Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek sosed kuri, ne morem sušiti perila

sosed kuri, ne morem sušiti perila

Kaj narediti s sosedom, ki v svoji peči kuri svinjarijo, da po celi soseski smrdi njegov dim, sušenje perila na pa je nemogoče?

Ravnokar je zakuril, zunaj pa je 20°C, pa človek ni normalen!

Hvala za nasvete.

… nimaš kaj. Ko se to pri nas zgodi, zapremo vrata in okna, v kleti pa dela sušilec.

A sva sosede? Tudi moj sosed kuri ne vem katero svinjarijo, mislim, da plastenke al kva, za znoret. Ni šans da okna odprem, direkt v dnevno se mi vali črn dim. Enako je tudi poleti, tud če je 35 stopinj, ker menda kuri za toplo vodo. Za posrat.

Obelodanite ime in priimek tega soseda, naslov in kraj!

Če kuri na vrtu – je prepovedano.

Prijavi ga na inštitut za varovanje okolja!

Ce kuri zunaj v naselju se poklice policijo. Tako smo mi naredili z sosedom ki je frajer zakuril v centru mesta! Ne neke zabacane vasi, ampak mesta. Cez cesto pa obcina, bnka, posta in vse. Pac nek nenormalnez. Smo klicali policijo, je dobil fajn kazen in od takrat naprej imamo mir pred takimi primitivnezi. Ce kuri v bajti da se kadi crno cez dimnik in se voha plastika in se kaksne druge snovi potem klici inspekcijo za varovanje okolja. Tam pisejo 5x visje kazni kot policaji in bote imeli mir vekom veke!

Pokliči policijo, kazen je visoka.

Kakšni krasni sosedje.

Babe trapaste, pa saj ne kuri vsak dan. Enkrat v letu kuri, pa ne znate portpeti?! Tudi za vas raste palica…

Sicer pa, si pomislila, mogoče, s kakšnim delujočim možgančkom, da bi sušila notri, na stojalu?!

New Report

Close