Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ASEA – pozna kdo?

ASEA – pozna kdo?

Zanima me, če pozna kdo aseo, menda nekaj wow in novega, da je bil nek seminar v lj, ameriška zadeva …?
http://www.youtube.com/watch?v=w8IfaW-38yE&feature=related

Vse kar je v stilu mrežnega marketinga ( kar omenjena zadeva zagotovo je, beri komentar na Youtube-u), odvrne osebo z logičnim razmišljanjem od nakupa.

Živijo!

MLM. Res je, ASEA deluje v mrežnem marketingu, kar pa niti ni tako zelo pomembno, pomeben je samo produkt – kupuješ ga lahko tudi brez, da bi bil sam vključen v mrežo. Čeprav, gledano s stališča osebe, ki logično razmišlja, bi verjetno zagrabila to poslovno priložnosti, ki je zares edinstvena – vendar, samo če to želiš in imaš morda malce poslovne žilice, mislim da, če deliš informacije o produktu, s katerim lahko nekomu pomagaš in pri tem malo zaslužiš, tudi ni tako zelo slabo. Sicer pa kljub temu, da te je že odvrnilo o razmišljanju nakupa tega produkta, upam, da boš vseeno prebral par vrstic spodaj, morda pa te vseeno prepričam. Mene je ASEA definitivno prepričala.

Zanima me, če pozna kdo aseo, menda nekaj wow in novega, da je bil nek seminar v lj, ameriška zadeva …?
http://www.youtube.com/watch?v=w8IfaW-38yE&feature=related%5B/quote%5D

Sama sem velik skeptik in se me ne da prepričat o nečem, tako zelo zlahka. Zato, ko sem prvič slišala za produkt ASEA sem šla brskat in malce raziskovat po Googlu in tako pregledala ogromno videoposnetkov, prebrala ogromno člankov na to temo in se na koncu odločila, da tudi sama preizkusim ta produkt, kajti v meni so videi in zgodbe ljudi pustili nek vtis…
Povedala bom na kratko. Gre za projekt, ki so ga raziskovali 16 let. Redoks signalne molekule, ki jih najdemo samo v našem telesu, so po 16ih letih uspeli stabilizirati – najdemo jih v tekoči obliki v produktu ASEA.
Če povem kakšen primer iz mojih izkušenj. Sem še mlada in kot vsaka najstnica, sem imela probleme z mozolji in aknami, bila sem pri dermatologih, preizkusila razne kremice itd – nič ni bilo posebej učinkovito. Ampak, ko sem obraz začela pršiti z ASEO, se je že po enem dnevu občutila razlika, saj sem imela gladko kožo. In tako sem s pršenjem nadaljevala ves teden in danes imam na obrazu le še par mozoljev, koža je gladka, zdrava in nemastna.
Pred dnevi sem začutila mehurjast herpes nazgornji ustnici, v preteklosti se takšnega herpesa potem nisem znebila 14 dni, pri ASEI pa je trajalo tri dni in herpes je popolnoma izginil. Ampak to so malenkosti, v primerjavi z zgodbami drugih ljudi, ki so imeli težje poškodbe, hude bolezni in na koncu dobro okrevali in ozdraveli…

Poglej, če te zanima kaj več informacij mi piši na [email protected] lahko ti pošljem par stvari, izkušnje drugih itd.

Lep pozdrav, D.

preberite si kaj o tem pravijo americani, ki imajo s tem novim nategom za 120 EUR malo vec izkusenj kot mi.

http://repspace.com/forums/p/2811/4083.aspx

Ne nasedajte promotorjem, ki jih zanima samo zasluzek

Tudi jaz sem bil mnenja,da je natega,ampak sem sprobal na sebi in svojih bližnjih
in glede na rezultate,ki sem jih dobil,lahko samo rečem,da vsi skeptiki,dajte tiste evrčke
lepo pod povšter pa boste sigurno zdravi in dolgo živeli.Mimo grede cena je 35€/l in ne 120€!

