Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj menite, ali tudi moderatorji kdaj tukaj anonimno sodelujejo?

Kaj menite, ali tudi moderatorji kdaj tukaj anonimno sodelujejo?

Mogoče kdaj tudi Primož ali Andreja, edera, Robi,… kdaj napišejo kaj pod anonimnimi nicki? Mogoče celo Tanč, Pušenjak, Golenhofen…?

Kaj menite?

Kdo bi vedu:). Lahko tudi berejo zs…hja, vse je mogoče:).

Šele zdaj sem opazila tvoj nick:)) Zakaj si anonimna, tokrat? Se ne upaš vprašat kot registrirana?

nova
Uredništvo priporoča

Ne verjamem, da bi se jim dalo :)))

Prebirati cele dneve tole, pa da bi potem se hotel še anonimno vključevat? Težko verjamem!

Mislim, da ZS ne morejo brat, vsaj program tega ne bi smel dopuščat , na nekem forumu se je razvila huda debata okoli tega, potem je moderator povedal, da ni opcije branja ZS, no vsaj na tistem forumu je trdil , da ni možno, lahko pa naši povdo kako je s tem.

Mislim, da ZS ne morejo brat, vsaj program tega ne bi smel dopuščat , na nekem forumu se je razvila huda debata okoli tega, potem je moderator povedal, da ni opcije branja ZS, no vsaj na tistem forumu je trdil , da ni možno, lahko pa naši povdo kako je s tem.[/quote]

Za ljudstvo lahko rečejo karkoli, a ne:). In jim bomo slepo verjeli….tako je tudi prav:). Ker zakaj bi se obremenjevali z nečim, kar ne moremo dokazati:). Meni je vseeno, naj imajo veselje, dokler ga ne delijo z drugimi:)).

Tale komentar je recimo tako, kot da bi ga napisal Primož :)))

http://med.over.net/forum5/read.php?151,7746309,7746941#msg-7746941

Tudi če je Primož, je v bistvu nepomembno:). Čeprav skoraj dvomim, ker bi mi predstavo o moderatorjih in njihovi funkciji malo spremenilo:). Ampak ok, vsak zase ve:).

En administrator 10000procentno sodeluje anonimno in se obcasno tudi izzivlja. Preverjeno.

Si osebno preveril?:) Kaj si mu dihal za ovratnikom?:) Tudi sama sem slišala že polnoooo govoric:)).

Si osebno preveril?:) Kaj si mu dihal za ovratnikom?:) Tudi sama sem slišala že polnoooo govoric:)).[/quote]

Jaz tudi, preverjeno je zemlja ravna kot dila !

Jaz pa mislim, da ne. Mogoče, izjemoma, ko gre za podatke, ki jih ne želijo razkriti, o družini, kaj zelo osebnega. V provokacije pa ne verjamem, da se jim da spuščat. Tudi ZS, če si jih da brat…. pa briga jih, no, btw, kaj pa pišete takega v zasebce, da bi se jih sploh splačalo brat?

Mogoče nekaj v tem stilu: najprej moderator gre, vse skritizira in potem gre za seboj in si kot moderator napiše komentarje, da naj se lepše obnaša, na koncu pa vse pobriše? :-)
To ne.

Anonimno pa verjetno kdaj tudi kdo napiše ali vpraša kolega tudi izven etra.

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

Tale komentar je recimo tako, kot da bi ga napisal Primož :)))

