Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Rastni hormoni? Da ali ne?

Rastni hormoni? Da ali ne?

Imam 179 cm pa bi bil rad višji, ker bi bil rad privlačnejši za punce. Menda je ustrezna višina 189 cm. Vsi se nekaj hvalijo, da podrejo tudi po 30 punc ali več. Tudi jaz bi bil rad jebač in če hočem biti, moram izgledati višji, kar pomeni posledično bolj avtorativen, odločnejši, močnejši, agresivnejši, oblastnejši, dajem občutek varnosti, kažem dobre gene (čeprav jih pri tako majhni višini očitno nimam) in sem nasploh boljši od drugih moških osebkov. Vsi veliki jebači so pač višje višine in jaz kot mali ne želim biti prikrajšan. Tudi nasploh višji v družbi drugače funkcionirajo: so samozavestnejši, mirni, imajo že avtomatično več spoštovanja. Skratka, že njihova pojava jih determinira. Mi mali pa rabimo vedno nekaj več, vedno se moramo s čim drugim dokazovat, da postanemo enakovredni visokim. Vedno moramo blebetati, se ukvarjati z raznimi stvarmi. Res sem sit tega in bil rad višji. Pa me zanima, kaj menite, bi se splačalo jemati rastne hormonje. Sj to razmišljanje ni verjetno nič narobe, tudi nekatere tako zakompleksane punce (kot sem trenutno jaz 🙁 ) bi si rade napihnile prsi. Hvala za odgovore. Aja, pa ne me tolažit, da ima Tom Cruise samo 170 cm ali pa Kučan 165 cm ali pa Dustin Hoffman 166cm. Jaz nisem eden izmed onih.

Pošlihtaj si glavo ;od tega namreč zavisi ,kako “velik” si v očeh punc…

************************************************************ # Enaka mnenja so dovoljena...nasprotna tudi ;~) #

189cm je ustrezna visina? Ne ga lomt, pol sm pa jest ze avtomatsko jebac, ceprav se sploh ne uvrscam med njih… Zame je nekdo jebac ko jih povalja 1000; prej je pa nakladac:))

Aja pa tudi rastni hormon oz. GH deluje v dobi ko se rasteš in ne sedaj, ko se ti je faza rasti verjetno ze zakljucila. Ce bi recimo hodil v osnovno šolo… 7-13 let

Koliko let imaš?

Ej to je eden redkih postov po dolgem casu, ki me je nasmejal. :)))Ne vem zdaj ce se resno obremenjujes z visino ali pa je to bolj satiricen post. Ce je resno ti povem takole: 179 cm je fajn visina za moskega. Tistih par cm vec, ki bi jih ti rad imel te ne bo naredilo privlacnejsega za zenske samega po sebi. Ce je ustrezna visina 189 cm, pol mam jaz idealnega fanta 🙂 Ampak to seveda ni idealna visina, saj le te ne mores dolocit.

Ce hoces bit jebac, ti seveda visina nic ne pomaga. Poznam jaz kar nekaj pravih, pa tudi wannabe jebacev in njihova telesna visina je razlicna. Nikakor niso vsi visoki okoli 189 cm. Kar mi je pa definitivno polepsalo vecer pa je tole:

doxb napisal:

> Tudi nasploh višji v
> družbi drugače funkcionirajo: so samozavestnejši, mirni, imajo
> že avtomatično več spoštovanja. Skratka, že njihova pojava jih
> determinira.

No ce je to res, pol fajn, ker jaz sem tud dokaj visoka zenska (175cm). :)Ampak mislim, da to ni res.

Sklep: mislim, da ti rastni hormon ni potreben, ker ce bi rad bil jebac je visina se najmanjsa determinanta.

Potreben ti je testosteron; ako primanjkuje endogenega poskusi s eksogenim…

Ni me pa potrebno jemati resno 😉

Jaz sem v zadnjem času po naravni poti zrasel za 1cm. Star sem 19 let. V razvoju sem mal zaostal, tko da se mi hrustanec še ni spremenil v trdo kost.

Idealno višino okoli 189 cm sem povzel po znanstvenih raziskavah in ni nastalo na mojem zelniku. Te ugotovitve pravijo, da ima moški s to višino največjo verjetnost, da bo dobil žensko. Za žensko je pa po taisti raziskavi idealno 153 cm, kar se pa meni osebno zdi premalo. Rajši imam višje, npr. take kot so čez 170 cm. Me pa zanima, če kdo je ali pa koga pozna, ki ima izkušnje z dodatnimi rastnimi hormoni.

Doxb; kot sem rekel – pri tvojih letih ti ne bo pomagal! Pomagal bi ti v kombinaciji s testosteronom in inzulinom – vendar ce bi zelel rasti v širino;)

Za visino si zamudil vlak, zal.