Revival zelo sem vesela, da je na tem forumu tudi nekdo, ki ima dobre izkušnje z produktom Asea…
Žalostno je namreč, kako nekateri skeptiki, že od vsega začetka iščejo nekaj slabega v nečem, česar še sploh niso poskusili oz. imeli sami kakršnekoli slabe izkušnje s tem. Ampak, tako pač je… Čeprav mi ni ravno jasno zakaj sploh širiti nekaj slabega o tem okrog, če nisi sam v to prepričan, nimaš izkušenj… Pravzaprav, zakaj se sploh obremenjevati s tem, če si toliko proti?
Asea ima za seboj celo znanost in celo vrsto znanstvenikov, dokazov ter zelo veliko ljudi z zgodbami, ki so še kako resnične! In meni je to več kot dovolj. Zdravje mi je na prvem mestu in tistih 35€ mi ni težko dati, še posebej, ker sama vem kako zelo dobro deluje Asea name in ob takšnih negativnih komentarjih, se lahko samo nasmehnem in si mislim svoje 😀

Pod to se vsekakor podpišem!

potegavščina na kubik,joj kako smo naivni.moja stara mati bi rekla:ko imam bedak denar,pametni profitirajo.

zdaj sem se spomnil, da ima naš župnik isto čudežno vodico,reče pa ji;žegnana voda.

Vesel sem različnih mnenj glede ASEA, vendar ponavljanje neumnosti o raznih nategih in “žegnanih vodicah”, ki jih širi “devil”in njemu podobni, je skrajno smešno in kaže na zelo kratek intelektualni domet razpravljalca. Prepričan sem, da tega natega ASEA, ni niti enkrat nobeden izmed teh zaužil in ker jim morda ta produk verjetno ni dosegljiv kot bi si želeli, ga ne privoščijo iz zavisti nikomur. Svojega mnenja ti razpravljalci nikoli ne podkrepijo z nobeno raziskavo ali čim podobnim. Obratno pa govorijo dejstva ASEA, ki je v EU registrirana kot zdravstveni dodatek in se uradno prodaja zaenkrat v 8 državah EU in skupaj 21 državah na svetu.
ASEA je zaščitena z 31 patenti + 5 patenti iz letošnjega leta, številke patentov so dosegljive na internetu in jih je možno preveriti. Sprašujem se s koliko patenti je zaščitena “žegnana vodica iz fare goospoda “devila”? Zanimivo je tudi dejstvo, da je farmacija poskušala z odkupom odkritja ASEA, že v samem začetku preprečiti proizvodnjo in prodajo tega produkta. Le zakaj?,
Morda zaradi zmanjšanja prodaje farmacevtskih izdelkov – ali bi bilo to mogoče za koga čudno?
ASEA je mnogim pomagala pri izboljšanju zdravja in boljši kvaliteti življenja, žal pa bo zaobšla nejeverne, skeptike in ostale, ki jo smatrajo kot veliki nateg. Pa nič za to, ti si bodo pa za svoje zdravje pri župniku ceneje kupili “žegnano vodico”. Oglejte si še filme na internetu o nastanku ASEA, nastanku podjetja in lastnikih ter predstavitev študije učinka ASEA pri športnikih. Tako boste nejeverneži lažje komentirali. Pa lep večer vsem.

Link: http://www.youtube.com/user/SloveniaAsea?feature=mhee

Dejstva o ASEA-ji:

– V letu 2011 sta Susan in Carol prisla v Slovenijo in iskala prve Leaderje za Slovenijo. Večina jih je zavrnila, ker so prepoznali resnico o ASEA-ji. Na koncu sta zgodbo o ASEA-ji pograbila Miljan (delal za propadli telco MLM) in Joze (brez MLM izkusenj).

– V ozadju ASEA je mormonska skupnost – ki se financira iz MLM podjetij, na nacin, da vedno znova ustanavlja nove MLM zgodbe. Podjetja niso piramide, pac pa imajo produkt, ki se trzi in IZJEMNO zgodbo (vecinoma temelji na teoriji zarote, nekaj revolucionarnega) in odlicen marketing. V Evropo posljejo dobro naucene govorce, da navdusijo/zakurijo narod. Vecinoma teh podjetij ne uvajajo novih produktov, kar je smisel MLM, ko imas bazo kupcev in poslovnih partnerjev. Namesto tega raje ustanovijo novo podjetje in gremo od zacetka.

– ASEA nima patentov, ce bi jih imela, bi bile stevilke (US Patent number) zapisane na embalazi in na uradni spletni strani podjetja.

