Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Stanovniku sedem tisoč evrov pokojnine

Stanovniku sedem tisoč evrov pokojnine

Del jo prejme iz Slovenije, drugi del pa za delo v Evropski komisiji.

Predsednik Zveze združenj borcev za vrednote NOB Janez Stanovnik naj bi pri svojih 89 letih živel na veliki nogi, saj naj bi dobival dve (zelo visoki) pokojnini, poroča Požareport.

Slovenska in mednarodna

Mesečno naj bi tako prejemal 1803 evre neto borčevske pokojnine, poleg tega pa še sedem tisoč dolarjev (5291 evrov) za delo v Evropski komisiji Združenih narodov v Ženevi. Skupaj njegovi pokojnini (slovenska in mednarodna) torej znašata dobrih sedem tisoč evrov.

Višino svojih prejemkov bo komentiral po praznikih.http://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/stanovniku-sedem-tisoc-evrov-pokojnine

STANOVNIK je opravljal številna opravila po celem svetu, največ v ZDA in to zelo kakovostno in pošteno. Ta štrevilka je izmišljena s strani tistih, ki so vsak dan tako trudijo oblatit poštene Slovence. To pokojnino ne dobi iz Slovenije amkap iz tujine, ponavljam pa da sigurno ni tako velika.
Ti se rajši potrudi in vprašaj zakaj nekdo dobi 15.000 in več plače in ne dela nič razen igra orglice v EU, Slovenija pa je kjer je!!!!
In če hošeš biti kredibilen uporabljaj verodostojen vir ne pa Reporter, Demokracijo, Požarreport…!!!

hahahahah. kakovostno in pošteno ,hahahah.Ne me j..!

7000 € penzije mesečno?? Moja babica je vse življenje DELALA pa dobi 378 € penzije.

OGRLICE

A misliš, da bi moral ćitati, Delo Većer. Dnevnik, Slo.novice itd…. ?>)))))) To seveda niso niti približno tako verodostojni kot je Reporter. Demokracija !>))))) To pa zato, ker so to časopisi, ki pač imajo še zmeraj jugu-komunistične korenine enoumja !>)))))

Pri nas nihče ne pogleda niti teh levičarskih trobil, kaj šele kupi. Pa tudi se vsak izmed nas bori po svoje, da bi tudi sedanji čitatelji teh časopisov sprevideli neverodostojnost in zelo veliko cenzuriranost teh levičarskih trobil.

Žal to je resnica in zato imate iz dneva v dan manj prodaje !>))))))

Ko bo Stanovnik naredil vsaj pol toliko za Slovenijo, kot je naredil gospod, ki zna tudi na orglice špilat, se pa le spet oglasi.

Ko bo Stanovnik naredil vsaj pol toliko za Slovenijo, kot je naredil gospod, ki zna tudi na orglice špilat, se pa le spet oglasi.[/quote]

Tudi ta gospod, ki zna na orglce špilat, ni slabo plačan; naredila sta pa oba precej.

Janez Stanovnik ni povedal zneska svoje pokojnine, potem ko je obljubil, da bo govorice, da prejema okrog sedem tisoč evrov, komentiral po praznikih.

Iz tega lahko sklepamo, da je zapisano resnica

Ko bo Stanovnik naredil vsaj pol toliko za Slovenijo, kot je naredil gospod, ki zna tudi na orglice špilat, se pa le spet oglasi.[/quote]

Sicer mi ni jasno kakšne koristi imamo od šenkavanja nepremičnin Vatikanu. Še dobro je tudi, da so ga pred podpisom Oglejskega sporazuma ustavili, drugače revež čisto izgorel. :-))))

Lahko NAŠTEJEŠ npr. vsaj ENO nepremičnino, ki jo je šenkal Vatikanu. Pa pazi, da ti ne bo ob silnem razmišljanju naredilo v glavi BUUUUM.

Če ti jih je treba naštevat, potem ti pa res ni več pomoči.

Kaj res ne veš niti za eno samo???
Zakaj pa potem blebečeš kot kak koštrun?

Ko bo Stanovnik naredil vsaj pol toliko za Slovenijo, kot je naredil gospod, ki zna tudi na orglice špilat, se pa le spet oglasi.[/quote]

Tudi ta gospod, ki zna na orglce špilat, ni slabo plačan; naredila sta pa oba precej.[/quote]

Se stzrinjam, starejši predvsem škode.

