Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Intervju v Žurnalu

Intervju v Žurnalu

učitelj biologije

– 1400€ plače

– 23 ur na teden, domov gre lahko ob 13h
novinar ga opomni, da šolskih, on pa se izgovarja, da so imeli ravnokar rekreacijski odmor in da je on s kolegom peljal 150 dijakov v telovadnico, da ne bi stali na hodniku in da mu tega ne bi bilo treba storiti. pa včasih tut kakšen test popravi! JOJ, TI REVČEK!

– 50 dni dopusta (verjetno še kakšen dan več, ker je bilo na pamet rečeno)
spet se nekaj izgovarja, da v bistvu 20 dni od tega “oddela” z izobraževanjem, za organizacijo šole v naravi, bla bla …

in tip reče, da je njegova plača KRVAVO prislužena in da se on ne bo odrekel niti centu.

ma jaz bi ga dal na minimalca, prepotentneža, pa da potem vidim, kako bo shajal.

ogabno

[/quote]

Pomotoma sem zgoraj napisala tole na sredo avtoričinega teksta!

Meni so bolj ogabne zdijo tvoje pripombe! Napisala si tisto, kar bo pri raji vžgalo za ponovno pljuvanje po učiteljih, ostalo si pa izpustila!

In še tole:

Ljudje, nehajte se kregati, premalo nas je, ki smo enotni in se zavedamo, da je tole udrihanje po učiteljih le manipulacija tistih, ki nas želijo skregati, da bi nas lahko še naprej izkoriščali!

podpiram kolega,res smo revčki zgarani,plače male

ti res ne razumeš, da denarja za delitev NI VEČ!

torej, nekdo (1.450 učiteljev) ga ne bo dobil in je treba odvečne poslat čičat domov pa tih bit
pol pa, ko prideš iz šoka, it na zavod pa iskat drugo službo, to je prestrukturiranje v JU/JS

Glej, na vse tele teme okoli stavke se javljam kritično in se prerekam z JU-ji, ker res vidijo samo sebe – zdaj je cela panika, še pred letom dni (da ne govorim o štirih letih nazaj) so pa pametovali, ko so bili na udaru vsi drugi.

Ampak tole … kako si ti razumela tale intervju, je pa vseeno poden! Kar nekaj klobasaš, več kot očitno si že brala intervju s predsodkom in edino željo, ki jo imaš, je pljuvat.

Jaz sem intervju razumela diametralno nasprotno! Eden redkih življenjskih, tip je pa skuliran in ima na vseh točkah prav! Eden tistih, ki mu res ne gre vzeti niti centa. Če bi bilo na meni, da sploh komu kaj vzamem ali dam, pa NI!

23.000 € ima plače naš polituk v EU parlamentu. Ampak s tem se ne ukvarjate, ne?
Ker o tem nimate pojma, na šolstvo se pa vsi spoznate.
Še vprašanje: kaj so naredili politiki s takimi plačami za nas?

Ženšče, ne klobasaj.

Se strinjam z ajde?

Ženšče, ne klobasaj.[/quote]

tole z veseljem podpišem striktno in permanentno na use veke vekov vekomaj

Je to spet objavla Jalur pod krinko?

Ženšče, ne klobasaj.[/quote]

tole z veseljem podpišem striktno in permanentno na use veke vekov vekomaj[/quote]

Hrenovka mi pravi naj ne klobasam :))))))))))

LOL, res te lahko jemljem resno :))))))))))))))))))

Se popolnoma strinjam z učiteljem biologije!Dobro je povedal!

ti res ne razumeš, da denarja za delitev NI VEČ!

torej, nekdo (1.450 učiteljev) ga ne bo dobil in je treba odvečne poslat čičat domov pa tih bit
pol pa, ko prideš iz šoka, it na zavod pa iskat drugo službo, to je prestrukturiranje v JU/JS[/quote]

Kako ga ni več? Polno ga je še! A naj ga dajo raje učitelljem, ne pa NLB in ostalim podjetjem!

Se popolnoma strinjam z učiteljem biologije. Poznam namreč učiteljico likovnega v OŠ, tako, da on se v primerjavi z njo res nagara!

Koliko vložiš v delo,je pa čisto odvisno od človeka.Tudi učiteljica likovnega pouka se lahko nagara.Z otroki ima lahko likovne delavnice,ustvarjanje iz različnih materialov,lahko pošilja izdelke na različne natečaje,vodi novoletne bazarje,vodi likovni krožek…Kaj se da vse ustvariti iz gline,slanega testa,iz krep papirja…

New Report

Close