Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj pa mislite o izgledu vaših najstnikov?

Kaj pa mislite o izgledu vaših najstnikov?

Spodaj je tema o močnejših najstnikih. Mene pa zanima nekaj drugega. Iz čisto objektivnih razlogov. Pa da ne boste narobe razumele, samo zanima me. Kaj dejansko mislite o izgledu vaših otrok? Kaj menijo mame o svojih hčerkah, ki so ‘glavne zvezde’ na šoli? Pa kako mame gledate na tiste svoje hčerke, ki hodijo okrog napol nage? Pa kaj menite očetje mozoljastih sinov? Ne vem, no. Starši vsi nekaj fini, otroci pa se veljajo drug po drugemu, kakorkoli je zdaj to slišati.

sem hotla odgovorit, ko sem prebrala do konca me je minilo, BV!

enako

nova
Uredništvo priporoča

Ni nekaj novega, da se pravzaprav otroci največjih bogatašev; direktorjev, politikov, lastnikov …, oblačijo prav klošarsko, vpadljivo, kadijo travco, pretepajo in zasmehujejo šibkejše in revnejše …zakon narave (velike ribe žro manjše).

Glej, ne glede na izgled, obleko bo npr. sin bogataša takoj dobil punco, službo itd. Ker denar je sveta denar.

Tudi hčere, ki se kurbajo, če so potomke siromakov, jih bo svet obsojal, če pa nekih direktorjev, boh ne dej kaj čez njih rečt,te bodo takoj tožili ….

Starši vsi nekaj fini, otroci pa se veljajo drug po drugemu, kakorkoli je zdaj to slišati.

Kakšna besedna zveza pa je to, da se veljajo drug po drugem? Si hotela napisati valjajo?

A veste pa na kaj sem jest ponosna?!?!?! Da sprejemam mladino taka, kakršna je! In veste zakaj??? Ker so mi šli vedno na jetra starejši ljudje (kot vidim ste sedaj nekateri isti) ko sem bila jest najstnica. In takrat sem se zaobljubila, da jaz pa taka ne bom in NISEM!!!!

Zakaj obsojate mlade…pustite jim živet…Ja kako bi pa bilo, če bi bili vsi isto oblečeni in poslušali isto muziko,…?!?!?!?

Mladina, najstniki in vsi v najlepših norih letih – ne se jim pustit!!! Mi smo bli isti!!! Kadili travo, pili alkohol, sexal, hodili v razvlečenih hlačah, eno leto FlowerPower in all starke, naslednje leto hard core in martinske,….So what???? Še premal smo eksperimentiral!!!

Sedaj pa ne boste verjeli sem čist “normalna” – včasih še preveč in mi gre na jetra vsa “poštirkanost” ki jo imate nekateri v sebi….RELAX!!!! Samo enkrat se živi 🙂

bi bilo pa za zapreti. Daješ slab zgled! Bolje bi ti bilo, da se privežeš za mlinski kamen, kot pa da pohujšuješ naše najmlajše:

Mi smo bli isti!!! Kadili travo, pili alkohol, sexal, hodili v razvlečenih hlačah, eno leto FlowerPower in all starke, naslednje leto hard core in martinske,….So what???? Še premal smo eksperimentiral!!!

DA TE NI SAMO SRAM!

In kaj tvoji otroci povedo o tebi? Da si (bila?) kurba, narkomanka, pijanka ….

Bravo,se podpišem.No travco ravno nismo kadil,vse ostalo pa je nekam podobno.Kaj se zdaj nekateri sprenevedate?Isto ste počeli same traparije,hodili po diskačih do štirih,petih zjutraj,pa šolo šprical,zdaj se pa svetnike delate….

Jaz nimam najstnikov, vendar, ko gledam to mladino, so mi vsi tako lepi, mnogi se žal ne zavedajo svoje lepote, polni energije, vse imajo na dlani(to imamo sicer tudi mi, vendar se preveč omejujemo).

Dena sveta vladar

Draga moja. Sama sem bila hči dokaj premožnih staršev.In prav zaradi tega, ker sem vedela, da ljudje okoli mene samo čakajo, da naredim nekaj narobe,da bodo zlobni jeziki opletali, sem se vedno lepo obnašala, do vseh bila prijazna, nikoli šla ven in se “kurbarila” z moškimi, tako kot moje prijateljice. Še manj pa sem zasmehovala ljudi, ki finančno niso bili dobro podprti. Tako da metati ljudi v isti koš je precej egoistično. Seveda da smo kdaj malo preveč popili, ampak vedno v meji normale. Trave se do svojega 25ega leta nisem dotaknila, pa še takrat sem se skadila s svojim (takrat še fantom) zaradi čistega firbca. Prvič in zadnjič.

Benka

Se strinjam s tabo. Sama imam dva otroka (19 in 17 let), hodita ven, tudi kaj popijeta, pa mi je vseeno dokler vem, kje sta, s kom sta in kaj delata in da uporabljata pamet. Zaupam jima, v šoli so ocene dobre, obnašanje je lepo in mislim, da je prav da jima pustim mladost. Dokler mi ne ležita pijani kot kanti nekje, ampak imata mejo, naj uživata.

Imata pa obe dobre postave, obe se ukvarjata s športom in tudi njun stil je športen. Če jima pa odgovarja v soboto zvčer nosit čevlje z visoko peto, pa tudi prav. Saj smo ženske in vsaka mora imeti v garderobi kakšen par štikel 😉

Bravo,se podpišem.No travco ravno nismo kadil,vse ostalo pa je nekam podobno.Kaj se zdaj nekateri sprenevedate?Isto ste počeli same traparije,hodili po diskačih do štirih,petih zjutraj,pa šolo šprical,zdaj se pa svetnike delate….[/quote]

Tudi podpišem…Najbolj nora leta…se mi kar smeji ko se spomnim…danes pa sem povsem normalna mama…

New Report

Close