Ni problem, če jaz vem ali ne vem. Problem je kaj ti nočeš vedeti.

Ni problem, če jaz vem ali ne vem. Problem je kaj ti nočeš vedeti.[/quote]

Boom, hvala za komunistično razsvetljenstvo, ki nam ga želite vsiliti. Vam osovraženi Kristjani prisegamo na Biblijo. Rimljani so tudi poskušali, pa na koncu uvideli svojo zmoto. Kaj takega od komunistov seveda ne pričakujem.

Boomu je problem v tem, da VE pa noče priznati !>))))))

Boom dokaži, da nisi tipičen nakladač in naštej kakšne 3 primere, kot pričakuje mik !!

Ni problem, če jaz vem ali ne vem. Problem je kaj ti nočeš vedeti.[/quote]

Boom, hvala za komunistično razsvetljenstvo, ki nam ga želite vsiliti. Vam osovraženi Kristjani prisegamo na Biblijo. Rimljani so tudi poskušali, pa na koncu uvideli svojo zmoto. Kaj takega od komunistov seveda ne pričakujem.[/quote]

Kot zgleda, gre tvoja prisega bolj Katekizmu, okrožnicam ipd. kot pa Bibliji.

Mik, a si ti normalen a si takšna ovca. A praviš, da je težko našteti kaj so podrili Vatikanu?! Ma ti nisi resen! Podarili so celo državo, in danes Slovenije ne bi bilo več, če bi jim uspelo uresničiti Oglejski sporazum. seveda, to ne bi bilo zastonj! Pa z Blejski otokom je razpolagal oh in sploh minister SIMONITI in je končal kot je končal! O dolgovih mariborske škofije, ki znašajo milijarde pa ste že pozabili in o izsiljevanju gradbenega podjetja ravno tako??? Uh, vam peša spomin!
Ma ne se delat bedaka!
O Peterletu pa škoda izgubljat besed. Ta dogodek ki se je zgodil lestos pove vse!
V Bruslju je bilo srečanje strokovnjakov iz medicine, kjer je bilo ogromno razgledanih in pametnih ljudi. Nekaj udeležencev, ki znajo igrati na razne instrumente so naredili svoj ansambel in so tam dobro igrali. I ti primarši naš Peterle in začne s tistimi orglicami tam dudlat in nikakor končat. Vsi so gledali, kaj je s tem človekom in težko čakali, da bo nehal in bodo izpeljali svoj program. Tako da je bilo za tiste, ki ga poznajo, zlasti Slovence res mučno. Takšnih dogodkov je še veliko.
In rs kje je tista Švica, ki jo je obljubljal in kje smo danes, ter kaj narod danes pravi na njegovo Švico?! Mik, dobro preberi!!!
“”Bilo je leto 1991: Gospod Lojze Petrle odnese iz takratnega parlamenta Titovo sliko in izjavi takrat velike besede: SLOVENIJA BO V DESETIH LETIH POSTALA DRUGA ŠVICA! Danes, po dvajsetih letih se vam Slovenci (99.999{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}) zahvaljujemo za takratne tako velike besede in globoke misli, zato vas iskreno naprošamo: Dragi Lojze: Prosim prinesi nazaj tisto Titovo sliko, dosegli smo Švico, postali smo goli in bosi, okradli ste nas, ogoljufali dostojanstva, zato dragi Lojze, prinesi nazaj tisto sliko, da postanemo zopet hlapci in bomo živeli v taki bedi kot pod Titom, v tisto bedo hočemo, katero je delavec imel dostojanstvo in spoštovanje, hočemo nazaj v tisto bedo in železno zaveso zato, ker si govoril takrat, da smo imeli svinčene čase, ker je vsak delavec lahko šel na počitnice, imel redno in dostojno plačo, direktorji pa so se takrat do delavcev obnašali dostojanstveno in ni bilo mogoče krasti kot danes, čistilke, šoferji, delavci, uradniki, kmetje, direktorji – skratka vsi, kateri so imeli pridne roke, so si lahko takrat zidali hiše. Zato dragi Lojze, prinesi nazaj tisto Titovo sliko, ker nam je zadosti te Švice. Lepa hvala in sprejmi pozdrave od 99.999{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Slovencev, posebej pa od golih, lačnih, ubogih delavcev, katerim je zadosti švicarske bogatije in zahodne svobode.