Kere klobasarije…mislim velikost je ena najmanj pomembnih značilnosti da postaneš jebač…In višina okrog 180 cm sploh ni slaba..Vsaj meni se zdi višina okrog 190 cm mal previsoka in mi je vse prej kot idealna…pol pa zraven zgledam kot kak škratek :))

Uglavnem ja…da postaneš jebač moraš imet druge kriterije, sicer pa sploh ne razumam kje je point da si jebač…ker pofukaš tolk žensk in si pol car? Ker ti tič stoji še tisto namišljeno 25 uro v dnevu? Ker je to in? Ker ti to kao nabije samozavest?

Te kvazi jebači so itak sami v seb tolk prazni, da si na ta način dvigujejo ego…itak delat črtice in pol sm car nad carji…Ampak večini punc se ravno taki posranci zamerijo…meni niti mal niso modeli, ampak se mi smiljo…ne bi bla z njim, pa da me kupi :))

Raje razmišljaj o čem bolj pametnem kot o tem, kako si revež prikrajšan za 2 cm zaradi katerih izpadeš iz famozne, superlativne in oh-in-sploh skupine jebačev…

Aja pa še to…če gledam na splošno jebače, se mi zdi povprečna višina med 175 in 180 cm :)) Tam te pecajo eni majhni, naegirani prašički :))

Če še rastem, nisem zamudil vlaka.

Ce si starejsi od 16let ti GH verjetno ne bo pomagal v “višinski rasti”. Izgubil bos nekaj mascobe, to bo pa tudi vse:))

anyway

pohvala za topic, ki mi je eden izmed bolj všečnih. No tud tist od — je dobr… redki so

Ej, to si pa tko mimo udaril, da bolj nisi mogel. Nikakor ni res, da so višji dedci bolj smozavestni, avtoritativni……, boljši, …… jebači…. in kaj še…
Važno je, kaj je v glavi in to si zapomni. Jaz sem še manjši od tebe, za 1cm, pa mi še nikdar ni prišlo kaj takega na misel, da bi bil boljši, če bi bil višji. S svojo višino sem zelo zadovoljen in še več, ne bi mi bilo všeč, če bi bil višji. In če sem visok (po tvojem) samo 178cm, še ne pomeni da zato ne morem imeti lastnosti, ki si jih naštel, ki naj bi jih imeli samo visoki. Zase lahko trdim, da sem samozavesten, dober “jebač”, avtoritativen, odločen, agresiven, močan (sicer najbrž ne tako kot “velikani”), in na svoji poti do uspeha nikoli nisem čutil pomanjkanja po telesni višini.
Tako da je tvoje klobasanje popolnoma brez osnove in da vzroke za tvojo namišljeno manjvrednost išči nekje drugje.

Daj ne ga srat. Jaz sem visok 174 in sem potemtakem pravi palček. A naj se kr fentam, ali kaj. ne bodi smešen. Vse ej v glavi, tako tudi tvoje prepričanje, da te bodo ženske imele rade, če boš večji

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Lahko poješ rastnega hormona kolikor hočeš, zagotavlam ti da ne boš zrasel v višino niti 1 mm in da se tvoj one ne povečal tud za milimeter…

Ostalih tvojih “idej, mišlenje…” raje ne bom komentiral

Lp

Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Zakaj ne bom zrasel?

Še nekaj ti povem, pubec 🙂 Moj brat je tvojih let in visok okoli 188. Torej, po tvoje pravi jebač. Malo morgen. Če sva v družbi skupaj, je popolnoma jasno, da sem jaz, kljub temu, da sem za glavo nižji, ded kot se spodobi, skupaj s celotno konstrukcijo, on pa mozoljavček, ki poje premalo špinače. Kaj ti hočem povedati: če boš vedno tako obremenjen s svojo višino, potem je to zelo slabo. Bo prišel en 10 cm višji in boš dobil takoj kompleks manjvrednosti zarad tega? Jaz imam znanca, ki je visok 2 metra 8sej ga pozna cel maribor), pa nobena ženska noče nič imeti z njim. ne bom razlagal, zakaj ne.

Vse je v glavi. Glavo si uredi in si reči: jaz sem CAR. Všeč mi je, da s ezavedaš, da si dober. To je ok. Slabo pa je, ker misliš, da bi bil boljši, če bi bil večji. raje povdari, kar imaš. Jaz imam npr en bikovski širok vrat. Včasih mi je šlo to na živce, sedaj pa sem nanj ponosen.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

sam če si ded, a pol majo punce rade starčke al kaj

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Po tvoji teoriji bi moral jaz umret nedolžen, glede na to da mam 172cm :)))

Drugače pa z hGH-jem ti ne bo ratalo (glede na to, da si prestar oz. nimaš GHD (growth hormone deficiency) – kot je robo rekel – pridobil bi nekaj malega mišične mase in izgubil maščobo ter eventuelno pojačal kosti, višine nažalost ne…
Lahko pa probaš…kokr vem se sučejo cene okoli 1000$ za ampulo… al sem pa zamešal in je 1000$ za gram 🙂

Svetujem ti da narediš kot dekleta na Japonskem… zlomili ti bojo stegnenico in kosti goleni, nato nastavili vseskupaj tako da bo med zlomlenimi delci malo prostora in te pustili kako leto… zrasel boš… par CM ko se kosti zrastejo… boš mel pa verjetno mal smešne noge 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close