– ASEA nima kliničnih raziskav (znanstveno dokazljive), samo kupljene studije na nekaterih ameriskih univerzah

– ASEA ni nova veja znanosti, ko to tudi niso energijske zapetnice, hologramski cipi, cudezne vode, … (kopica MLM trdi, da so DRUGACNI in nova VEJA ZNANOSTI

– ASEA pravtako ni nikjer podatka o vsebnosti/gostoti redox signalnih molekul (tako na deklaraciji kot tudi spletni strani).

Osebno zame je ASEA nateg in prevara, ki bo spet masi ovc pobrala denar.

Če je res, da vsebuje redox signalne molekule, potem je to lahko zelo nevarno.

Naše telo bomo navadili na zunanj vnos in s tem zmanjšali lastno produkcijo, kar pomeni, da bo s časoma telo vedno bolj pod vplivom zunanjega vnosa in s tem bomo podrli ravnovesje v telesu.

upam, da ASEA res vsebuje le vodo in sol (NaCl) kot piše na deklaraciji.

1. V odzadji je mormonska cerkev, ki se financira iz MLM podjetij (Asea, NuSkin, Tahitian Noni, Xango, Monavie, Mandura, …)

2. Asea nima patentov, sploh pa ne 20 ali celo vec kot 30, zato jih tudi ni na spletni strani. 4 patente ima podjetje Medical Discoveries (iz tega podjetja izhaja Asea), ostalo jev lastni drugih podjetij, ki ze pripravljajo tozb, zaradi zavajanja javnosti

3. Trditve niso tocne o cudeznih ucinkih. tudi nihce ne more toziti podjetja, ker na deklaraciji lepo pise, da sta notri voda in sol

4. zadnje case so najeli PR svetovanje in te reklame, ki jih lahko opazite so mastno placani oglasi. Tudi slovenski doktorji se da kupiti. In Asea ni nic drugacna od farmacevtov.

Pa brez zamere, samo ni mi vsec, da nategujete folk s to vodo za 40 EUR na teden na osebo. Pomeni, da bi 4-clanska druzina rabila 160 EUR na teden. Halooo !!!!

Ce je vse to res, potem bi to moralo stati med 6 in 8 EUR, ne pa preko 30 EUR.

Ljudje streznite se, gre za cisto prevaro in jemanje ogromno denarja nevednim.

Postati moras clan Asea sekte (vera v cudezno vodo) in placevati 128 EUR mesecno za 4 flase te cudezne vode na osebo.

Sprejeti moras njihovo kulturo – ethos in ponavljati, da ste drugacni in da ste nova veja znanosti.

Potem pa je vasa naloga novacenje novih vernikov v sekto.

se moje mnenje.

Poizkusil sem Aseo (steklenico dobil od soseda) in nisem opazil nobene spremembe v svojem pocutju. tako da ne vem, zakaj se toliko pregovarjate tukaj.

Vsak naj poskusi in si ustvari svoje mnenj. mene pac Asea ni prepricala, pa se ful draga je.

To je z moje strani, pa lep pozdrav vsem

Jaz jo pijem in pomaga, pil jo bom še naprej. To je vse.

Asea je absolutno NATEG STOLETJA. Zakaj?

1. V odzadju je mormonska cerkev
2. Cena je 128 EUR na mesec na osebo. 4 članska družina bi morala plačati preko 500 EUR na mesec, če bi želeli biti vsi člani družine na Asea-ji
3. NIč ne morete čutiti, ker je notri le slana voda kot piđe na deklaraciji izdelka.

Ljudje, pamet v roke. Pri Aseji je marsikaj narobe:
1. v odzadju je mormonska cerkev (zato tudi njihovi promotorji govorijo toliko o Ethosu, “mi smo drugačni”, “nova veja zananosti”, “vtišati nas hočejo” in razne druge teorije zarote – tako kot v njihovi cerkvi)
2. produkti so nelegalni, ker na deklaraciji niso zapisane vse sestavine in so pristojnim službam izdali zavajajoče podatke
3. redox signalne molekule so nevarna stvar, ker v telesu porušijo ravnovesje in telo preneha sam proizvajati le-te. Tako postanete trajno odvisni.

