Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek počitnice v prekmurju..otroci

počitnice v prekmurju..otroci

Pozdravljeni,

prosim vas za idejo, nasvet kaj poleg jahanja, čofanja in SICALU zoo-ja še početi v prekmurju s (skoraj) triletnimi otroci? Hvala za nasvete in ideje kako čim bolj za otroke zanimivo zapolniti 1tedenski dopust!

Kaj oz kje je SICALU ZOO? Sicer pa v Prekmurju lahko kolesarite, kopate se v bazenih Vivat (bolje kot Terme 3000), pogledate grad v MS in obiščete otroško igrišče ter se sprehodite skozi park, greste gledat konje v Rakičan, letališče malo naprej, Če dežuje pa v igralnico od Maximusa, nato pa na otok ljubezni, ko posije sonce in na sprehod do Bukovniškega jezera.
Če boste v Moravskih toplicah imate veliko srehajalnih točk, še bolje pa da vzamete samo kolesa ali si jih sposodite. Zdaj cveti oljna repica, ne pozabite na fotoaparat, je zelo fotogenično.

http://www.sikaluzoo.si/

nova
Uredništvo priporoča

hvala, za tole letališče in igralnico nisem vedela, bo super, hvala.
Sicer pa “jahamo” že pri Rakičanu ja, za kolesarjenje pa sta še premajhni- dve leti in pol sta stara..enako za sprehajanje ob vodi (Buhovniško, otok lj.) ker ju ne želim omejevati da me/naju ves čas držita za roko..če ne pa tako majhni in razigrani še lahko kam čofneta.. . . Če ne drugega pa pobegnemo še za kak dan v Hevitz.. . Glede čofotanja pa sem imela v mislih vsak dan druge topličke: Radenci, Lendava, Moravci, Banovci…. . Zelo sem vesela za vsako idejo, hvala!!

hvala, za tole letališče in igralnico nisem vedela, bo super, hvala.
Sicer pa “jahamo” že pri Rakičanu ja, za kolesarjenje pa sta še premajhni- dve leti in pol sta stara..enako za sprehajanje ob vodi (Buhovniško, otok lj.) ker ju ne želim omejevati da me/naju ves čas držita za roko..če ne pa tako majhni in razigrani še lahko kam čofneta.. . . Če ne drugega pa pobegnemo še za kak dan v Hevitz.. . Glede čofotanja pa sem imela v mislih vsak dan druge topličke: Radenci, Lendava, Moravci, Banovci.... . Zelo sem vesela za vsako idejo, hvala!![/quote]

Pa Bioterme Mala Nedelja.

hvala, za tole letališče in igralnico nisem vedela, bo super, hvala.
Sicer pa “jahamo” že pri Rakičanu ja, za kolesarjenje pa sta še premajhni- dve leti in pol sta stara..enako za sprehajanje ob vodi (Buhovniško, otok lj.) ker ju ne želim omejevati da me/naju ves čas držita za roko..če ne pa tako majhni in razigrani še lahko kam čofneta.. . . Če ne drugega pa pobegnemo še za kak dan v Hevitz.. . Glede čofotanja pa sem imela v mislih vsak dan druge topličke: Radenci, Lendava, Moravci, Banovci.... . Zelo sem vesela za vsako idejo, hvala!![/quote]

Pa Bioterme Mala Nedelja.[/quote]

hvala! lp

New Report

Close