http://med.over.net/forum5/read.php?151,7746309,7746941#msg-7746941%5B/quote%5D

Ah joj,

preveč igrate inšpektorje in ne, tega sporočila nisem napisal jaz in tudi ne menjam nickov. Če se mi ne da, preprosto ne napišem, tudi če imam kakšo mnenje, pa menim da ne bi razumeli kar hočem povedati, to preprosto preskočim. nekaterih tematik se avtomatično ne udeležujem. Ker ljudem preveč dela domišljija, takot v tej temi.
če imam kaj za povedati, stojim s svojim imenom za tem. premalo imam časa, da bi igral še neke druge osebe.
Za Andrejo in Edero vem, da tudi ne, za ostale pa se ne sprašujem. Še ko berem vas, nikoli ne berem in gledam avtorjev, to sem se v teh letih preprosto navadil, da je pomembna vsebina, ne tisti, ki ga piše. Tako me včasih dobijo nekateri, češ kaj sem jim v tisti in tisti temi naredil, ampak jaz preprosto nimam pojma, v kateri niti komu ne. Naše delo, ni samo viseti na forumih. Moramo skrbeti, da sistem deluje. In če bi moral vedno preveriti, kdo je oseba na drugi strani, bi mi zmanjkalo časa.

To kar mislim in menim,d a je prav, da se pove, to povem. Če povem kaj bi si želel, v kaj verjamem, kaj želim, kaj mislim, to preprosto povem. MOj namen ni govoriti tisto kar bi uporabniki želeli slišati, če pa se koga kaj prime, pa ne bom hud.

Morda se komu sanja kaj jaz počnem, ampak naj vas potolažim,d a se vam samo sanja, točno kakšne so moje želje in zakaj so takšne, tega pa samo iz branja mojih sporočil ne morete kar tako izvedeti.
Seveda pa me nihče še tega ni vprašal, tako da nisem povedal.

Ljudje smo po naravi površni in si največkrat po svoje razlagamo, kako bi moralo biti. Če bi vi brali ZS ne vem, mi jih zagotovo ne, saj jih ne moremo, to je avtomatična blokada. Tako, nihče ne more brati tujih ZS, seveda se da vedno v bazo pogledati, ampak kot sem rekel, to ni edino delo, niti fetiš ne.
Kot ste seznanjeni, bi z veseljem zamenjal tole delo za delo na kmetiji.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Tukaj bi dodal.

Morda kdo kaj napiše, ampak zagotovo ima tehten razlog, zakaj se ne bo podpisal s svojim imenom.

Saj veste kako hitro vi bralci in novinarji, nalepijo etiketo, če nekdo samo razmišlja drugače od doktrine.
Sem se pa tudi sam posluževal tega pred leti. Kaj sem odkril? kakos e ljudje obnašajo, če ne vedo kdo ti si. To je bilo obdobje, ko sem se še obremenjeval z zapisi uporabniki, če je kaj letelo name. Danes vem,d a so ljudje dvolične osebe, spet ne vse in se pogovarjajo o eni temi popolnoma drugače, če vedo da sem jaz Primož ali pa ne vedo kdo sem jaz. To je bilo ravno tako zanimivo raziskovati, ampak kot rečeno, danes je moja valuta čas in nimam dosti tega denarja, da ga bi trošil še z nekimi identitetami, vse to prinese življenje in izkušnje.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Žogca???

Veliko forumov in se vec administratorjev je na med.over.net. Eden od administratorjev, ki nima toliko dela kot Primoz,Andreja&co tuki na Starsevskem cveku, je ves cas anonimno prisoten, odpira kocljive teme in zivcira vas smrtnike z bolanimi komentarji. Tole ni zogica in temo je odprla neka tokrat anonimna

Veliko forumov in se vec administratorjev je na med.over.net. Eden od administratorjev, ki nima toliko dela kot Primoz,Andreja&co tuki na Starsevskem cveku, je ves cas anonimno prisoten, odpira kocljive teme in zivcira vas smrtnike z bolanimi komentarji. Tole ni zogica in temo je odprla neka tokrat anonimna[/quote]

Pa saj Žogca ni administrator. Je pa oseba, ki ima do nekoga na monu zelo hudo osebno zamero …. zato tudi tako vehementno trdi, da “En administrator 10000procentno sodeluje anonimno in se obcasno tudi izzivlja. Preverjeno.” .

Sicer pa ‘hudičeva odvetnica’ če nekaj tako direktno trdiš in “dokazuješ”, pa z imenom na svetlo. Kateri “moderator” je v alter osebnosti v resnici provokator??

New Report

Close