Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nicer Dicer-top shop

Nicer Dicer-top shop

Ali ima kdo rezalnik Nicer dicer iz Top shopa? Je res tako OK, kot zgleda?
Res vse zreže, tudi paradižnik, ne da bi ga speštal?

Ima mogoče kdo Multi Chopper plus? Zgleda enako, je pa polovico cenejši-.

Aja, še link za Multi chopper….

http://www.luen.si/index.php?option=com_content&view=article&id=58&Itemid=76

Joj, ne nasedajte tem Top Shop-om, vse te stvari privlečejo v ladijskih kontejnerjih potem pa jih prodajajo za zlato.

Enkrat mi je sosed, ki je nekoč vozil kamion, povedal, da je iz luke Koper peljal cel kontejner dormeo jogijev, ki so prišli iz Kitajske in jih potem pri nas v Top Shop-u prodajajo po 200-300 €.

Samo toliko v razmislek o njihovi “kvaliteti”!

Ne vem, zakaj je “made in china” že apriori znak nekvalitete. Al pa to, da jih privlečejo v ladijskih kontejnerjih.

Očitno ne veš, zakaj se proizvodnja (tudi “orng” firm) seli na Kitajsko in sploh v Azijo.

Mene ne zanima neko debatiranje na splošno, ampak ALI GA KDO IMA IN KAKO JE Z NJIM ZADOVOLJEN.

Prosim samo mnenja uporabnic.

Mene ne zanima neko debatiranje na splošno, ampak ALI GA KDO IMA IN KAKO JE Z NJIM ZADOVOLJEN.

Prosim samo mnenja uporabnic.

Ne vem, zakaj je “made in china” že apriori znak nekvalitete. Al pa to, da jih privlečejo v ladijskih kontejnerjih.

Očitno ne veš, zakaj se proizvodnja (tudi “orng” firm) seli na Kitajsko in sploh v Azijo.[/quote]

Že res, da vse stvari, ki prihajajo iz teh krajev niso nekvalitetne,….. je pa res, da imam pač negativne izkušnje z izdelki na katerih je navedeno made in chine!

Dajte se že enkrat zavedati, da razni Top shop-i na račun vas mastno služijo! Isti izdelek (le pod drugim imenom) lahko na internetu najdeš za 70 – 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ceneje, kot pa jih vi kupujete v raznih Top Shop-ih,… saj na račun takšnih naivnežev je pa lahko direktor Top shopa najbogatejši slovenec 😉

Tle je fajn popust za tole reč …

Motismse. Dormeo je Made in Italy. Ponaredki so pa gladko lahko Made in China.

Skratka, ima kdo ali ne?

"I dont care about money, but they are good for my nerves" -Ingmar Bergman

New Report

Close