Hvala.P.S.: Pozdravlja te tudi 140 tisoč brezposelnih Slovencev, kateri se pridružujejo želji!!!”

Pa lep pozdrav in vesle praznike, kar jih je še ostalo!!!

Mik,
koštrun si ti in da ti ne rečem še kaj huhjšega!
Sram naj te bo!!! Pravzaprav te je lahko, ne dolgo nazaj si napisal, da je bila tudi tvoja mama partizanka, ne samo oče. Zelo, zelo dobro sem si zapomnila kaj vse si že tukaj napisal.
Svojim staršem delaš veliko sramoto, lahko se obračata v grobu zaradi takega sina kot si ti.
Vem, da nisi osamljen, takih je več, mogoče si misliš, če je on zatajil starše, ki so se borili za svobodo se bom pa še jaz.
Mik, borcem ni bilo postlano tako kot je bilo domačim izdajalcem domobrancem. Bili so siti, dobili plačo in bili tudi na varnem.
Kot si zapisal nekoč, še mladoletnega strica so prišli domobranmci iskat domov v večernih urah, zakaj ob taki uri, zakaj ne podnevi, je vsakomur jasno, zgleda, le tebi ne.
Njihovo taktiko sem dobro poznala, mislili so, da bodo tudi tvojega očeta ulovili zvečer doma, ko je bil pri partizanih, žal je stric končal pod streli. Ne misli, da je bil to edini primer, bilo jih je več, tudi v kraju, kjer sem živela jaz. Zakaj niso prišli domobranci iskat strica podnevi in ga zaslišali.
Domobransko zasliševanje dobro poznam in tudi njihovo trpinčenje, ne bom nikoli pozabila.

MEŽNAR ti je zgoraj dobro napisal, ti pa v postih zgoraj, po domače povedano ZEZAŠ, kaj so dobili vrnjeno. Pojdi pogledat stare teme, jih je mnogo, med njimi tudi BLEJSKI OTOK, kako je bil oddan in v kakšnem času, tik pred odhodom vlade, pa ne leve. Ne dolgo nazaj sem brala, da zadeva ni končana.
Zagovarjaš Peterleta, tudi Bajuka si in še in še. Bajuka sem omenila, naj počiva v miru. Tudi ta je imel pokojnino, vlekel je tudi iz proračuna še leto dni plačo. Kaj je napravil dobrega, pa vedo delavci, ko so ostali brez služber.
Ko je prišel v Slovenijo, je pisalo vse mogoče, kje je stanoval, menda v HOTELU, plačeval njegovo nastanitev? Debata je bila, da SLS ali NSi, nevem, napisanega je bilo mnogo.
Ja, še dobro se spominjam, ko je Peterle odnesel TITOVO sliko, tudi zgornje debate se spominjam, ko je bilo rečeno naj prinese nazaj sliko od TITA, pa obljuba od Švice, le dobro preberi zgornji post, ko je namenjen tebi.
Čudno je pa, da nikoli TV SLO ne pokaže več tega posnetka, kako je Peterle pokončno odnesel TITOVO sliko. :-))) Mogoče so pa posnetek ukradli??? :-)

Mik, poglej in preberi tudi kaj piše v NEDELJSKEM DNEVNIKU z dne 6. maja 2012 na strani 15, je kar veliko napisanega. Najbolje bo branje iz časopisa, ker link, ne posreduje celega članka, v katerem je prispevek od Borisa Pahorja in akademika Jožeta Pirjevca, ko sta zelo kritična do enih in drugih.

Pa lepo preživi še zadnji praznični dan. katerega imajo namen ukiniti. :-)))

OSMICA IZ ZAMEJSTVA PRVOMAJSKI NAMIG VLADI
http://www.dnevnik.si/nedeljski_dnevnik/aktualno/1042526338
Mik!
Sem probala, če bo šel link skozi, kupi raje časopis, čeprav je DNEVNIKOV. :-))))

Pa kaj vedno nekaj pizdiš?

