporočilce? V kakšnem spominu vam je ostal dogodek? Kakšno je bilo sporočilo, skrito v nekaj izbranih besedah, zapisanih v voščilu? Ga želite deliti z ostalimi straši, ki obiskujejo forume portala Med.Over.Net in se sočasno potegovati še za prikupne praktične nagrade?

Sodelujte v nagradni igri in pomagajte nam obuditi spomin na stare običaje.

Več informacij o nagradni igri Izvirno voščilo ob rojstvu otroka[/url] je dostopnih na >> http://med.over.net/druzina/izvirno_voscilo_ob_rojstvu_otroka/

[youtube]abqZU5OVkKk[/youtube] Nikoli obupati 5 sekund pred čudežem ( Maginja Blinkita)

Več ali manj so vsa sporočila standardna, enako pocukrana, raznežena…….Saj so dobrodošla…ampak svet se zavrti samo okoli novega bitjeca. Za vsakega posebej.
Meni osebno je največ pomenila pohvala sami sebi! Da sem zmogla, pretrpela, preživela….
Res! Tako je pri večini še dandanes – na žalost!
Samo ženske smo tako potrpežljive, da ni res. In vse pozabimo, vse oprostimo – ko zagledamo svoje nebogljeno bitjece. Mogoče pa toka mora bit – lahko bi bilo še slabše.

Jaz sem sebi čestitala – ker sem rodila zdravega sina, en dan pred mojim rojstnim dnevom (čeprav sem imela rok čez 10 dni) in sem si za 24 -ti roj. dan rekla samo še:
—————————to je čestitka:

“YES, SAMO DA JE VSE ZA MANO. Zdaj pa poskrbim za mojega človečka ……S R E Č A!
Najlepši fantek, tako nebogljen….tako lepo diši. Moj fantiček – darilo, za katerega mi ni bilo treba plačat NIČ.”
——————————-
Res, ljudje! Ko sem odhajala iz porodnišnice, sem poslovim od vseh – sem bila prav ‘začudena’ – NIč MI NI TREBA PLAČAT ZA TOOOO??

Očka je prinesel odejico in odkorakali smo v SVET. Kar naenkrat trije! Vsi neboglejni. Vsi malo prestrašeni.
Danes smo ‘normalna’ družina, tamau je kljub najinim strahovom je preživel – če ga še tako ‘merkava’, najrajši je McDonalds, čokolado, lula in kaka že v stranišče, noče oblečt vseh hlač, ker ni frajer….
Ima noro rad domačega kuža, ribico Katko, sosedovega Nejca in Majo v vrtcu.
In včeraj sem ga vprašala, kaj bi mi kupil za praznik, da bi me razveselil – je rekel, da: traktor. In mu rečem, da bila vsi najbolj veseli, da bi bil priden… Pa odgovori:
“Ja veste, tega se pa ne da kupiti!”

hahahahahahah

Tole si pa takooo luštno napisala!!!

Jaz sem ob rojstvu sina poslala sms svojim in prijateljem v stilu Toneta Pavčka.Še danes mi je všeč….
Svet naokrog je vabljiv in vonljiv,
čudno resen in nemalo slovesen:
NEKDO SE JE PRAVKAR RODIL.
In to je najlepša pesem.
xxx,rojen ob 14.50

Voščilo,ki mi je najbolj seglo v srce,pa je bilo:

Mnogo je stvari na svetu,
vsaka je življenja dar.
Je pa lepše ni stvari,
kot je sreča materina,
tik po rojstvu hčerke/sina.
Naj ta sreča ves čas cvete,
naj uspešno raste dete!

New Report

Close