Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pozdrav iz Avstralije

pozdrav iz Avstralije

Nekaj mesecev nazaj sem pisala o tem, da razmišljam o odhodu v Avstralijo.
Sedaj sem tukaj., jaaa tukaj sem, v Avstraliji:))) Še sama ne morem verjeti.

Z družino smo odpotovali pred enim mesecem in v maju že začneva s službo, sin pa je že v šoli.
Imamo lepo majhno hišico z malim bazenčkom, avto in psa:)

V nekaj mesecih mi je uspelo tisto, za kar sem se v Sloveniji trudila 35 let in vse kar sem si vedno želela.

Danes je pri nas oblačno, 19 stopinj mi kaže termometer, ura pa je 7.40.
Kako je pri vas?

Pridite za nami, Welcome:)))

Lep pozdrav v Slovenijo!

Čestitke!!!!! Kako lepo je to slišati. S čim se z možem ukvarjata oz. kaj delata in kakšni so kaj dohodki? Res tako visoki kot se govori? Kako ste bili sprejeti v okolju?

A lahko napišeš garantno pismo in mi ga pošlješ?

Irena

nova
Uredništvo priporoča

Važno je, da si srečna, kjerkoli že si 🙂
Pri nas je že trda tema, ura pa je 22:49

pozdravljamo te iz srca 🙂
Slovenija od kod lepote tvoje
http://www.youtube.com/watch?v=cGkEIy_gKi4

Pri nas pa je ura pet do dvanajstih, sonce pripeka, češnje in jablane cvetijo, cekinčki in belini se spreletavajo med regratovimi cvetovi. Sosedova Liska je snoči strila, teliček se že postavlja na noge, Jerca se bo možila, tudi njen životec je napet 🙂

Domovina, ti si kakor sonce!

Nekaj mesecev nazaj si še razmišljala o odhodu v Avstralijo, zdaj si pa že kar tam?
Kako pa si tako hitro dobila permanentno vizo, ki jo drugi čakajo dve leti?
Drugače pa ja, vsi, ki se odločijo oditi tja, so veliki srečneži, da so so znebili te bedne Slovenije. Vsi, ki jih poznam, so se dobro znašli, dobili dobre službe, otroci so pa sploh nabolj navdušeni nad njihovimi šolami.

lepo da si se oglasila in želim vam vse najboljše
slovenija je že dva krat zmagala v hokeju, angleže in japonce
v stožicah je svetovno prvenstvo divizije I
jutri bo največji štrajk v 20-tih letih po celi deželi

oglasi se še kdaj

Hoho, lepo je slišat da vam je uspelo 🙂 Mogoče pa res pridemo za vami v Avstralijo ! Upam da boste tam imeli dobro razmere, ker baje tud tam ni kej velik rožnato. Vsaj od enga slovenca sm to slišu ki tudi tam živi ( ampak od slovenije je še zmeraj 100 krat boljše )

Koliko mesecev je trajal postopek torej vsi papirji, viza itd…. ?

Si sposodim tvoj sestavek in dodajam: 🙂

Doma te vsi pozdravljamo:
ata, mama, boter Vinko,
gospod župnik, Šeka in pujčeki.

vedno bote tam tujci, čez 10 let bote pa prišli vsi depresivni nazaj v Slovenijo, pravo domovino, domovino, ki ste jo zapustili in izdali, vaš rojstni kraj, dežela vaših prednikov… no, upam, da vas tam dol dingi požrejo pa kenguruji zbrcajo, ker ste izdajalci.

take it easy, amigos
slow down

Ojoj, ti revež, saj se boš zadušil od foušije! Sploh ne bodo prišli nazaj. Samo luzerji pridejo nazaj, ostali pa postanejo zelo uspešni, ker imajo tam 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} več možnosti kot pa v tej zatohli Sloveniji.

A ti si se kot idiot že rodil ali si moral delati na tem?

Ha, ha, dobra provokacija. V parih mesecih ne prideš v Avstalijo, drugič je pa žal napisala narobe uro, koliko je tam. Znamo pač pogledati koliko je kje ura v Avstraliji. V Avstraliji je zdaj že jutro 18.4., pa sploh ni prava ura, ki jo je navedla. Pri izmišljotinah se je treba dobro pripraviti, da je vsaj malo verjetno.

Lepo, da si se oglasila. Vso srečo tam doli! Tukaj je pomlad v razcvetu, še malo, pa bodo murenčki peli cele noči. Povej nam, če jih imate tam tudi.
In kar majčkeno hiško in bazen in psa:))
Mislim, da vam bo lepo.
Pa saj ste čisto blizu, samo eno tipkovnico stran! Svet je res postal globalna vas. Pogumno naprej! Ko boš imela čas, nam pa kakšno slikico nalepi. Vsaj kužata ob bazenčku.

[/quote]

V nekaj mesecih mi je uspelo – od odločitve do izvedbe.
Odpotovali smo pred enim mesecem ja.

Saj sploh ne vem zakaj ti to razlagam.

Lep pozdrav vsem še enkrat in hvala za lepe želje! Ne bo nam hudega, res ne:)

No tole je naša hiška, zemlje imamo pa zraven 32 oralov.

[img]http://www.viahouse.com/wp-content/uploads/2010/10/Small-and-Cool-Mountain-House-Plans-in-Big-Rock-Australia-588×390.jpg[/img]

Od odločitve do odhoda v Avstralije mine ponavadi dobro leto. Toliko časa traja postopek. Slika pa je pobrana z neke spletne strani.

Ojoj, ti revež, saj se boš zadušil od foušije! Sploh ne bodo prišli nazaj. Samo luzerji pridejo nazaj, ostali pa postanejo zelo uspešni, ker imajo tam 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} več možnosti kot pa v tej zatohli Sloveniji.[/quote]

A potem je bil Bajuk luzer?

Dalečččččččččččč, še en pozdrav malo bližje Slo iz Švice, kurimo na ful:)))

Se ena iz AUS:) Upostevajte, da se v AUS lahko pride tudi s sponzorsko ali studentsko vizo, ki so odobrene veliko prej kot stalna.

Lep pozdrav iz Francije, uživajte:).

Štrunfeta, pridi k meni na kofe,če sva že tak blizu, pa še malo po Francosko zašprehava, vulevukušeabekvassisva:)))))))))

http://www.tocna-ura.si/tocen-cas-v-sydney-avstralija

New Report

Close