Tako lepo kot nam gre sedaj, nam ni bilo nikoli. Bednikov je je bilo vedno dovolj, pa naj bo to 5, 10, 15, 20, 30, 40, 50……100 in več let nazaj, z razliko, da smo bedniki takrat delali na najeti zemlji, gojili pujsa in kravo, spravljali les in predvsem nismo iskali svojih nekih, kao, pravic in se ne vozili z avti iskat socialo, nismo postopali in delali pizdarij.
Vse okoli je bilo pokošeno, bio sadja in hrane pa vedno dovolj, debelih in zavaljenih pa tako rekoč nič.

Mik,
koštrun si ti in da ti ne rečem še kaj huhjšega!
Sram naj te bo!!! Pravzaprav te je lahko, ne dolgo nazaj si napisal, da je bila tudi tvoja mama partizanka, ne samo oče. Zelo, zelo dobro sem si zapomnila kaj vse si že tukaj napisal.
Svojim staršem delaš veliko sramoto, lahko se obračata v grobu zaradi takega sina kot si ti.
Vem, da nisi osamljen, takih je več, mogoče si misliš, če je on zatajil starše, ki so se borili za svobodo se bom pa še jaz.
Mik, borcem ni bilo postlano tako kot je bilo domačim izdajalcem domobrancem. Bili so siti, dobili plačo in bili tudi na varnem.
Kot si zapisal nekoč, še mladoletnega strica so prišli domobranmci iskat domov v večernih urah, zakaj ob taki uri, zakaj ne podnevi, je vsakomur jasno, zgleda, le tebi ne.
Njihovo taktiko sem dobro poznala, mislili so, da bodo tudi tvojega očeta ulovili zvečer doma, ko je bil pri partizanih, žal je stric končal pod streli. Ne misli, da je bil to edini primer, bilo jih je več, tudi v kraju, kjer sem živela jaz. Zakaj niso prišli domobranci iskat strica podnevi in ga zaslišali.
Domobransko zasliševanje dobro poznam in tudi njihovo trpinčenje, ne bom nikoli pozabila.

MEŽNAR ti je zgoraj dobro napisal, ti pa v postih zgoraj, po domače povedano ZEZAŠ, kaj so dobili vrnjeno. Pojdi pogledat stare teme, jih je mnogo, med njimi tudi BLEJSKI OTOK, kako je bil oddan in v kakšnem času, tik pred odhodom vlade, pa ne leve. Ne dolgo nazaj sem brala, da zadeva ni končana.
Zagovarjaš Peterleta, tudi Bajuka si in še in še. Bajuka sem omenila, naj počiva v miru. Tudi ta je imel pokojnino, vlekel je tudi iz proračuna še leto dni plačo. Kaj je napravil dobrega, pa vedo delavci, ko so ostali brez služber.
Ko je prišel v Slovenijo, je pisalo vse mogoče, kje je stanoval, menda v HOTELU, plačeval njegovo nastanitev? Debata je bila, da SLS ali NSi, nevem, napisanega je bilo mnogo.
Ja, še dobro se spominjam, ko je Peterle odnesel TITOVO sliko, tudi zgornje debate se spominjam, ko je bilo rečeno naj prinese nazaj sliko od TITA, pa obljuba od Švice, le dobro preberi zgornji post, ko je namenjen tebi.
Čudno je pa, da nikoli TV SLO ne pokaže več tega posnetka, kako je Peterle pokončno odnesel TITOVO sliko. :-))) Mogoče so pa posnetek ukradli??? :-)

Mik, poglej in preberi tudi kaj piše v NEDELJSKEM DNEVNIKU z dne 6. maja 2012 na strani 15, je kar veliko napisanega. Najbolje bo branje iz časopisa, ker link, ne posreduje celega članka, v katerem je prispevek od Borisa Pahorja in akademika Jožeta Pirjevca, ko sta zelo kritična do enih in drugih.

Pa lepo preživi še zadnji praznični dan. katerega imajo namen ukiniti. :-)))[/quote]

Mimogrede, tudi Boris Pahor je akademik.

Stanovniku sedem tisoč evrov pokojnine.

Lep pridelek iz komunistične njive

Ma ti povem, v ZN so sami komunisti.

New Report

Close