Avto.Over.Net

Avtomobilizem

Brez jeklenega konjička smo dandanes praktično bosi. O bencinu, gumah, motorjih ter znamkah. Mali nasveti za več cestnega užitka.

lastniki seat altea xl-diesel

Default avatar

kupili bi

prosim ,ali napišete pluse in minuse.LEONA bi menjali za omenjeni model.
Default avatar

jožefina

Boljš to kot scenica.

velik plus je nemška tehnika!
Default avatar

neto iOS

jožefina prav imaš.

poglej še tourana!
Default avatar

IztokFranko

kupili bi je napisal/a:
prosim ,ali napišete pluse in minuse.LEONA bi menjali za omenjeni model.
Kaj natančneje vas zanima?

Pred leti sem vozil Alteo XL in sicer eno izmed dizelskih različic. Seveda ji je bila v plus nizka poraba in predvsem prostornost.
Mogoče bi na njej pogrešal drsna vrata, kar ima recimo Grand C-max, test tu: http://avto.over.net/testi/ford_grand_c ... _ecoboost/
Default avatar

smo jo imeli

Sem jo imel, 4 leta.Izjemno prostoren, praktičen avto.
Je pa bilo kar nekaj manjših zoprnih težavic s kakovostjo (recimo puščanje vode pri tesnilih vrat, nenaden hrup v podvozju, nelogično serijsko pregorevanje žarnic, pa še nekaj zadev-..ipd).
Tudi notranjost je potrebna privajanja (recimo prenizko in prekratko naslonjalo z roke..)
Upoštevajte, da gre za najnižjo kakovostno raven pri VWju, kar opazite predvsem če dnevno prestopate med modeli (mi smo)
Default avatar

bijć

smo jo imeli je napisal/a:
Sem jo imel, 4 leta.Izjemno prostoren, praktičen avto.
Je pa bilo kar nekaj manjših zoprnih težavic s kakovostjo (recimo puščanje vode pri tesnilih vrat, nenaden hrup v podvozju, nelogično serijsko pregorevanje žarnic, pa še nekaj zadev-..ipd).
Tudi notranjost je potrebna privajanja (recimo prenizko in prekratko naslonjalo z roke..)
Upoštevajte, da gre za najnižjo kakovostno raven pri VWju, kar opazite predvsem če dnevno prestopate med modeli (mi smo)
Podoben primer sem imel tudi sam. Kupil sem jo sicer rabljeno iz tujine in sumim, da je bila razbita. Prodal sem jo naprej in mislim, da je že v Romuniji :D