Zato pamet v roke in če imate radi svoje prijatelje in sorodnike, jim to čim prej povejte. Naj se ne igrajo s svojim zdravljem.

Podjetje ne bo odgovorno, ker na embalaži lepo piše da ASEA vsebuje le vodo in NaCl (sol).

pozdravljeni,

ker sem dobil aseo za darilo, me res zanima kaj naj sedaj po vseh teh različnih odgovorih. Sem pomislil na to, da če vsebuje nekaj kar vsakodnevno ne vnašamo v telo, da vsekakor to lahko poruši ravnovesje, sploh če gre za hitrejše obnavljanje celic ali pač vse kar asea strokovno obrazlaga.

Drugi pravijo, da se počutijo bolje, bolje spijo itd.

Kaj pa naj sedaj …. jo popijem ali ne ? 🙂

Zdravje je samo eno in če obstaja najmanjša možnost da mi bo ta klinčeva voda porušla ravnovesje v telesu in bom zato čez nekaj let bil bolan al psihično al fizično, potem, dragi odrasli ljudje verjetno poznate odgovor. NE IN NE IN NE ne dam tega hudiča v sebe.

Če pa vi pravite da je kriza v SLO potem naj ta kriza traja še naslednjih 40 let. Dokler bodo ljudje mel dnar za vodo katera en litr stane 40€, katero imaš 1 teden (torej 160€/mesec) in jamrajo da ne morejo preživet, potem sem jaz astronavt, ki sem bil že petkrat na marsu in imam 10 certifikatov da marsovci obstajajo in en marsovec je celo moj prijatelj, kateremu Ime “tele”.

Vprašal sem svoje mentorja o legalnosti produktov. In me je nadrl, ker ne verjamem podjetju. Vodje se obnašajo kot sekta.

Sram jih bodi.

Moje mnenje je, da ta produkt ni legalen in da lažejo carini pri uvozu. drugače ne vem, zakaj bi nekdo tako znorel in kričal name.

Pa še to, na embalaži je res napisana le sol in voda. Zakaj ni ostalih sestavin? Kaj če so notri tudi droge? kot pri redbullu nazacetku v franciji in danskem.

Hej people,

tole je pa resna stvar, pogledal sem flaso in res. Na deklaraciji je res napisana le voda in sol. Pomeni, danas nekdo fajn nateg..je. A sploh vemo kaj je notri, kaj ce so notri namesto Rodex-a – droge, pomirjevala, stimulansi, ostale neznane sestavine – kako naj verjamemo plačanim promotorjem, ce podjetje zavaja že na deklaraciji.

Pomeni, da so lagali carini pri uvozu in pri registraciji produktov.

In mi smo to dali najboljsim prijateljem.

Za znoret

Takoj povej naprej, da bo skoda manjsa.

Ta ASEA je samo slana voda.
Lahko jo piješ z vero, da ti pomaga, in ti pomaga.
Lahko jo piješ brez te vere, pa ne bo učinka.
Placebo efekt.
Kot tablete proti izpadanju las in še mnoga druga prehranska dopolnila.
Če na deklaraciji o izdelku ni navedenih sestavin, ki jih omenjajo (redox signalne molekule), potem jih sigurno notri ni.
Poglejte si še ta prispevek:

http://www.24ur.com/novice/slovenija/cudezna-voda.html

Tudi jaz sem najprej pomislila da je asea prevara. Ker sem imela v bližini zelo dobrega prodajalca me je prepričal da se udeležim seminarja in da probam izdelek in da si lahko ustvarim na podlagi njihovih dokazov in pričanj svoje mnenje.

Ko sem to videla in se prepričala na svoje oči lahko z gotovostjo rečem, da je prvovrstna prevara in nateg ljudi.

Konec koncev če se že pustiš prepričati da piješ to slano vodo in za njo plačaš velik del družinskega proračuna ti že tvoj ego narekuje da moraš izdelek hvaliti in se prepričati sebe in tudi okolico, da si bil tak osel, da si se pustil nategniti.

Drugače me pa čudi, da še nihče ni prijavil asea inšpektoratom glede preprodaje izdelkov brez računa, dela na črno in za zavajanje potrošnikov.

New Report

Close